19 September, 2008

It's better than a cardboard box

Today I had an argument with me mother and in the end she realized I was right. To make it up to me, she called her best friend (I've been asking her to to that for a long time):
"Hi, I was wondering...maybe you have some old clothes packed somewhere. The older the better. And as weird as possible..."
Damn right,
the mom knows what the kid wants :D

Actually I wanted to show you my new necklace :D
(Sorry for the extremely bad pictures, I STILL haven't got a new camera...)Parem kui papist karp

Täna vaidlesime emaga ja kui ta lõpuks aru sai, et minul oli õigus püüdis ta seda mulle heastada. Selleks helistas ta oma sõbrannale (olen tal seda juba ammu palunud teha):
"Tsau, kuule ma mõtlesin, et ega sule pole mingeid vanu riideid kuhugile pakitud või midagi. Mida vanem seda parem. Ja nii imelikud kui võimalik..."
Tõiesti õige, ema teab, mida laps tahab :D

Aga tegelikult ma tahtsin teile oma uut kaelakeed näidata :D (vabandan jälle super kvaliteedi eest, aga mul ikka pole uut kaamerat...)

2 comments:

 1. džiis-luviis, see kaelakee on nagu carry from SATC. uskumatu. olen endale sellist otsinud for as long as i can remember. Viskan sulle silda siin praegu.

  kuidas-kuidas-küll sa sellise said?


  vautsi, again.
  by-e

  ReplyDelete
 2. See kaelakee on eBayst, mingi Iisraeli pood oli :D
  Aga pm. jah, eBayst saab tellida ja lasta teha omale enda nimega :)

  ReplyDelete

Thank you for leaving a comment! To be the first one to hear about new posts, updates or giveaways, join Sequin Magazine on Facebook.