Estonian streetstyle

14:17

I used to not like Estonian streetstyle, because it didn't really exist. But with the last few years it has improved, a lot! I read Estonian streetstyle blog Just Glitter Lust daily, but since it's not updating at the moment I started keeping track of that through Femme. Here are few of my favourites:

http://www.femme.ee/img.php?Img=j_20081010_shaldi2.jpg&Folder=2007_02_08&W=400&H=598&Gallery=1http://www.femme.ee/img.php?Img=j_20081103_04.jpg&Folder=2007_02_08&W=400&H=600&Gallery=1
Original imageOriginal image

Eesti tänavastiil

Kunagi ei olnud ma Eesti tänavastiilist eriti vaimustunud, sest sed eriti polnudki. Aga paari viimase aasta jooksul on see arenenud, palju arenenud! Ma käisin Just Glitter Lust'is igapäevaselt, aga kuna eda hetkel ei uuendata siis hakkasin end tänavastiiliga kursis hoidma Femme kaudu. Üleval on paar minu viimase aja lemmikut.

You Might Also Like

19 comments

 1. http://missbigc.blogspot.com/2008/11/lovely-sequin-magazine.html kirjutasin sinust natukene.

  igatahes neid pilte vaadates on tõesti näha et eestis on tänavastiil tekkinud.

  ReplyDelete
 2. OOo i love those seafoam coloured skinnies with her salmon coloured scarf! Who knew the colours work so well, especially when they're kinda icky on their own somehow... =D

  ReplyDelete
 3. To look tähendab 'välja nägema', nt I look nice.
  To look AT on 'midagi vaatama', nt I'm looking at a tree.
  Aga sinu kontekstis oleks üldse kõige parem variant: I used to read the Estonian streetstyle blog Just Glitter Lust daily, but...
  (Ma muideks olin ka JGL suur fänn, aga selle omanik läks sellest sügisest Cambridge ülikooli, nii et küllap tal pole enam aega seda nii thti uuendada)

  ReplyDelete
 4. Esimene pilt on küll uskumatult kena, ei arvakski, et Eestis selliseid leida võib.

  ReplyDelete
 5. Okei, parandasin ära.
  aitäh :)

  ReplyDelete
 6. vaatasin neid "sequin shootse". Päris impressive. Kas on veel loota mõnda?

  ReplyDelete
 7. They're all adorable pictures - I love the big brown fur coat especially :)

  ReplyDelete
 8. Oh wow, all the ladies are so chic. I'm in love with the structured avante garde jacket on the bottom left. I need it.

  ReplyDelete
 9. i love that auburn fur coat so much
  great pics :)

  ReplyDelete
 10. Yeah, I love those seafoam jeans!

  ReplyDelete
 11. Ma olen su blogis juba tükk aega "luuranud", aga ma pole varem kommenteerinud. Ma tahtsin lihtsalt öelda kui uskumatult lahe see on ja kui tubli sa oled, et sa seda regulaarselt uuendad (paljud blogid vajuvad ju mõne aja pärast ära tavaliselt)

  ReplyDelete
 12. ma lihtsalt armastan su blogi. nii vahva on lugeda midagi üdini positiivset. mulle näiteks meeldiks veel, kui sa räägiksid natuke rohkem oma DIY projektidest. see oleks hästi tore.

  ReplyDelete
 13. aitäh aitäh :)
  Hetkel on natuke kiire ja lähiajal pole plaanis pildistama minna. Aga kunagi kindlasti jah. :)
  DIY projektidest ongi plaanis varsti pikemalt rääkida ja väga tore, et ka Eesti lugejaid leidub :)

  ReplyDelete
 14. estonian style looks great to me!
  I'd love to think there is something like Peruvian style but I think we are pretty far away from being able to say that.

  ReplyDelete
 15. Oh yeah, I know this street style blog, I discovered it recently,and it instantly became one of my favs. Too bad it hasn't been updated for a while!

  ReplyDelete

Thank you for leaving a comment! To be the first one to hear about new posts, updates or giveaways, join Sequin Magazine on Facebook.

© Merily Leis and Sequin Magazine, 2014

Unauthorized use and/or duplication of this material without express and written permission from this blog’s author is strictly prohibited. Excerpts and links may be used, provided that full and clear credit is given to Merily Leis and Sequin Magazine with appropriate and specific direction to the original content.

Instagram