Music is my beach house

14:07

I have been getting many mails asking about my room so I decided to talk a bit about it. It's pretty plain and simple, but with lots of small details. I love everything knick knack and if I find something for my room then I basically ask 2 questions: "Is it cute?" "Will it fit to my room?". If I say "Yes!" to both questions then I'm gonna buy it and if I only say "Yes!" to first question I'll buy it anyway hoping to find place for it. Usually I put the thing on my windowsill for companion to my porcelain dog and ducks. There have been some more difficult situations, like when I bought a one and a half meter tall mannequin and pink chair...
Ma olen saanud palju kirju oma toa kohta ja otsutasin sellest natuke kirjutada. Üldiselt on see üsna lihtne ja tavaline, paljude detailidega. Ma armastan igasuguseid nipsasjakesi ja kui ma oma tuppa midagi leian siis see peab läbima küsimustiku: "Kas see on armas?" "Kas see mahub mu tuppa?". Kui vastan mõlemale küsimusele "Jah!" siis ma ostan selle ja kui "Jah!" on vastuseks vaid esimesele, ostan selle ikkagi, lootes sellele mingi koht leida. Üldjuhul läheb see siis mu aknalauale portselanist koera ja roosade partide juurde. On ka olnud raskemaid juhuseid. Näiteks suutsin ma kunagi soetada endale pooleteist meetrise mannekeeni ning roosa tooli...

How big is your closet? How many bags do you have?
Kui suur su riidekapp on? Kui palju kotte sul on?

My closet is WAY too small so I hold most of my bags, accessories, clothes, belts etc. in boxes and cases. (I promise to make a post of my bags and shoes soon)
Here's my jewelry case:
Mu kapp on LIIGA väike ja selle tõttu on enamus mu asjadest pakitud karpidesse ja kastidesse. (Luban teha kunagi postituse oma kingade ja kottide kohta)
Siin on aga mu ehtekarp:


Earrings
Kõrvarõngad

Lisbeth Dahl's keychain I got for present
Lisbeth Dahl'i võtmehoidja, mille sain kingituseks

My two favorite watches
Mu kaks lemmik kella

What camera do you use? Who takes pictures of you?
Mis kaamerat sa kasutad? Kes sinust pilti teeb?

I don't use any camera at the moment, I don't have a DSLR, a compact camera, anything. I have a thing with breaking everything.
I have a Zenit-E, but there's something wrong with the lens so I can't even use that.
Most of the latest pictures are by my best friend Britt, all sequin shoots are also by her (with Canon ixus 80). I started out with self timer though, so all the earlier pictures are by myself.
Hetkel ei kasuta ma mingit kaamerat, mul pole peegelkaamerat, digikat, midagi. Mul on mingi kladuvus kõik ära lõhkuda.
Mul on Zenit-E, aga selle läätsel on midagi viga, seega ei saa ma ka seda kasutada.
Enamus piltidest siin blogis on tehtud mu parima sõbra Briti poolt, kõik sequin shoots'id on ka tema tehtud (Canon ixus 80'ga). Kui ma blogiga alustasin, tegin kõik pildid ise taimeriga.

Zenit-E inherited from my father
Zenit-E, pärandus vanaisalt

Can you show me the artwork in your room?
Kas sa saaksid näidata kunstiteoseid oma toas?

I don't have many of my own artwork in my room (except the two latest paintings) but I have 4 paintings of "shopping dogs", many photos and I have a painting of pink cow on my whitebord. It's made by friend's brother, who was 5 at the time when he painted it and I absolutely loved it so I bough it from him.
Enda tehtud kunsti mul eriti üleval pole (v.a. need kaks viimast maali), aga mul on üleval neli maali "šoppavatest koertest", palju fotosid ja whiteboard'il on üks maal roosast lehmast, mille tegi mu sõbranna vend, kes sellel ajal oli 5 aastane. Mulle hakkas see kohutavalt meeldima ja ta oli nõus selle mulle müüma.Magnets on my whiteboard
Magnetid minu whiteboard'il


And about all the questings about my sewing skills- yes, I have some basic sewing skills, but I'm not a great sewer. I have made few dresses and skirts, but I love making accessories more.
Kõikidele küsimustele mu õmblusoskuste kohta- jah, mul on peamised õmblusoskused, aga ma pole väga hea õmbleja. Olen teinud paar kleiti ja seelikut, aga rohkem meeldib mulle teha aksessuaare.

Sewing machine has a pride of place in my tiny room
Õmblusmasin on mu väikses toas aukohal


Headband/pin/belt I made few months ago
Peapael/pross/vöö mille tegin paar kuud tagasi

You Might Also Like

17 comments

 1. Sinu isiklik kirjavigade otsija Britt:
  "So i bough it from ... "

  :)

  muidu väga šeff postitus! :PPPPPPPPPPPPPP

  ( Sorri et su blogi imelike kommentaaridega häbistan :D )

  ReplyDelete
 2. Hello Kitty kell ! ^_____<
  Kõik on niiiisuper su toas ! (;

  ReplyDelete
 3. What an impressive collection of jewelry. Mine tends to be scattered in trays around the apartment.

  ReplyDelete
 4. So many treasures you have, everything looks lovely:-)

  ReplyDelete
 5. I just stumbled on your blog...
  The photos are lovely!

  Keep up the good work =D

  ReplyDelete
 6. Your jewelry case looks like lovely! :)

  ReplyDelete
 7. all your jewelry are so pretty. i made earrings before but it didnt came out like i wanted to LOL

  ReplyDelete
 8. These photos are so beautiful!

  ReplyDelete
 9. __"if I find something for my room then I basically ask 2 questions: "Is it cute?" "Will it fit to my room?". If I say "Yes!" to both questions then I'm gonna buy it and if I only say "Yes!" to first question I'll buy it anyway hoping to find place for it."__

  LOL täpselt minu mõttekäik kui ma pean otsustama kas osta või mitte osta.
  Võiksid oma toast veel pilte teha, nt voodist vms

  ReplyDelete
 10. Ma armastan seda jäätistega seina peal olevat asjandust. Armastusväärne. :D Kuidas sa need jäätised tegid ja mis raam see on? Tundub igatahes paksem, kui tavaliselt..

  ReplyDelete
 11. See jäätistega pole minu tehtud kahjuks. :D
  Aga need jäätsed on muidu vildist või millestki sellisest.

  ReplyDelete
 12. Wonderful post... I adore the imeages!

  ReplyDelete
 13. Armas on see siiski. Endale paneks sellise iga kell seinale. :)

  ReplyDelete
 14. Minu arust ka :)
  Ma kahjuks ei mäleta enam kes selle autor oli, igatahes seal oli SUUR valik ja kohutavalt raske oli otsutada milline osta. :D

  ReplyDelete

Thank you for leaving a comment! To be the first one to hear about new posts, updates or giveaways, join Sequin Magazine on Facebook.

© Merily Leis and Sequin Magazine, 2014

Unauthorized use and/or duplication of this material without express and written permission from this blog’s author is strictly prohibited. Excerpts and links may be used, provided that full and clear credit is given to Merily Leis and Sequin Magazine with appropriate and specific direction to the original content.

Instagram