Tere sõbrad!

12:28

[video]Head Sõbrapäeva!
Jätkuks eelmisele postitusele, et mult on küsitud ka, kas mul on plaanis vlog teha või midagi. Jah, mul oli see plaan kunagi, aga siis läks mu arvuti katki. Ja peale seda läks mu digikas katki ja mu teisel digikal pole häälega salvestamise võimalust (Päris hull, I KNOW!).
AGA, kuna on sõbrapäev, siis ma postitan ühe video küll. See on siis mu parimale sõbrale Britile ja see koosneb umbes 1% videotest mis mul arvutis on meist. Mis toobki mind selleni- kui keegi tahab mulle hullult kingitust teha, siis Flip kaamera oleks hetke olukorda arvestades õige valik.... :D

Igatahes, siis mind hakkas huvitama, et kas Eestis oleks mingit a'la kirbuturu laadset blogi või lehekülge vms. et kus saaks siis nagu osta-müüa-vahetada asju. Jaa, ma tean et on mingid sellised umbes Pere ja Kodu foorumid kus müüakse vanu vankreid ja lutipudeleid vms. aga ma mõtlen lehte, kus saaks müüa oma ilusaid ja noh, erilisi riideid ja ehteid jms. Kui on, siis võite mulle märku anda, kui pole...siis oleks vist viimane aeg teha selline.

Agajah, siin on siis viimased 5 a. meie 12 a. sõprusest Britiga, enjoy!TRANSLATION
Happy valentine's day!
In Estonia we don't really celebrate it as valentine's day actually, we call it "friend's day" so this post is dedicated to my BFF Britt.
This video consists of 1% of videos from our collection with tons of recordings in my computer- about 5 years of our 12 year of friendship, enjoy!

You Might Also Like

20 comments

 1. head sõbrapäeva Sullegi ,! (:

  video on äge ja naljaKas (:

  ReplyDelete
 2. sa inspireerisid mind tegema ka sarnast videot :) nii armas :) ja head sõbrapäeva :)

  ReplyDelete
 3. Happy Valentines day!!!
  xoxo

  ReplyDelete
 4. happy valentine's thanks for the nice comments on my blog your so cute. i had to let you know how much i love your velvet leggings, great find.

  ReplyDelete
 5. Thank you very much for first comement on my blog, I wish you too, especially that my valentine's day was very sad.. :(

  ReplyDelete
 6. ha. fun to watch. happy love day!

  ReplyDelete
 7. I wanted to let you know that I passed on a blog award to you from my blog.

  ReplyDelete
 8. oh, sa võiks teha videoblogi või siis niisama videosi. super :)

  ReplyDelete
 9. http://buduaar.ee/Turg/

  ReplyDelete
 10. I guess that it is much better to have the friend(ship) day instead of the lover day - less people feel lonely than I suppose. I love your funny upside-down face on the video:D
  P.S. I hope your Valentine day was great!

  ReplyDelete
 11. see video on lihtsalt geniaalne!! lahedad olete :D

  ReplyDelete
 12. P.S. I added you to my Fellow Fashionistas blogroll!

  xoxox,
  CC

  ReplyDelete
 13. Ja alati on olemas osta.ee

  ReplyDelete
 14. buduaar.ee vaata sinna . :)

  ReplyDelete
 15. vägaväga lahe on kõik siin blogis

  ReplyDelete
 16. Amanda Lepore on äge. :D Ma nägin teda Milanos shoppamas. Ta tunneb isegi ära ülisuurte prillidega. Talle tehti soovahetusoperatsioon 15-aastasena ta noormehe poolt, kes oli/on ilukirurg.
  Blogi on ka ülihuvitav! :D Leidsin selle TeenVogue'i lehelt. Loen seal Intern Blog'i ja vahel vaatan ka girl/boy of the week'i...

  ReplyDelete

Thank you for leaving a comment! To be the first one to hear about new posts, updates or giveaways, join Sequin Magazine on Facebook.

© Merily Leis and Sequin Magazine, 2014

Unauthorized use and/or duplication of this material without express and written permission from this blog’s author is strictly prohibited. Excerpts and links may be used, provided that full and clear credit is given to Merily Leis and Sequin Magazine with appropriate and specific direction to the original content.

Instagram