29 September, 2009

Society of pop

Saturday morning was spent at KUMU with Kati and the artists from Malmö.
http://i37.tinypic.com/aaazd5.jpghttp://i35.tinypic.com/2sb05df.jpghttp://i33.tinypic.com/33zfle9.jpghttp://i34.tinypic.com/2jeejdj.jpg
dress - vintage | belt - vintage | jeans - zara | boots - zara | bag - miu miu
Laupäeva hommik möödus Kumus, Kati ja Malmö kunstnike seltsis.

27 September, 2009

Design Spot

My weekend In The City was great and now I'm back home and tired.
http://i34.tinypic.com/2yud3lv.jpg
Since I was moving for three days I had do pack a lot. My Friday was full of...luggages.
After school I carried my bags to the apartment and then me and my friend X went to the mall to pass some time. We met 5 friends at a Zara store, near the windreakers' section and we talked until the guard hinted us we should leave.
http://i38.tinypic.com/28mmjc6.jpg
In the evening I went to the Liisa Soolepp's fashion show where awesome seats. The auction that followed the show was fun. Some things (like pillow-lamps) made my heart bleed...
http://i35.tinypic.com/5dmqdu.jpg
After the auction we went to the afterparty where they had t h e best croissants and music. Fun fun fun.
http://i36.tinypic.com/2pzwqo9.jpghttp://i36.tinypic.com/xc3d78.jpghttp://i33.tinypic.com/2r47i14.jpghttp://i34.tinypic.com/5mlhy1.jpghttp://i37.tinypic.com/25z486p.jpghttp://i37.tinypic.com/wt9i84.jpghttp://i38.tinypic.com/ra9kit.jpghttp://i38.tinypic.com/14c4ikn.jpghttp://i34.tinypic.com/wum8ns.jpg
http://i36.tinypic.com/xckl8w.jpg
shoes - zara | bag - miu miu | jeans - zara | belt - vintage | blouse - second-hand | jacket - bershka
Mu nädalavahetus In The City möödus suurepärast ning olen nüüd väsinuna kodus tagasi.
Mu reedene päev möödus aga- kohvrite seltsis. Kuna ma kolisin ju siiski lausa kolmeks päevaks, pidin vastavalt ka asju kaasa võtma- täpsemalt siis nelja kohvri jagu.
Peale kooli viisin siis oma kompsud ära ja läksime sõber X'ig aega parajaks tegema. Juhuslikult sattusime Zaras kokku viie klassiõega ning juttu tuulejopede leti juures jätkus seniks kuni turvamees meid kurja piluga vaatama hakkas.
Õhtul läksin Katiga Liisa Sooleppi showle, kuhu meil õnnestusid väga head kohad saada. Ka etendusele järgenud oksjon oli väga meeleolukas. Mõndade asjade (näiteks lamp-patjade) mitte ostmine jäi küll hinge pikaks ajaks kripeldama.
Peale oksjonit läksime afterpartyle, kus olid kohutavalt head täietud croissantid ja mõnus muusika. Fun fun fun.

25 September, 2009

It's time!

Yes! It's time to announce the winner of this gorgeous Tolani scarf!
And the winner, picked with the help of random.org, is Gracie :)
Congrats!

22 September, 2009

Jimmy Choo for H&M sneak preview

I had really high expectations about this one and so did you, right?
But my personal opinion on Jimmy Choo for H&M...mediocre. I mean as much as I love some of the items, other ones at the same time are pretty disappointing, but you do the judging.
http://img9.imageshack.us/img9/5191/jchm.jpg
Ehk siis kuidas mu kõrged ootused mul tuju nullu ajasid hetkel.
Jimmy Choo for H&M on nii...eh...keskpärane?
Võibolla on mul lihtsalt täna halb päev olnud, aga mõned kingad siin sneak previews (okei, üks kindel paar tegelikult) meenutavad mulle Sabo allahindlusi. Aga eks otsustage teie.

21 September, 2009

Oak, ash and thorn

As you may have noticed, I've been really busy lately. It's not that much about school, but overall, I don't know... I think I may have autumn depression. It's not depression and it has nothing to do with the fact that it's autumn, but still...
Actually, I kind of like autumn. Like today, I had dilemma- should I wear my strappy sandals or ankle boots. Of course I went with sandals. Of course it started to rain cats and dogs and when I first tried to find dry spots to step on, then after a car drove through a puddle making me all drippy I thought "Who cares!" and stepped in every mud puddle on my way with my bags on one hand and a umbrella with Winnie the Pooh on it on other hand.
http://i38.tinypic.com/dg0aix.jpghttp://i33.tinypic.com/25jun8g.jpghttp://i33.tinypic.com/19ml38.jpg
http://i36.tinypic.com/29ux34l.jpghttp://i38.tinypic.com/2f0bn8w.jpghttp://i33.tinypic.com/1jrarm.jpghttp://i34.tinypic.com/2m3qwck.jpghttp://i34.tinypic.com/2e23qj9.jpg
dress and belt - asiajam | shoes - marco tozzi | jacket - bershka
Ma vihkan Saku Konsumi rattahoidjaid! Aga see selleks. Nagu te olete vist taibanud, olen ma viimasel ajal väga busy olnud. Asi polegi väga koolis, aga üldse, mul on vist mingi sügismasendus. Ainult et see pole masendus ja sellel pole mitte mingit seost sügisega. Sügis on tegelikult üsna fun. Näiteks täna hommikul oli mul dilemma- kas panna jalga poolsaapad või lahtised suvekingad. Loomulikult valisin ma suvekingad. Loomulikult hakkas poolel teel padukat sadama ja kui ma oma karupoeg puhhi vihmavarjuga kooli poole jalutades alguses viitisin veel kuivemaid spote leida kuhu astuda, siis kui auto mind juba üleni täis pritsis, andsin ma alla ning sumpasin läbi igast munakivide vahele kogunenud lombikesest.

18 September, 2009

GIVEAWAY

It's giveaway time again! I guess, to continue the tradition, we could call it a "620 followers giveaway". It's 270 more followers than last time!

For this giveaway we have this amazing Tolani Wine Pebbles Scarf, worth $85.00, from Chickdowntown.

To enter this giveaway, just leave your name and e-mail to my comments section once again. And just like last time, if you spread the word about this giveaway at your blog, twitter etc., leave me the link and it'll give you an extra entry. I'll announce the winner next friday (25.09.09)

If you're interested in other giveaways, follow Amy at Twitter, because she is giving away Twilight jackets every day for 100 days!
http://www.chickdowntown.com/images/temp/52a9bca0d7de02c671fbbefabdda8b4a.jpg
Toimunud on mitu edukat giveawayd, niiet mõtlesin, et miks mitte veel ühte korraldada. Et traditsioone jätkata, võib seda kutsuda siis "620 followers giveaway"ks, mis teeb siis 270 jälgijat rohkem, kui eelmine kord. Chickdowntown'i abiga saan ma seekord ära anda imelise staaride lemmiku, Tolani, salli nimega "Wine Pebbles Scarf" hinnaga ~930EEK.

Selles giveaways osalemiseks, jäta sellele postitusele kommentaar oma e-maili ning nimega ning oledki võistluses kirjas. Kui leivitad selle giveaway kohta sõna (oma blogis, twitteris vm) jäta kommentaari juurde ka selle kohta link ning see annab sulle lisahääle võistluses. Võitja kuulutan ma välja järgmisel reedel (25.09.09)


Kui olete huvitatud ka teistest giveawaydest, siis hakake jälgima
Amy't Twitteris, sest iga päev sada päeva järjest loosib ta välja ühe Twilighti jaki.

13 September, 2009

oh deer

I went the flea market with my friend Britt. It was a huge success. I started out with a deer figure and other interesting finds and then Britt found the most gorgeous leaopard coat ever. It was meant for girl aged 3-4, but it fit me so I got it! I've worn it whole day and I'll keep it on for ever.
http://i25.tinypic.com/2i92szp.jpg
We also stepped by a 2 fast food places (usual- I'm McDonald's' fan, Britt Hesburger's girl) and compared both chains' pros and cons. Lovely and friendly waiter at McDonald's, tired and mean girl at Hesburger- Mc 1, Hes 0.
http://i26.tinypic.com/28wig0p.jpghttp://i31.tinypic.com/ei5qu8.jpghttp://i27.tinypic.com/qs88e1.jpghttp://i32.tinypic.com/2qmhvgp.jpghttp://i28.tinypic.com/2exww9u.jpghttp://i30.tinypic.com/se5aqh.jpghttp://i32.tinypic.com/skugdx.jpghttp://i29.tinypic.com/29nfpfb.jpg
http://i31.tinypic.com/2ywsv9g.jpg
blouse - vintage | jacket - bershka | boots - zara | necklace - accessorize | bag - miu miu
Käisime sõps Brituga üle pika aja kirbuturul. See oli täielik success, sest algatuseks sain endale hirvekujukese (mida ma ju NII kaua otsinud olin...) ning veel igasuguseid põnevaid asju ning siis leidis Britt maailma kenama leopardimustrilise mantli, mis oli küll mõeldud 3-4 aastastele ning mille müüja sai naerukrambid kui ma seda selga proovisin, aga see läks mulle selga ning nüüd olen ma seda kandnud terve õhtu ja kavatsen seda ka kogu ülejäänud elu teha.
Hüppasime läbi ka kahest kiirtoidukohast (usual- mina olen Mäki pooldaja, britt on Hessi armastaja) ning arutlesime mõlema koha teeninduse üle. Hesburgeris teenindas meid (Britti) tülpinud olemisega kibestunud neiu, kellel läks tellimuse täitmiseks 10 minutit ning kes isegi selle aja jooksul ei suutnud seda tellimust õigesti täita. McDonald'sis kohtasime me aga maailma sõbralikumat (ja lõbusamat) teenindajat (Hr.Host) kes isegi naeratas! Mäkk 1, Hess 0.
Siis käisime läbi ka kõikidest teistest kohustuslikest "meil on vaja aega parajaks teha" kohtadest ja kuna ma olen endale viimasel ajal nii palju asju ostnud, ei sümpatiseerunud mulle ükski ese poodides.

11 September, 2009

Electric

I'm such an athlete. Yesterday, we had a sports day at school and I managed to leave my tracksuit home and take a...UMBRELLA instead. They looked SO alike when I looked at them with my sleepy mind.
http://i26.tinypic.com/30w2rds.jpg
Anyhow, I went to my favourite second-hand as well and got lots of raw clothes for DIY's. I promised to o n l y buy "classical dresses and blouses" but somehow managed to leave the store with a bit more than that...
http://i26.tinypic.com/30a9w1w.jpghttp://i27.tinypic.com/16iy54p.jpghttp://i28.tinypic.com/afaofb.jpg
electric blue dress - secondhand | belt - vintage
Ma olen ikka õudne atleet. Eile oli meil kooli spordipäev ja ma suutsin dressipükste asemel kaasa võtta...VIHMAVARJU! Need olid unise peaga n i i sarnased, et uskumatu kohe. (Unise peaga juhtub veel igasuguseid müstilisi asju, näiteks iga hommik lõin ma ennast ära vastu hiigeljuustukera. Täna nägin ma seda juustu natuke mitte nii uniselt ning taipasin, et ennast sinna vastu lüüa on võimatu, kuna see asub pm kolmanda korruse aknal. Müsika.)
Igatahes sain ma ka Paavlis käidud ning üsna palju "toorainet" diy'deks ostetud. Olgugi, et lubadusest osta vaid "klassikalisi pluuse ning kleite" ma kinni ei pidanud, sain ma siiski kõvasti lihvimist vajavaid riideid.

09 September, 2009

Have a nice 090909

I'm a sucker for bric-a-brac. I go crazy at antique stores, because I want e v e r y t h i n g! But my rational side makes me think about a little thing called "lack of space in my room" Another miniature porcelain dog or a lovely duck couple just wouldn't fit!
http://i32.tinypic.com/9lgwns.jpg
It's so much easier with clothes- if you can't decide, get everything! That's why I own a XXXL (yes, 3XL) woolen cardigan and 2 matching knitted miniskirts (which were sold as crop tops) and today, patriotic leotard dress, creamy white skirt, floral (flowy) "autumn blouse", white office blouse and a black tanktop, found their way to my closet as well.
http://i32.tinypic.com/n5s9jn.jpghttp://i25.tinypic.com/6ego60.jpghttp://i26.tinypic.com/2d7h8y1.jpghttp://i28.tinypic.com/23kulo5.jpghttp://i26.tinypic.com/2d0gc4w.jpghttp://i30.tinypic.com/1zexiy9.jpghttp://i25.tinypic.com/9ftydi.jpghttp://i25.tinypic.com/2j0ml4x.jpg
Ma olen nipsasjakeste friik. Ma lähen antiigipoodides hulluks, sest ma tahan endale k õ i k e! Aga mu ratsionaalne pool paneb mind mõtlema sellele, et mul pole mu pisikeses toas absoluutselt ruumi järgmisele portselanist miniatuursele koerakesele või tibudest abielupaarile. Senikaua kuni ma toakaunistusele tõeliselt praktilist otstarvet ei leia, jääb tehing tegemata.
Riietega on natuke lihtsam- kui otsustada ei suuda võtad kõik. Selle tõttu on mul kapis XXXL (jah, 3XL) suuruses villane kampsun ning 2 ühesugust kootud miniseelikut (mis müügil olid küll nabakate toppidena) ning täna leidsid mu kappi tee patriootlik trikookleit, kreemikas valge seelik, lilleline (õhuline) "sügisepluus", valge kontoripluus ning must tanktop.