29 November, 2009

Ah, good morning, dear fellow.

The weather is odd. It's Christmas soon and I even took out my Cookie Monster stocking, but It's 10C outside, which is very strange since I live in Estonia and it should be like -25C.
http://i50.tinypic.com/8zqiit.jpg
Thursday was the most cultural day of the week. With out English class we went to see the play "The Importance of Being Earnest" by Oscar Wilde. It was amazing. They even sang the most brilliant song by The Flight of the Conchords, "The Most Beautiful Girl (In The Room)". I fell asleep during the play, but it had nothing to do with the boringness of the play, I was just too tired. I thought I'll close my eyes for a second and just listen. The next minute I woke up, the main character was walking on stage with an urn. I didn't understand a thing. Then I promised I'll keep my eyes open till the end of the play. And I managed to do it.
http://i49.tinypic.com/281g2s6.jpg
After the play I promised to go home, eat tons of food and go right to bed. Life had other plans for me and when Kati invited me to go to the movienight at Novell, I couldn't say no. The movie was "2 Days in Paris". I hadn't heard any good words about the movie, but the title was enchanting. After seeing the movie, I couldn't understand why others had disliked the movie. It was a supermovie! It was very Me. "Me" movies are sarcastic, beautiful, foreign and in pastel colours. "2 Days in Paris" wasn't in pastel colours, but instead, it was 3 times more sarcastic. Fine with me!
http://i50.tinypic.com/zyiue0.jpghttp://i48.tinypic.com/20u8g8n.jpghttp://i50.tinypic.com/2h3o1eb.jpghttp://i47.tinypic.com/2k3pqh.jpghttp://i45.tinypic.com/210is8y.jpghttp://i48.tinypic.com/2zr28t4.jpg
Veider ilm on (veider on mu uus lemmiksõna ja isegi ilm poleks veider, oleks ma seda siin ikkagi kasutanud, aga siiski, hetkel on ilm päriselt veider). Nagu, varsti on jõulud ja ma otsisin isegi välja oma Cookie Monsteri ja Big Birdi pildiga jõulusussi, aga väljas on 10 kraadi sooja. Ja vihm. Vihm on isegi usual, aga 10 kraadi sooja.
Neljapäev oli nädala kultuurseim päev. Inglise keele klassidega käisime vaatamas Oscar Wilde etendust "The Importance of Being Ernest". Ja see oli väga hea. Nad suutsid seal laulda isegi maailma geniaalsemat Flight of the Conchords'i laulu "The Most Beautiful Girl (In The Room)". Ma jäin küll poole näidendi peal magama, aga see polnud üldse etendusest tingitud, ma olin lihtsalt NII väsinud. Ma panin korraks silmad kinni ja mõtlesin, et "ma ainult kuulan" vahepeal. Järgmine hetk ärkasin ma üles ja peategelane kõndis laval urniga ringi. Ma ei saanud mitte millestki aru. Siis ma lubasin endale, et püüan silmad etenduse lõpuni lahti hoida.
Peale etendust lubasin ma endale, et nüüd lähen koju, söön hästi palju ja siis lähen kohe magama. Aga ei- elul olid minuga teised plaanid ja kui Kati kutsus mind filmiõhtule Novelli, ei suutnud ma ei öelda. Filmiks oli "2 Päeva Pariisis". Ma ei olnud sellest eriti palju head kuulnud, aga pealkiri oli siiski väga kutsuv. Peale filmi nägemist oli ainuke küsimus mu peas, et miks ma sellest midagi head ei olnud kuulnud. Film oli ülisuper! Väga minu film. "Minu" filmid on üldiselt sarkastilised, ilusad, pooleldi võõrkeeles ja pastelsed. "2 Päeva Pariisis" polnud väga pastelne, aga see-eest oli see kolmekordselt sarkastiline. Fine with me.

24 November, 2009

What I Wore

http://i46.tinypic.com/2wn09c8.jpghttp://i49.tinypic.com/28bduo9.jpghttp://i48.tinypic.com/2v7ylgk.jpghttp://i46.tinypic.com/j8zgxx.jpghttp://i48.tinypic.com/97mvea.jpg
dress - asiajam | boots - delagardie | bag - h&m |belt - asiajam

21 November, 2009

Shimmering tights at Tiina Talumees' fashion show

Yesterday I went to Tiina Talumees' fashion show with Elis. I finally had a chance to wear my new sparkling tights from AsiaJam. The show itself was amazing. I loved the gorgeous dresses and the set and the music and everything was just perfect.
http://i50.tinypic.com/2a6ukco.jpghttp://i50.tinypic.com/2i8iqs1.jpghttp://i49.tinypic.com/op99f.jpghttp://i46.tinypic.com/258ukoy.jpghttp://i46.tinypic.com/fx4c5.jpghttp://i50.tinypic.com/34zehyd.jpg
tights - asiajam | earrings - pilgrim | dress - ag | cardigan - zara
Eile õhtul käisin Elisega Tiina Talumehe moeshowl. Leidsin lõpuks võimaluse kanda oma uusi silmipimestavaid (seda sõnaotseses mõttes) sukki AsiaJamist. Need on v ä g a sädelevad, nagu...mul pole vist helkurit vaja kandagi nende sukkadega. Ühesõnaga, showst. Kleidid olid kohutavalt kenad. I mean, kohutavalt kohutavalt kenad. Kuigi sellise Hispaania teemaga võib väga lihtsalt mööda panna, oli seal kõik täpselt piiri peal ja mõjus suurepäraselt.
Peale showd sain kokku Birksiga, et midagi ette võtta, aga mu õhtu möödus siiski lõpuks bussipeatuses uut MOODi lugedes.

19 November, 2009

YOU WILL BE MISSED
http://i45.tinypic.com/f1y33l.jpg
편안히

11 November, 2009

Tallinn Fashion Week 2009

I'm back home. A lot has happened during the last week. Lets start from...snow. The storm began exactly when we were having an outdoor assembly and listening to the novel "Shepherds of Lasnamägi" for 45 minutes totally ruined my "first sno experience". Snow on the other hand ruined my plan of wearing strappy shoes for the last time this year (yes, I had that plan) and when I stepped out of the school with my 5 luggages (from which one was completely filled with shoes) I was really disappointed.
http://i38.tinypic.com/2nin88.jpg
Actually I really like snow. Kadriorg looked amazingly beautiful when all the paste coloured wooden buildings were covered with snow.
http://i35.tinypic.com/rc8o7n.jpg
Anyhow, on Saturday, me and Laura went to the Baltika fashion street to attend the Tallinn Fashion Week. At first it wasn't very promising- we had to ride the elevator up and down for three times because the place was too crowded bu seats at first row cheered us up. The show itself was great. It fit my mood exactly- black on black, different textures and interesting cuts.
http://i38.tinypic.com/1znx3fd.jpg
The evening ended with a long walk in the old town- thank god I didn't wear my strappys.
http://i37.tinypic.com/mu7gi.jpghttp://i36.tinypic.com/jrb5au.jpghttp://i38.tinypic.com/34smt5i.jpghttp://i36.tinypic.com/123nurt.jpghttp://i35.tinypic.com/mh3bl2.jpghttp://i36.tinypic.com/e8lj4k.jpghttp://i33.tinypic.com/2zi920g.jpghttp://i33.tinypic.com/33tnyf9.jpghttp://i33.tinypic.com/2how9oh.jpghttp://i38.tinypic.com/2cyipm9.jpghttp://i33.tinypic.com/wgtjjt.jpghttp://i38.tinypic.com/14mgxme.jpg
blazer - monton | blouse - vintage | skirt - vintage
Olen tagasi kodus. Vahepeal on palju juhtunud. Alustaksin näiteks...lumest. Lumetorm algas täpselt meie väliaktuse ajal ning 45 minutit "Lasnamäe Lambureid" rikkus täielikult mu esimese lume kogemuse ära. Lumi omakorda rikkus aga ära võimaluse veel viimast korda sellel aastal lahtiseid kingi kanda (jah, mul oli see plaan...) ning kui ma siis oma 5 kohvriga (millest 1 täitsid tervenisti kingad) koolist välja astusin oli mu pettumus suur. Tegelikult mulle meeldib lumi. Kadriorg oli lihtsalt uskumatult kena kui kõik pastelsetes toonides puumajad lumega kaetud olid.
Igatahes laupäeval seadsime Lauraga sammud Baltika moetänavale Tallinn Fashion Weekile, Marit Illissoni showle. Algus ei olnud paljutõotav- sõitsime liftiga kolm korda üles-alla, sest rahvas lihtsalt ei mahtunud saali. Kohad esireas tegid aga tuju paremaks ning show ise sobis mu meeleoluga suurepäraselt- must mustaga, erinevad tekstuurid ja põnevad lõiked.
Õhtu lõppes jalutuskäiguga lumises vanalinnas- thank god et ma oma strappysid siiski jalga ei pannud.