Sininööp 2010

20:48

Yesterday I went to the fashion show Sininööp 2010. I had planned going there and giving you an overview but then I got a call from Sälly who wanted me to be her model. Of course I couldn't say no to wearing her and Kerli's gorgeous jackets so I said yes. Because of that, I didn't get to see any other collections but that's okay.
For a girl who is not a model, hasn't worn her 15cm heels for a *long* time and hates crimped hair, I did okay. But the best part was that Sälly and Kerli won and they get to compete at the cometition Sedamoodi 2010!
http://i48.tinypic.com/2r6phma.jpg
http://i50.tinypic.com/2vxocax.jpghttp://i47.tinypic.com/2570h36.jpghttp://i49.tinypic.com/dwvpsy.jpghttp://i46.tinypic.com/110yhie.jpghttp://i45.tinypic.com/oasqo4.jpghttp://i48.tinypic.com/1z5qbzo.jpghttp://i50.tinypic.com/27ypiu1.jpghttp://i46.tinypic.com/51ei3p.jpghttp://i46.tinypic.com/j6r4ep.jpghttp://i47.tinypic.com/8x8w12.jpg
photos: britt rosenberg, ines villido, me
Eile toimus Reaalkoolis moeshow Sininööp. Mul oli plaan minna kohale ja showst ülevaade anda, aga siis helistas mulle Sälly ja kutsus modelliks. Kes suudaks ära öelda Kerli ja Sälly perfektsete jakkide kandmisest niiet olin nõus. See tähendab aga seda et ühtegi teist kollektsiooni ma ei näinudki. Aga pole hullu.
Žüriis oli Tiina Talumees, mis oli üsna aukartust äratav, aga tüdruku kohta, kes pole modell, vihkab vahvlilokke ja pole sada aastat oma 15cm kontsi kandnud läks mul hästi, kuid kõige paremini läks muidugi Sällyl ja Kerlil, kes panid võistluse kinni oma suurepärase kollektsiooniga ja nüüd saavad nad edasi võistelda võistlusel Sedamoodi 2010.

You Might Also Like

17 comments

 1. Kuidas sina küll kontsi mõõdad? :P 15cm kontsi ma ei näinud siin kahjuks :)

  ReplyDelete
 2. Anonymous - kuidas ma peaksin mõõtma? kannast tallani on täitsa 15 cm :)

  ReplyDelete
 3. the pictures are so pretty! I'm jealous, I wish I could be a model in a fashion show ha :) you looked so lovely, love your crimped hair! xx

  ReplyDelete
 4. Looks like so much fun!

  Love your blog, do feel free to check out mine :)

  iliketweet.blogspot

  x

  ReplyDelete
 5. Ma nägin unes, et sina ja Britt olite kuskil linnas öösel, tundus Tartu moodi. Te ronisite ühest telemastist üles, tundus nagu keegi ajaks teid taga. Ja keegi ajaski, mingi olevus. Te ronisite kleitide ja kontsadega telemastist üles ja see olevus sai mu kätte. Siis ma ärkasin üles. Hah, huvitav eks. :D :D

  ReplyDelete
 6. Kätrin - hahaha :D aga me Britiga pääsesime ikka eksju? :|

  ReplyDelete
 7. Jess! Lemmikkollektsioon võitis (mis siis, et ma teisi pole näinud, aga juba Roosadest Kääridest saati on mulle just see meeldinud, never mind, et üht selle loojatest tunnen ja päris erapooletu ei ole :D)

  ReplyDelete
 8. You're so talented! I love all the outfits!

  ReplyDelete
 9. Ohhh kuidas ma tahtsin seal osaleda või siis kasvõi vaatama minna, aga ma ikka suutsin haigeks jääda :/
  Aga muidu väga super pildid :)

  ReplyDelete
 10. need tõesti ei tundu 15cm. selline 8 rohkem. asi on arvatavasti pildis

  ReplyDelete
 11. hästi ilusad kostüümid ja värki. :)

  ReplyDelete
 12. Anonymous - asi on pildis, sest need on täitsa ausalt 15 cm. mu kõrgeimad kingad :)

  ReplyDelete
 13. ohgod, mingi eriti ilus kollektsioon ju :D

  ReplyDelete
 14. You look gorgeous! That's so cool!
  http://splashitup.blogspot.com

  ReplyDelete
 15. gosh, väga ilusad riided. Peab ikka väga loominguline olema, et mõelda välja igasuguseid riideid, ja kuidas neid teha. :) .

  ReplyDelete
 16. hei
  saad sa mulle palun anda selle kollektsiooni autori kontaktid, meili nt
  maijabritta@hotmail.com

  aitäh

  ReplyDelete

Thank you for leaving a comment! To be the first one to hear about new posts, updates or giveaways, join Sequin Magazine on Facebook.

© Merily Leis and Sequin Magazine, 2014

Unauthorized use and/or duplication of this material without express and written permission from this blog’s author is strictly prohibited. Excerpts and links may be used, provided that full and clear credit is given to Merily Leis and Sequin Magazine with appropriate and specific direction to the original content.

Instagram