The life of a Moomin

20:29

I'm baaack!

http://i44.tinypic.com/2n07pd4.jpg
Since we taped the whole weekend, I'm not gonna write a long emotional post, because I promise you that when I finally get my new video editing program I will edit the videos together and you'll see both laughter and tears (and Yvan Rodic's look alike too!) live.
But shortly about the trip.
http://i44.tinypic.com/e6x890.jpg
We sailed to Helsinki on Friday and my menu that evening looked something like this:
Starter:
Chocolate cake with chocolate ice-cream, chocolate mousse and tirmisu, covered with chocolate candies
Pizza
Fries with meatballs
Tons of salmon
Some salad
And as you may guess, I didn't make it till main course and dessert...
http://i39.tinypic.com/ic64v8.jpg
After that, both me and Britt promised we'll never eat again. That promise lasted until we both arrived at our apartment and found out there was a HUGE bowl of candies in our room. And what's even worse, it refilled itself! Literally, you ate half of the fillings and few moments later there was twice as much as when we first saw the bowl. Magic.
http://i41.tinypic.com/9koubn.jpg
But about the first day then.
In the morning we went to the flea market which usually was located at the Hietalahti square, but since the winter season was still on, it took place in some ice hall. I don't even know if it was a good or a bad thing. It was larger and we spent twice as much money as usually...but you got TONS of neat things... (I'll show you the purchases in another post!)
http://i42.tinypic.com/24pz6l2.jpg
After the huge flea market, we visited a smaller one. Boxes with old photographs were a hit, I spent so much time trying to peak into strangers' lives. We also went through the legendary bow-boxes and boxes filled with just random things.
http://i39.tinypic.com/242a9ky.jpghttp://i39.tinypic.com/2l2izc.jpghttp://i39.tinypic.com/28rz0c4.jpg
The last stop was vintage boutique Nasta. We lef the store empty handed.http://i42.tinypic.com/258tm3n.jpghttp://i43.tinypic.com/vczyhi.jpg
After the rough work of shopping, we went to the port and just walked around in the old town.
http://i40.tinypic.com/2cdflsj.jpghttp://i42.tinypic.com/2991xw.jpghttp://i42.tinypic.com/4szcpe.jpghttp://i43.tinypic.com/5fetrk.jpghttp://i39.tinypic.com/n3r8up.jpghttp://i39.tinypic.com/sqh3s4.jpghttp://i39.tinypic.com/wgzy0w.jpg
I'm baaack! Kuna kogu nädalavahetust sai ka filmitud, ei hakka ma mingit väga emotsionaalset postitust tegema, sest ma luban teile, et kui ma ükskord aega saan, et see video kokku panna, näete te nii naeru kui ka pisaraid (ja Yvan Rodicu teisikut ka vb). Aga reisist lühidalt. Reede õhtul sõitsime Helsingisse ja minu menüü sellel õhtul nägi välja selline: Eelroog 1 Daimi kook shokolaadi jäätise, shokolaadikreemi ja tiramisuga, üle kallatud shokolaadikommidega 2 pizzalõiku Friikartulid ja lihapallid Meeletutest kogustes lõhet ja asju Natuke salatit Ning nagu arvata oligi, pearoani ega magustoiduni me ei jõudnudki. Peale seda lubasime Britiga mõlemad, et me ei lase enam kunagi üksteisel midagi süüa. See lubadus kehtis seni, kuni jõudsime oma armsasse korterisse, kus ootas meid ees isetäituv kommikauss. Päriselt, sa sõid pool kaussi tühjaks, ja müstilisel kombel oli kausis kaks korda rohkem komme! Aga esimeset päevast siis.
Hommikul läksime kirbuturule, mis muidu on asunud Hietalahti väljakul, aga talvehooajaks oli viidud jäähalli. Tänu sellele oli turg miljon korda suurem ja ma isegi ei ta kas see on hea või halb, sest lisaks sellele, et me arvatavasti pooli asju ära ei jõudnud vaadata, suutsime me ka kordades rohkem kulutada. (Soomest ostetud asjade kohta tuleb eraldi postitus, ma luban!) Peale suurt kirbuturgu, sõitsime siiki Hietalahtisse, sest olime sealt eelmine kord avastanud mingi maa-aluse turu, kus on alati väga palju põnevaid asju olnud. Seekordseks hitiks said vanade fotode kastid. Ma veetsin vist kuskil tund aega teiste inimeste vanu pilte vaadates. Loomulikult käisime läbi ka legendaarsed lipsu-kastid ja minu lemmikud imelike-asjade kastid. Edasi sõitsime Toomkiriku juurde, mille lähedal asus meie lemmik vintage pood Nasta. Seekord midagi ei ostnud endale ja lahkusime tühjade kätega.

You Might Also Like

19 comments

 1. teie reisid tunduvad alati lõbusad.
  ilusad pildid nagu ikka ja ma ei tea kas see ütleb midagi, aga britt on filmi '(500)days of summer' peategelasele, summerile, väga väga sarnane. alustades juustest lõpetades riietega:)

  ReplyDelete
 2. Ma armastan su kampsunit ja kotti!!!!
  Sõbranna jope on ka tasemel kenadus :)

  ReplyDelete
 3. pane lookbooki oma laheda kardiganiga pilt...ennustan ülisuurt hype'i:D kaunis nagu alati

  ReplyDelete
 4. Margret - minu arust on ta täielik koopia ja ma olen talle seda juba miljon korda püüdnud tõestada aga ta ei näe sarnasust :D thank god et ma ainuke pole kes seda näeb!

  ReplyDelete
 5. ma ei saa mainimata jätta, et te näete väga ilusad välja..

  ReplyDelete
 6. yammy yammy! it sounds delicious all. good outfits! i didn't know this flea market, i want to see it! kisses

  ReplyDelete
 7. Ning järjekordselt oled hakkama saanud võrratute fotodega, Merily! Mul on kole piinlik oma seebikarbi pilte blogisse postidada :D Kas oled fotograafia kursustel käinud või oledki lihtsalt osav ja hea silmaga? :) Igal juhul jään põnevusega uusi postitusi ootama, suve poole muutuvad postitused alati põnevamaks, on rohkem lahedaid ettevõtmisi ja ilusaid pilte :)

  ReplyDelete
 8. Brittel - aitäh! :)
  K. - Ei ole käinud kursustel, olen lihtsalt fotofänn. Nagu Britu! Aga aitäh! :)

  ReplyDelete
 9. love the floral cardigan!! beautiful pictures!

  ReplyDelete
 10. love the new hair cut and the sweater of yours is so cute... so sad you didnt come out of there with anything lol

  XX
  Vi from Cali

  ReplyDelete
 11. Ma olen armunud.
  Kõrvuni.
  Sinu kampsunisse :D.

  Kust said, kui see saladus pole :D ?

  ReplyDelete
 12. Anonymous - Paavli kaltsukas :)

  ReplyDelete
 13. Kohutavalt armsad ja soojad pildid. Riided ja ehted ja seee KOTT, väga khuuul :)

  ReplyDelete
 14. Ma sekundeerin sellega, et su sõbranna näeb välja nagu Zooey Deschanel. Väga sarnased.

  Ja ilusad pildid on postitusel! :)

  ReplyDelete
 15. beautiful photos - thanks for sharing!

  ReplyDelete
 16. Each time i have the chance to 'visit town with you' i want to visit it by myself like RIGHT AFTER!
  Everything looks like Dolce Vita :)

  ReplyDelete
 17. Omaigad. ma armastan su super ilusat kkardigani. ja ma kadestan su ilu ! super ilusad pildid ;)

  ReplyDelete
 18. you might like our website

  www.thelbd.co.uk :-)

  ReplyDelete

Thank you for leaving a comment! To be the first one to hear about new posts, updates or giveaways, join Sequin Magazine on Facebook.

© Merily Leis and Sequin Magazine, 2014

Unauthorized use and/or duplication of this material without express and written permission from this blog’s author is strictly prohibited. Excerpts and links may be used, provided that full and clear credit is given to Merily Leis and Sequin Magazine with appropriate and specific direction to the original content.

Instagram