ERKI

18:25

Yesterday I went to Erki fashion show.There were many collections that I liked, but there were some that made me think why were they selected there. Boring, seen before, bad quality.
On the managing side... I like the choice of location and the idea of silent show (there was no music on the show, the only sound came from earphones) was very unique as well, but the technical side was was was horrible. The sound came and went after every like 10 minutes and I didn't really get the feeling of a fashion show, because the music was so quet.
I loved the ballet show between the collections, but the performance that opened the show was just so wrong. At first, when a man in a pope costume started singing, it looked like it was going to be something good, but after what felt like for ever time passed and I had heard the phrase "How much does this cost?" toooo many times I turned off the earphones. At that moment, the idea of a silent show really
made its point.
About my outfit. I wore a dress that I started making the same morning and finished about 5 minutes before leaving for the show. If it had taken me more time I would have showed up at the show naked. I've talked about the shoes here before, they're eBay and the bag I wore is my usual quilted white bag, also from eBay.

http://i47.tinypic.com/2cwmo1k.jpg
dress - selfmade
shoes - eBay
http://i50.tinypic.com/16a7b5f.jpghttp://i49.tinypic.com/m7z2og.jpghttp://i45.tinypic.com/2djaskp.jpghttp://i47.tinypic.com/2eukcr4.jpghttp://i47.tinypic.com/9hsvvs.jpghttp://i45.tinypic.com/2el7bqd.jpghttp://i47.tinypic.com/kdodg9.jpghttp://i46.tinypic.com/1zny2ko.jpghttp://i47.tinypic.com/2qlfyih.jpghttp://i48.tinypic.com/1531btx.jpghttp://i48.tinypic.com/2hqgcom.jpghttp://i49.tinypic.com/2emojsj.jpghttp://i48.tinypic.com/zx2uet.jpg

Erkist natuke siis.
Kollektsioonide kohapealt... oli kollektsioone mis väga meeldisid. Kristel Laurits ja Pavel Grebenjuk, Kristi Pedanik, Mirjam Aasma, Kärt Hammer, EKA mood I kursus...
Samas oli ka kollektsioone, mille ajal ma tõsiselt mõtlesin, et mille järgi neid sinna valiti ja et
huvitav millised siis valikust välja jäid. Bikiinikollektsioon...väga segadus näiteks. Loomulikult olid esindatud ka ära leierdatud etnomustrid, mis ei puudu vist üheltki showlt ning ka taaskasutuskomplekt oli olemas. Seekord olid materjaliks auto sisekummid ja kollektsioon oli iseeneset isegi täiesti huvitav.

Korraldusest niipalju, et kohavalik oli hea ja huvitav ning ka silent show idee oli väga hea, aga ainult ideena. Reaalsus oli see, et iga kümne minuti tagant kadus heli ära, vähemalt minul ning ei tekkinud ka sellist päris moeshow tunnet, sest helikvaliteet oli halb ja muusika käis väga vaikselt.
Väga ilus oli ka balletietendus mis show vahepeal oli, aga show alguseks oli valitud lihtsalt kõige valem esinemine. Alguses mõjus laulev paavst isegi täitsa hästi, aga mõne aja möödudes, kui olin umbes 40 korda kuulnud moonutatud häälega ning hingamisega poolsegi öeldud lauset "Kui palju maksab...", keerasin ma hääle maha. Tegelikult sellel hetkel mõjus silent show idee isegi põhjendatult.

Aa ja outfitist. Noh, kleidiga alustasin ma sama päeva hommikul, õmblesin seda siis vahelduva eduga ja lõpetasin kuskil viis minutit enne kodust lahkumist, niiet väääga vähe puudus sellest et ma oleks showle natuke naked kohale ilmunud. Ja kingi olen siin juba varem maininud, need on eBay. Kott oli ka ja see oli mu lemmik tepitud valge kott, samuti eBayst.

You Might Also Like

25 comments

 1. Oh, ja jälle see ilus kleit ja need kingad sobivad ka nüüd 100 % sinna, väga kaunis :)

  ReplyDelete
 2. You always look hotter and better dressed than the models at most of the shows you attend! :)

  ReplyDelete
 3. You look so great! I love those strappy shoes!

  ReplyDelete
 4. thank yooooooooou for your comment !
  i think you are a very very beautiful girl !
  i very often watch your blog !

  ReplyDelete
 5. oh kuuendal pildil täitsa minu õde :)
  sa näed amaaazing välja nagu a l a t i

  ReplyDelete
 6. Ma arvan täpselt samamoodi, et teinekord näed sa modellidest poole parem välja:)
  Ja veidi hilinenud komplimendina aga siiski, mulle meeldis KÕIK selle pastelsetes toonides kleidi juures, mille kangas horisontaalselt kortsus oli.
  Suppppper, go girl:)
  uiii ja mu word verification oli: notsu:)dksjsada

  ReplyDelete
 7. Wow,love those crazy outfits and makeup! Really good designers :)

  Thank's for sharing !

  ReplyDelete
 8. aitäh!
  Ja kui armas! Mul tulevad alati ainult mingid eesti keelsed roppused... :(

  ReplyDelete
 9. Palun ära ütle, et tegid selle kleidi ise, see on lõpp-ilus! :) Kingad on ka vapustavad!

  ReplyDelete
 10. well that boy in the green hoodie is a little bit beautiful :)

  ReplyDelete
 11. K. - Aitäh, kleit on mu enda tehtud jaa :)

  ReplyDelete
 12. I adore your dress!!

  Sarah
  theantiquepearl.blogspot.com

  ReplyDelete
 13. your dress is so cute..you are talented

  ReplyDelete
 14. really? you did it? is really really cute, love shape and colour. kisses

  ReplyDelete
 15. Merily, see on nii hea et sa annad mõnest üritusest (nagu nt. Erki) ausa ja otsekohese ülevaate. Ja see kleit on super! :D

  ReplyDelete
 16. your dress is beautiful! love the photos

  ReplyDelete
 17. your dress is beautiful! i love it so much. :)

  ReplyDelete
 18. interesting post and those photos are enchanting! :))

  ReplyDelete
 19. Your dress is sooo pretty! I can't believe you made it! Love the colors of this whole outfit, so soft & feminine! Love it!

  ReplyDelete
 20. Mõnus arvustus ja 6s pilt on tõesti ilus =)

  ReplyDelete
 21. You look gorgeous and I love all the other photos & outfits!

  x
  berauschen.blogspot.com

  ReplyDelete
 22. Pean lihtsalt mainima, et sa riietud nagu keskealine naine, kohati isegi nagu vanaema ja et su soeng pärineks nagu vanilla ninja fännamis perioodist. Stiil nii väga ei häirigi, aga juuksuriaeg pane küll kiiremas korras kinni. Fotod on õnneks kvaliteetsed, seda plussi saab mainida väheste teismeliste moeblogijate juures.

  ReplyDelete

Thank you for leaving a comment! To be the first one to hear about new posts, updates or giveaways, join Sequin Magazine on Facebook.

© Merily Leis and Sequin Magazine, 2014

Unauthorized use and/or duplication of this material without express and written permission from this blog’s author is strictly prohibited. Excerpts and links may be used, provided that full and clear credit is given to Merily Leis and Sequin Magazine with appropriate and specific direction to the original content.

Instagram