Haapsalu

21:54

A while ago I went to Haapsalu for two reasons- I wanted to see the new promenade and visit the Epp Maria cafe/gallery. Sadly my wish didn't come true because the gallery was closed and the promenade was still in the making. Even the cafe we went to smelled like paint. Luckly the seaside houses were still beautiful and the second-hands were full of amazing stuff as always.

http://i32.tinypic.com/35kn08w.jpghttp://i29.tinypic.com/30v18xe.jpghttp://i26.tinypic.com/2w1uww3.jpghttp://i26.tinypic.com/97ny91.jpghttp://i32.tinypic.com/2z3oy09.jpghttp://i31.tinypic.com/2w734mv.jpg
Polnud päris kaua niimoodi niisama ilma eesmärgita Haapsalus käinud, niiet mõni aeg tagasi otsustasime selle väikse reisi ette võtta. Lootsin väga näha alles avatud promenaadi ja käia Epp Maria Koogitoas/Galeriis. Kumbki soov aga täide ei läinud sest galerii oli parasjagu kinni ja...promenaad oli nii vähe avatud kui üldse saab. Ehitajad sillutasid seal teid alles ja kuursaalis smuutisid joomas käies käis värvihais üle pea. Vähemalt olid mereäärsed majad ilusad nagu alati ja ka Haapsalu kaltsukad pole oma võlu kaotanud. Leidsin endale kena valge plisseerseeliku ja püksseeliku, mida näete juba varsti.

You Might Also Like

15 comments

 1. Tekitasid mulle ka praegu tahtmise Haapsallu jälle minna ... :D

  Aga oh, mulle jubedalt meeldib see esimene pilt. Väga-väga ilus :)

  ReplyDelete
 2. this is gorgeous, it's quaint but so modern, i love it. amazingly lovely post merily, as usual.
  xx

  ReplyDelete
 3. the photos are so so lovely x

  ReplyDelete
 4. this place looks so picturesque... it's too bad the gallery wasn't open

  ReplyDelete
 5. your pics are just amazing ! I love your blog :) And you are beautiful !:)

  ReplyDelete
 6. awwww that photos are so cute!! where did you took them? I loved the first and the fourth... well, love all, but the 1st and 4th are the most beautiful! hey! where are you from ?

  ReplyDelete
 7. These pictures are beautiful, I love the colours!

  http://tovogueorbust.blogspot.com/

  ReplyDelete
 8. the promenade is fantastic! I would take a lot of photos there.

  ReplyDelete
 9. Käisin ka suht hiljuti Haapsalus, paraku sattusime sinna väga vihmasel päeval, olgugi et terve nädal oli mõnusalt soe ja päikeseline. Müüriääre kohvik oli sinna saabudes täis, promenaad oli lõpetamata ning kaltsukast ei leidnud ma midagi, aga sellegipoolest oli tore :D Super pildid!

  ReplyDelete
 10. äh ma olen juba nädal aega Haapsalus olnud ja pole kaltsukatest veel midagi leidnud;(
  aga galerii on küll kogu aeg lahti olnud, kui ma sealt mööda olen käinud ja promenaadil saab juba isegi jalutada;)

  ReplyDelete
 11. Mul väga vedas, et käisime vist kokku ainult kahes kaltsukas ja juba esimesest sain kaks leidu. Promenaadi edenemist pean kindlasti millalgi veel vaatama tulema!

  ReplyDelete
 12. insanely beautiful photographs! the colors are like a dream.

  ReplyDelete
 13. galerii on neljapäevast pühapäevani lahti, mina kui kohalik tean :) aga see on küll jama, et nad promenaadi valmis ei saanud.

  ReplyDelete
 14. Millistes kaltsukates käisid? Elvi äri külastasid? :D

  ReplyDelete
 15. Elvi äri kõlab kuidagi tuttavalt, vist käisime seal ka :D AGa nimesid muidu eriti ei mäleta küll enam.

  ReplyDelete

Thank you for leaving a comment! To be the first one to hear about new posts, updates or giveaways, join Sequin Magazine on Facebook.

© Merily Leis and Sequin Magazine, 2014

Unauthorized use and/or duplication of this material without express and written permission from this blog’s author is strictly prohibited. Excerpts and links may be used, provided that full and clear credit is given to Merily Leis and Sequin Magazine with appropriate and specific direction to the original content.

Instagram