My Whooga sheepskin boots

20:00

I've always been a bit biased about UGGs. The doctors warn you from wearing the fake ones because they're said to be bad for your feet. They look incredibly comfy but they lack the design side. But when Whooga.com offered me a pair it was a great chance for me to find out about the good and bad sides of the boots myself.
I chose the colour pink, which is the most unpractical colour for our winter here, but I have to admit I kinda liked the cute feel they had.
Basically Whooga is an Australian company and although they manufacture in China, they use Australian materials like premium grade merino sheepskin. The boots are naturally thermostatic and naturally resistant to odor and moisture. With the sale price of $99 these boots are a great alternative for UGGs.
The boots came in adorable package and I have to say my thoughts about these boots changed completely. They are really really comfortable and warm (They say that my feet will stay warm in temperatures as low as -30!) and when you put them on, you don't want to take them off, I promise you. The shipping was really fast and can't wait to wear them in the winter time already!

http://i29.tinypic.com/10wk8sz.jpghttp://i28.tinypic.com/ngzuxj.jpghttp://i26.tinypic.com/260ahs8.jpg
Ma olen alati UGGside suhtes natuke eelarvamuslik olnud. Arstid hoiatavad alati kui ohtlikud on nende koopiad jalgadele ja kuigi need näevad kohutavalt mugavad välja, on nende disainiline pool väga vilets. Aga kui Whooga.com pakkus mulle paari tundsin, et ma pean need vastu võtma, et oma silmaga sellele kõigele kinnitust saada. Põhimõtteliselt, Whooga on Austraalia firma, kes kasutab oma saabaste valmistamiseks Austraalia merino lambavilla ja selle tõttu on saapad termostaatilised ja lõhna ja niiskuse vastased. Saapad tulid üli armsas karbis ja ma pean tunnistama, et minu arvamus saabastest muutus täielikult. Nad on jalas väga väga mugavad, soojad ja näevad isegi kenad välja. Talvel peaksid need kannatama külma kuni -30 kraadi ja ma luban, et kui need jalga paned, on neid väga raske jalast saada, sest need on lihtsalt kohutavalt mõnusad ja pehmed.

You Might Also Like

15 comments

 1. Imeilusad, aga kusjuures see -30 kraadi värk peab paika. Mul on originaal UGGsid ja need tõesti hoiavad jalad soojas ka õhukeste sukkadega :) ainuke asi, mis nenega halb on, on see, et Eesti talvel saavad nad kergesti märjaks ja siis hakkavad jalad külmetama :(

  ReplyDelete
 2. Õnneks pole mul märja ilmaga nendega õue asjagi arvatavasti, heleroosad nagu nad mul on... :D

  ReplyDelete
 3. See postitus oli sul nüüd nagu tellitud reklaam selle Whooga poolt? Saad sa tihti selliseid pakkumisi oma blogis mingile tootele reklaami teha ning vastutasuks saad mingit nänni?

  ReplyDelete
 4. Jep, kuid arvamus on siiski 100% minu oma.
  Pakkumisi saan küll, teine asi on aga see kui tihti ma neid vastu võtan.

  ReplyDelete
 5. Roosad on küll kenad, aga eesti ilmadega ei raatsiks neid kanda :P

  ReplyDelete
 6. Mul on samuti originaal UGGsid ja julgen väita, et pärast kolme kandmisaastat/talve pole mul veel kordagi jalad nendes külmetama hakanud. Ka mitte siis, kui märjaks on saanud veidi. Mind häirib veidi see, et kui soolaseks saavad, siis on kole, aga samas seda juhtub kõikide saabastega, need on lihtsalt veidi "hellemast" materjalist. Aga kuna Whooga on samuti Austraalia firma, siis loodetavasti on nad samuti soojad. Roosa värv on ka üsna nunnu! :)
  Peaks isegi kodulehte uurima, et kas meeste numbreid on ja mis hinnad - sooviks BF'le talveks soetada.

  ReplyDelete
 7. Väga hea. Ja meestenumbreid on seal küll! :)

  ReplyDelete
 8. They really do look very cute !!

  ReplyDelete
 9. What camera do you use for your blog? Your pics are really nice!

  ReplyDelete
 10. wow you're so pretty and i totally love your photos

  how can i follow your blog? i dont have Bloglovin acc

  so for now i'll bookmark your page :)

  ReplyDelete
 11. I'm a man and i bought a pair of Chocolate boots. It's wonderful to wear. What do you think of men wearing ugg boots?

  ReplyDelete
 12. Your blog is very interesting, I like it very much, you can welcome to have a look uggs sparkle, I hope you will like it

  ReplyDelete
 13. Your blog is very interesting, I like it very much, you can welcome to have a look uggs sparkle, I hope you will like it

  ReplyDelete

Thank you for leaving a comment! To be the first one to hear about new posts, updates or giveaways, join Sequin Magazine on Facebook.

© Merily Leis and Sequin Magazine, 2014

Unauthorized use and/or duplication of this material without express and written permission from this blog’s author is strictly prohibited. Excerpts and links may be used, provided that full and clear credit is given to Merily Leis and Sequin Magazine with appropriate and specific direction to the original content.

Instagram