Blogijate Moeturg

22:55

Announcement for a bloggers' meeting here. Only in Estonian this time, sorry for that! :)
---
Minuga võttis ühendust Lisa-Mai, kes kutsus mind müüma blogijate moeturule. Kahjuks ma ise müüma minna ei saa, aga idee on minu arust super ja tahaksin kindlasti kohale minna, et midagi põnevat endale leida või et kasvõi lihtsalt teiste blogijatega kohtuda. Ühesõnaga, üritusest täpsemalt saate lugeda Lisa-Mai blogist ja just in case teen väikse otse copy tema blogist ka. Minge kõik kohale, kindlasti tuleb väga tore üritus! :)

http://photos.s3.cdn.pmnw.net/thumbs/7524/2010/10/132415_t1239083.jpg

" Ma usun, et paljud teist on tähelepannud kui palju andekaid noori blogijaid Eestis kerkinud on. Välismaa blogisid lugedes on alati põnev vaadata, mismoodi blogijad kõik kokku saavad, suured kaamerad näpus ja ühiseid üritusi korraldavad.
Enamustel meist on ka omad hobid. Kes teeb ehteid, kes õmbleb, kellele meeldib riideid ümber teha ja kes oskab lihtsalt kõige omapärasemad riided kaltsukatest üles leida. Ja nii neid riideid koguaeg kuhjub.. siis miks mitte neid ka teile rohkem kättesaadavamaks teha.
Niisiis.. ühel ilusal päeval võtsin ma blogijatega ühendust, et võiks korraldada ühe toreda täika.
See tähendab seda, et nüüd avaneb teil võimalus kõiki meid näost näkku näha.. uurida ja puurida mismoodi üks asi siis ikka õmmeldud on, osta just kõige ainulaadsemaid riideid ning ehteid, rääkida ilmast ja muust maailmast..

KUS? Üritus võtab aset Cafe Petersonis, narva mnt 15 (aedvilja tänava nurgal).
Kindlasti kõik teavad kus asub Foorumi keskus. Kui Foorumi keskuse juurest hakata Pirita poole kõndima, siis tuleb vastu Sampo Pank, siis vana ärikeskus Pro Kapital ning siis tuleb üks kollane korterelamu mille esimesel korrusel on suured aknad, ja just seal asubki Cafe Peterson! Kõndimine võtab aega max 8 minutit. Ja kui sa kõndida ei viitsi istu Hobujaamast trammi peale mis sõidab Kadrioru poole, ehk 1 või 3 peale. Mine juba järgmises peatuses maha ja kõnni linna poole tagasi, kuni näedki kollast maja.
MIS PÄEV? 16. oktoober Laupäev
MIS KELL? Kellaaeg on veel täpselt täpsustamata, aga jääb 12 ja 18 vahele. Aga mis teie arvate, milline kellast kellani oleks parim??
MIDA MÜÜME? Enda õmmeldud riideid, enda tehtud ehteid + riideid mida me enam ei kanna.
KES MÜÜVAD?
Mina,
Anni www.stylehurricane.blogspot.com
Kirke www.cicucoco.blogspot.com
Britta www.brittatalving.com
Mari-Liis www.msmarleybrilliants.blogspot.com
Eleri www.huitbonbon.blogspot.com
Johanna www.johannasconfessions.blogspot.com
ning Laura Mitt.

Kurb on see, et osadele kuupäev ei sobinud ning kõigiga ühendust ka ei saanud võtta, sest meid lihtsalt ei mahuks ära. Aga laupäeval oleme kaheksakesi, ning seda täiel rinnal!
Igaks juhuks mainin kohe, et kui kohvikust sisse tulla siis esimeses ruumis me ei müü. Seal saab kohvitada ja koogitada (loomulikult on täika päeval ka kohvikus allahindlus!). Meie müüme galeriis. Kui tuled kohviku uksest sisse, pööra kohe vasakule ning väiksel astmel näedki juba esimest müüjat. Astu rõõmsalt edasi ning sinu ees on kolm ruumi täidetud meiega, riietega ning hea tujuga.
Kindlasti kõik kohale!!!:) "

You Might Also Like

6 comments

 1. why today post isn't in English :(

  ReplyDelete
 2. love the photo, too bad it isn't in english

  ReplyDelete
 3. Because this announcement is only for the estoninans..

  ReplyDelete
 4. probably because it's an event taking place in estonia only.. dont think you would be interested in it :)

  ei jõua ära oodata! :)))

  ReplyDelete
 5. Kõige parem oleks vist teha 3-6.

  ReplyDelete
 6. Hihih Estonian sounds so funny (I'm Finnish, that's why...) I think I understood some parts though... "Ma usun, et paljud teist on tähelepannud kui palju andekaid noori blogijaid Eestis kerkinud on. " That's something like "I believe a lot of you have been asking how many young bloggers there are approximately in Estonia." Right? This is so interesting!

  Oh! And I was wondering if by any chance you could give my design a vote @ http://www.talenthouse.com/creativeinvites/preview/ac30b8912b1a8cbd3ab5af76edb51e35/120 ?

  Aitäh / Kiitos / Thanks ! :)
  xxx, Maria
  tiltumaria.blogspot.com

  ReplyDelete

Thank you for leaving a comment! To be the first one to hear about new posts, updates or giveaways, join Sequin Magazine on Facebook.

© Merily Leis and Sequin Magazine, 2014

Unauthorized use and/or duplication of this material without express and written permission from this blog’s author is strictly prohibited. Excerpts and links may be used, provided that full and clear credit is given to Merily Leis and Sequin Magazine with appropriate and specific direction to the original content.

Instagram