Day Two - The Jersey Day

19:14

Since we spent the second night in New Jersey, we decided to spend the day there as well andnot go to Manhattan at all on that day. We found out that besides the view and the amusement park, there's nothing to see really. Since it was my first time in the USA, I really wanted to visit Walmart. So we decided to go there in the morning.

We had breakfast at Dunkin Donuts and I ate so much that the whole trip, every time I saw the cafe, I instantly felt sick.
Then we waited for our bus for like an hour and a really cute dog was outside one Peruvian diner. I have like hundreds of pictures of the dog in my computer now, he was SO adorable!

When we got the Walmart, we went crazy and bought bunch of pointless things. They packed ALL out purchases in different plastic bags. That's something you don't see here so environmentalist in me kicked out.
In the evening we went to this all american diner. The meals were huge and the place looked amazing with its red leather couches and metal tables. It almost felt like Pulp Fiction.
The diner was located at a place with a wonderful view to the city. And when we got home, we found out there was an even better view from our rooftop!

Kuna teisel päeval ööbisime me New Jerseys, otustasime, et vaatame mis seal kandis vaadata on, mitte ei sõidagi Manhattanile (kuigi bussisõit tegelikult kestis aint mingi 20 minutit). Tuli välja, et Jerseys polegi tegelikult midagi vaadata. Kuna reis oli minu esime kord USAs, oli mu väga supersoov ära käia ka Walmartis ja kuna Jerseys juhuslikult oli neid mingi sada, + mingi hyperwalmart, siis võtsime hommiku Walmarti tripi jaoks.
Algatuseks jõin Dunkin Donuts'is valge shokolaadi kakaod. Algus oli üli üli hea, aga peale sõõrikuid ja muud värki oli see lihtsalt kõige rõvedam jook ja tulemus oli see et terve reisi vältel mul lihtslat hakkas automaatselt halb kui ma Dunkin'ist mööda kõndisin.
Bussi pidi mingi tund aega ootama, niiet mängisime mingi Peruu dineri ette seotud koeraga kes nuttis, kuna ta peremees oli hommikust söömas. Kõige armsam koer lihtsalt! (Mul on arvutis seeria mingi 100 pildiga temast)
Anyhow, siis jõudsime lõpuks Walmarti. See oli HUGE. Ja seal oli nagu kõike. Kõik oli väga odav ka ja kui me kassasse jõudsime, siis mõtlesime palju meie kärutäis maksma võiks minna. Summa tuli reaalselt nagu väga palju suurem, niiet olime päris shokis. Plusss, KÕIK asjad pakiti eraldi kilekottidesse (keskkonnakaitsja minus lõi välja).
Õhtul käisime söömas sellises klassikalises USA dineris. Teenindajad oli sellistes õigetes vormides, portsud olid suured, jukeboxidest sai muusikat valida ja koht oli sisustatud hõbedaste laudade ja punasest nahast diivanitega. Täielik Pulp Fictioni tunne oli.
Restoran asus ilusa koha peal, kus oli hästi kena vaade öisele Manhattanile.
Koju tagasi minnes, saime teada, et ka meie korteri katusel pidi hea vaade olema. Seal oli selline oli mõnus patjadega nurk tehtud, kust sai tuledes skyline'i vaadata. Superilus oli!

You Might Also Like

16 comments

 1. I'm so jealous of you, i wish i was there too :D
  Lovely photos as always!

  ReplyDelete
 2. these are some great snaps

  http://elenavasilieva.blogspot.com/
  x

  ReplyDelete
 3. who is the guy in you photos?

  ReplyDelete
 4. I say, those are some mighty fine photographic images.
  Did You by any chance happen to encounter the (in)famous Jersey Devil?

  }:-D

  ReplyDelete
 5. These are great photos! Love the diner! Hope you have fun on your trip! x

  ReplyDelete
 6. Your trip looks like so much fun! I was in Jersey a few weeks ago for a night, but I didn't really get to explore much.

  ReplyDelete
 7. Minu arvates olid Ameerikas vastiku maitsega sõõrikud, aga sidrunikook oli enamasti väga maitsev:D
  Ja Walmart... Me tutvusime seal ühe poisiga (teenindaja), kes rääkis meile terve oma eluloo. Peale selle, et ta on suur ja üsnagi odav, on seal väga huvitavaid inimesi:D

  ReplyDelete
 8. Kui küsida tohib siis kes see kutt on? :)
  Pildid muidu on väga kenad nagu alati! Lemmikud on koeraga ja kahe maja vahel tehtud pildid :)

  ReplyDelete
 9. aww, diners and walmart! Looks like you had a great time. Beautiful pictures.

  ReplyDelete
 10. head pildid, annavad väga hästi edasi seda meeleolu, mis seal olla võis :D

  ReplyDelete
 11. verry berry cute blog. keep up the awesome writting in the new blog!

  ReplyDelete
 12. Hei! Huvitav blogi :)
  Kas see noormees on su boyfriend?

  ReplyDelete

Thank you for leaving a comment! To be the first one to hear about new posts, updates or giveaways, join Sequin Magazine on Facebook.

© Merily Leis and Sequin Magazine, 2014

Unauthorized use and/or duplication of this material without express and written permission from this blog’s author is strictly prohibited. Excerpts and links may be used, provided that full and clear credit is given to Merily Leis and Sequin Magazine with appropriate and specific direction to the original content.

Instagram