31 January, 2010

DIY Chain shirt

I made this shirt a while ago, but it got buried under other clothes so I forgot I had it. It was a simple black knitted shirt and I added golden buttons and chains to it. Not very time consuming I would say.
http://i48.tinypic.com/sg2y5g.jpghttp://i48.tinypic.com/30c2bsy.jpghttp://i47.tinypic.com/2s0g5zs.jpghttp://i45.tinypic.com/15chyee.jpghttp://i47.tinypic.com/2q3asee.jpg

Ma tegin selle pluusi juba natuke aega tagasi aga see sõnaotseses mõttes mattus teiste riiete alla ja ma unustasin ära et mul see oli.
Igatahes, oli see tavaline must heegeldatud pluus ja lisasin ketid ja nööbid. Mitte just väga aeganõudev.

30 January, 2010

Kiili Moeshow 2010

A week ago, me and Britt were part of Kiili's Fashionshow being Maris Arulepp's models. Preparations were full of joy and cheers (well, that only for us though, the designer spent her days and night sewing the dresses) and the show date arrived unnoticed.
It ended before I could get nervous and passed by with (almost) no accidents. With the exception of one incident when my dress and body cooperated and decided it's time to flash a little. Now after checking all the pictures I know that nobody has any evidence about it so that makes it...something that didn't happen, right?
http://i47.tinypic.com/2lxuh68.jpghttp://i46.tinypic.com/2eve1vl.jpg
http://i48.tinypic.com/2wn02oi.jpghttp://i48.tinypic.com/30w75at.jpg
http://i47.tinypic.com/2zr2w0m.jpghttp://i46.tinypic.com/2s01xjk.jpghttp://i46.tinypic.com/24dmzd2.jpghttp://i50.tinypic.com/im5wn5.jpghttp://i50.tinypic.com/302widh.jpg
Fotod: Raido Saar/Christo Neemre/ma
Nädal tagasi osalesime Britiga Kiili Moeshowl Maris Arulepa kollektsiooni modellidena. Ettevalmistus läks väga lõbusalt (vist küll ainult meile, mitte disainerile, kes ööd ja päevad õmblema pidi) ja märkamatult oligi saabunud etenduse päev. Show oli möödas enne kui ma närvi minna jõudsin ja möödus see isegi peaaegu õnnetusteta. Välja tuleks siis arvata see, kui mu kleit ja keha koostöös otsustasid et nüüd oleks aeg natuke flashida. Nüüd peale piltide checkamist tean et keegi seda ei jäädvustanud ning seega eee...seda ei juhtunud siis...

27 January, 2010

WEARDROBE 100 - Best Of 2009

Great news! I've been featured in the weardrobe’s top 100 blogger’s of 2009 list - http://www.weardrobe.com/weardrobe100. Weardrobe will be printing the book and sending it out to fashion editors and photographers at New York Fashion Week so being in the book next to such amazing bloggers a Rumi from fashiontoast, Jane from sea of shoes, Karla from Karla's closet, Susie from Style bubble, Tavi from Style rookie etc. is such an honour for me.
http://i50.tinypic.com/14y2srr.jpghttp://i45.tinypic.com/2qt9zjb.jpg
http://i47.tinypic.com/2jcht10.jpg

Head uudised! Weardrobe top 100 blogijate 2009 aasta listis olen esindatud ka mina ning kuna weardrobe saadab raamatu NY fashion week'i fotograafidele ja moetoimetajatele ja olen raamatus selliste nimede nagu Susie(Style bubble), Rumi(fashiontoast), Jane(from sea of shoes), Karla(Karla's closet), Tavi(Style rookie) jne. kõrval, on see mulle väga suur au.

24 January, 2010

Vase

I'm so overexcited about my new painting! It's like...textured and...well...it's textured and I like textured. I can't explain it!
I think it's also the only painting I've done and have been excited to bring home, unlike other weird and cryptic paintings I'm embarrassed to carry home.
http://i46.tinypic.com/2rgyjcy.jpghttp://i48.tinypic.com/34433ad.jpghttp://i48.tinypic.com/2n1rm1.jpg
Ma olen nii vaimustuses oma uuest maalist! See on nagu...tekstuurne ja...well...see on tekstuurne ja I like tekstuurne. See on vist ka ainuke maal, mille koju toomist ma olen oodanud, erinevalt mingitest imelikest ja arusaamatutest töödest, mida on piinlik uksest sisse tuua.

22 January, 2010

Kuldlõige 2010

Yesterday I went see a fashion competition Kuldlõige. There were so many people they couldn't fit in the assembly nor the stairs.
The joy of sitting in the first row cost me breaking my tights when getting stuck in the stage and seeing some bodyparts the designers probably didn't mean to be seen.
But all the collections were interesting- some in good, some in a bad way and even though my favourite collection didn't win, I'm still happy some scary wtf collections that made people look a each other in confusion, didn't win as well.
http://i48.tinypic.com/2epkavk.jpghttp://i47.tinypic.com/1z5kwtk.jpghttp://i46.tinypic.com/2ihtq9j.jpghttp://i47.tinypic.com/9bc5g9.jpghttp://i45.tinypic.com/2zhkxgm.jpghttp://i47.tinypic.com/14wr1oi.jpghttp://i45.tinypic.com/314v30i.jpghttp://i46.tinypic.com/214bgw0.jpghttp://i45.tinypic.com/25ssqvo.jpghttp://i49.tinypic.com/sfy0pt.jpghttp://i47.tinypic.com/2iibbjb.jpghttp://i45.tinypic.com/2vlruz6.jpghttp://i50.tinypic.com/a3e0eb.jpghttp://i47.tinypic.com/21dfnr5.jpg
I wore- vintage cardigan|selfmade bow|link waist-skirt|lindex polka dot tights|transparent shoes
Eile toimus Kuldlõige. Kuigi meie kooli rahvast oli kohal vähe, ulatus publikut siiski saalist välja üle koridori ja treppidelegi. Esimese read võludeks olid mulle sukapükste lava külge kinni jäämine ja võibolla ka mõne kehaosa, mida ma poleks pidanud nägema, nägemine. Aga kõik kollektsioonid oli väga põnevad- mõned heas, mõned halvas mõttes ning kuigi võitjaks ei tulnud mu lemmik, olin ma siiski õnnelik, et mõni hirmus wtf kollektsioon, mille ajal kõik üksteisele segaduses otsa vaatasid, ei võitnud.

14 January, 2010

What I wore today

Today I finally went to see Avatar. And even though movies with blue people are not really my thing, I loved this one. I would pack my bags an move to Pandora any time.
Tomorrow will be movie-day as well. And February is theatre month- our Russian teacher got us tickets to Russian play. Sounds thrilling. These actors better speak fluent body language because I'm not willing to learn Russian by February.
http://i48.tinypic.com/24o0ism.jpghttp://i48.tinypic.com/jpxzsj.jpghttp://i49.tinypic.com/xp3gb7.jpghttp://i45.tinypic.com/behbty.jpghttp://i48.tinypic.com/2ec0j1w.jpghttp://i47.tinypic.com/30u4jdf.jpghttp://i48.tinypic.com/2rc34g2.jpghttp://i47.tinypic.com/1j99vb.jpg
Käisime täna Avatari vaatamas ja kuigi ma pole üldse siniste inimestega filmide fänn, tuleb tunnistada, et see film oli ikka tõesti hea. Selles mõttes et Pandorasse koliks iga kell.
Aga homme tuleb taas kinopäev. Ja veebruar on teatrikuu- saime vene keele õpetajalt piletid venekeelsele etendusele. Tõotab tulla meelierutav kogemus. Näitlejad parem rääkigu väga head kehakeelt, sest mina ei kavatse veebruariks vene keelt ära õppida.