30 July, 2010

Pink

I also got 2 pairs of socks from We Love Colors just for wearing them with heels. The heels are from Modcloth and everything else is vintage.
Lately I've had so little time for blogging and now I have to make another pause so I probably won't be posting anything before my birthday which luckly is just few days away. BUT I've found time to work on my birthday post and I can't wait to post it here! :D
http://i29.tinypic.com/2v34fg1.jpghttp://i31.tinypic.com/9pq3va.jpghttp://i28.tinypic.com/2wq4d1k.jpghttp://i32.tinypic.com/2637w1s.jpg
We love colors'ist sain ka kaks paari sokke mille valisin just ekstra kontsadega kandmiseks. Kingad on Modcloth ja kõik ülejäänu on vintage.
Viimasel ajal on postituste kirjutamiseks nii vähe aega olnud ja pean ka nüüd väikse pausi tegema ja kardan et enne oma sünnipäeva ei jõua midagi postitada kui ma just scheduled postitustega tegeleda ei viitsi. Aga see-eest jõudsin oma sünnipäevapostitusega ükspäev väga kõvasti tegeleda ja ma ei jõua ära oodata et seda postitada... :D
Igatahes, nüüd ma lihtsalt lähen ja magan nii kaua kui võimalik ja siis reisin edasi.

27 July, 2010

The Soviet Life

Decided to have a picnic with my friend Maarja on a very hot summer day. To make it more cultural we stopped by at the summer exhibition Soviet Life I hadn't been to. Warmly recommend to visit ot when you happen to be in Estonia, it paints a very clear picture how the life in the Soviet Union used to be. We went thought all the cupboards there and it was really interesting. After the exhibition we sat down at the Liberty square and ate so much sweets we couldnt't stand up anymore.
http://i28.tinypic.com/315enma.jpghttp://i29.tinypic.com/ir53yo.jpghttp://i28.tinypic.com/s15co2.jpghttp://i28.tinypic.com/2pq5qj8.jpghttp://i28.tinypic.com/219nnyu.jpghttp://i26.tinypic.com/k1syrk.jpg
Liisuga otsustasime ilusal suvepäeval väikse pikniku teha. Et päeva natuke kultuursemaks teha, astusime ka läbi suvenäituselt Nõukogude Elu, mis asub Rotermannis. Soovitan väga soojalt, eriti kui kellegil välismaalt külalised või kedagi külas on sest seal on tõsiselt põnevaid asju vaadata ja ka üks tõeline nõukogude korter kogu sisustusega on isegi olemas. Käisime läbi kõik vanavanaemalikud kummutid ja nuusutasime nõukogude lõhna- see oli seal päriselt olemas! Peale näitusekülastust laotasime oma söögi vabakal maha ja sõime nii palju magusat et me ei jaksanud enam püsti tõusta.

25 July, 2010

we♥colors

We'd planned on driving to the seaside when the sun was about to rise so we could shoot at the "morning-light". When I got a package from we♥colors and I got these awesome leggings I knew we had to make that shoot come to life.
Besides seeing the morning light, we alsa saw the morning-mist and a small deer with its mommy! It was so adorable.
Anyways, the leggings are from We Love Colors and you definitely need to check that site out. It's crazzzy how huge their color selection is!
http://i26.tinypic.com/slsfgh.jpghttp://i32.tinypic.com/30x7n9e.jpghttp://i32.tinypic.com/21ccc9c.jpghttp://i31.tinypic.com/9fo5yw.jpghttp://i29.tinypic.com/4jkq4j.jpghttp://i30.tinypic.com/v6t6pj.jpghttp://i31.tinypic.com/hwkab9.jpg
Follow Sequin Magazine
Olime juba pikalt plaaninud päiksetõusu ajaks mere äärde sõita et "hommikuvalguses" pildistada. Kui mulle we♥colors'ist pakk kõige põnevamate retuuside-sukkade-sokkidega postkasti tuli, otsustasime et nüüd tuleb see lõpuks ära teha. Lisaks hommikuvalgusele nägime ära ka hommiku-udu ja hirvepoja oma emaga! Igatahes, retuusid on We Love Colors'ist ja mine kindlasti vaadake nende lehele, sest see on täiest hullll kui palju erinevaid värve seal on. Ma hakkan kindlasti sealt veel tellima omale sukki ja asju.

23 July, 2010

Flowers, bows and sequins

When Market Publique put one of my pictures up in their blog I discovered I hadn't shown you some photos we took at the purple field a while ago.
http://i27.tinypic.com/34eqhbc.jpg
The vintage dress is from Helsinki, collar and bow are made by me.
http://i30.tinypic.com/hwh0e9.jpghttp://i27.tinypic.com/2pzmk1z.jpghttp://i28.tinypic.com/2620ck1.jpg
Kui Market Publique ühe mu piltidest oma blogisse postitas, avastasin, et ma polegi teile osasid lillal põllul tehtud piltidest üldse näidanud.
Selle vintage kleidi sain Helsingist, krae ja lips on enda tehtud.

22 July, 2010

My Whooga sheepskin boots

I've always been a bit biased about UGGs. The doctors warn you from wearing the fake ones because they're said to be bad for your feet. They look incredibly comfy but they lack the design side. But when Whooga.com offered me a pair it was a great chance for me to find out about the good and bad sides of the boots myself.
I chose the colour pink, which is the most unpractical colour for our winter here, but I have to admit I kinda liked the cute feel they had.
Basically Whooga is an Australian company and although they manufacture in China, they use Australian materials like premium grade merino sheepskin. The boots are naturally thermostatic and naturally resistant to odor and moisture. With the sale price of $99 these boots are a great alternative for UGGs.
The boots came in adorable package and I have to say my thoughts about these boots changed completely. They are really really comfortable and warm (They say that my feet will stay warm in temperatures as low as -30!) and when you put them on, you don't want to take them off, I promise you. The shipping was really fast and can't wait to wear them in the winter time already!
http://i29.tinypic.com/10wk8sz.jpghttp://i28.tinypic.com/ngzuxj.jpghttp://i26.tinypic.com/260ahs8.jpg
Ma olen alati UGGside suhtes natuke eelarvamuslik olnud. Arstid hoiatavad alati kui ohtlikud on nende koopiad jalgadele ja kuigi need näevad kohutavalt mugavad välja, on nende disainiline pool väga vilets. Aga kui Whooga.com pakkus mulle paari tundsin, et ma pean need vastu võtma, et oma silmaga sellele kõigele kinnitust saada. Põhimõtteliselt, Whooga on Austraalia firma, kes kasutab oma saabaste valmistamiseks Austraalia merino lambavilla ja selle tõttu on saapad termostaatilised ja lõhna ja niiskuse vastased. Saapad tulid üli armsas karbis ja ma pean tunnistama, et minu arvamus saabastest muutus täielikult. Nad on jalas väga väga mugavad, soojad ja näevad isegi kenad välja. Talvel peaksid need kannatama külma kuni -30 kraadi ja ma luban, et kui need jalga paned, on neid väga raske jalast saada, sest need on lihtsalt kohutavalt mõnusad ja pehmed.

20 July, 2010

Haapsalu

A while ago I went to Haapsalu for two reasons- I wanted to see the new promenade and visit the Epp Maria cafe/gallery. Sadly my wish didn't come true because the gallery was closed and the promenade was still in the making. Even the cafe we went to smelled like paint. Luckly the seaside houses were still beautiful and the second-hands were full of amazing stuff as always.
http://i32.tinypic.com/35kn08w.jpghttp://i29.tinypic.com/30v18xe.jpghttp://i26.tinypic.com/2w1uww3.jpghttp://i26.tinypic.com/97ny91.jpghttp://i32.tinypic.com/2z3oy09.jpghttp://i31.tinypic.com/2w734mv.jpg
Polnud päris kaua niimoodi niisama ilma eesmärgita Haapsalus käinud, niiet mõni aeg tagasi otsustasime selle väikse reisi ette võtta. Lootsin väga näha alles avatud promenaadi ja käia Epp Maria Koogitoas/Galeriis. Kumbki soov aga täide ei läinud sest galerii oli parasjagu kinni ja...promenaad oli nii vähe avatud kui üldse saab. Ehitajad sillutasid seal teid alles ja kuursaalis smuutisid joomas käies käis värvihais üle pea. Vähemalt olid mereäärsed majad ilusad nagu alati ja ka Haapsalu kaltsukad pole oma võlu kaotanud. Leidsin endale kena valge plisseerseeliku ja püksseeliku, mida näete juba varsti.

17 July, 2010

The Rooftop Cinema

Yesterday I went to the Rooftop Cinema for the first time. I thought it was a brilliant idea so I just had to visit it. It's basically an outdoor cinema on top of Viru shopping centre and they show very different movies from the ordinary cinemas. Every day they have a different theme and an movie based on that (scandalous movies, forbidden movies and documentaries, cinema classics, cult movies, etc)
As for the movie, we chose to see Pedro Almodovar's "Dark Habits" ("Entre tinieblas") and we made the right choice. It was a 1983. Spanish comedy and it was so random and funny and totally my humour so I enjoyed it a lot!
Anyways, they have this Norse kitchen there as well so we tried out the chantarelle soup and different cakes and muffins. It was delicious!
http://i28.tinypic.com/2im422u.jpg
http://i31.tinypic.com/2w23ae1.jpghttp://i30.tinypic.com/2rr2opd.jpghttp://i29.tinypic.com/2mfn96w.jpghttp://i29.tinypic.com/148p00h.jpghttp://i25.tinypic.com/1gm0w6.jpghttp://i26.tinypic.com/29eluma.jpghttp://i28.tinypic.com/v5vpm1.jpghttp://i26.tinypic.com/10fdmw7.jpghttp://i28.tinypic.com/2zecchl.jpghttp://i26.tinypic.com/29p3g9s.jpghttp://i29.tinypic.com/iqk7k5.jpghttp://i32.tinypic.com/119crjb.jpg


Follow Sequin Magazine
Eile käisin Britiga esimest korda Katusekinos. See oli minu arust nii geniaalne idee, et ma lihtsalt pidin seda oma silmaga nägema. Valisime filmiks Pedro Almodovar'i "Hämarad kombed" ("Entre tinieblas") ja see oli ideaalne film mida sellises kohas vaadata- 1983. aasta Hispaania komöödia, mis uuris institutsionaalse kiriku sobimatust moodsasse ühiskonda.
Maitsesime ka kukeseenesuppi ja erinevaid kooke ja meie lemmikuid- soolakurke. Eriti classy.