29 October, 2010

Back from the Big Apple

Guess who's back! I need to get used to the jet lag + organize 2000 pictures, but I thought I'd start with the trip posts already. I bet you're the most interested in the Teen Vogue posts but I'll start from the beginning.
First of all, I loved the city. It was huge, but so easily navigable. People are not cold and numb and always in hurry like I thought. They offer you help before you need it or just come to chat or say something nice. They can also be pretty shallow. "Excuse me's" and "sorrys" are everywhere and later I started doing it do. I realized goosey it was when I really really lightly bumped into someone and started apologizing for it like I had just done something so harsh and the woman replied: "It's okay, we're allowed to bump into each other, it's normal".
What I loved about NY was...the food. Tempting diners on every corner no wonder how people come back from NY chubbier than they were.
And well, the best part is that NY really is a city that never sleeps and there was always something fun to do. You'll hear about everything in my next posts!
http://oi52.tinypic.com/24vtph1.jpg
Walking on Fashion av
http://oi54.tinypic.com/do1lvt.jpg
A view 5 mins away from out home
http://oi56.tinypic.com/2e5tdkx.jpg
A classic picure next to Teen Vogue sign

http://oi53.tinypic.com/148fbzm.jpg
Watching sunset in Central park

http://oi54.tinypic.com/29lzlw2.jpg
Nights at Times square

http://oi55.tinypic.com/2cz1s34.jpg
Mindless shopping in Walmart

http://oi53.tinypic.com/28i7zt2.jpg
A cute girl wearing pink socks at Brooklyn flea

http://oi55.tinypic.com/2bsa4l.jpg
Walking round Little Italy

http://oi51.tinypic.com/1orlaa.jpg
Central park in fall colours

http://oi51.tinypic.com/id50zt.jpg
Amazing burgers at Wendy's

http://oi51.tinypic.com/vhuxe8.jpg
Teen Vogue Fashion U participant I bumped into in China town
http://oi56.tinypic.com/334qih3.jpg
Guess who's tagasi! Pean veel ajavahega harjuma + 2000 pilti ära sorteerima, aga mõtlesin et teeks reisipostitustega juba algust. Kindlasti olete kõige rohkem huvitatud Teen Vogue postitustest, aga ma alustan algusest.
Esiteks New Yogist üldiselt. Linn on niiii suur, aga selles liiklemine ja orienteerumine on lihtsalt niiii lihtne. Kes on käinud, see teab mis süsteem seal tänavate ja avenüüdega on- ära eksimine on lihtsalt võimatu. Inimesed ei ole üldse külmad ja tuimad ja alati kiirustavad nagu ma eeldasin. Tänaval tuldi meile appi enne kui me abi küsidagi jõudsime või siis tuldi niisama chattama või öeldi midagi ilusat. Enamasti ollakse muidugi suhteliselt pealiskaudsed. Vabandamised käivad ette ja taha ja kusjuures see jäi lõpuks täiega külge ka ja mulle jõudis kohale kui ajuvaba see on kui ma läksin hästi õrnalt ühele naisele vastu väga suure rahvasumma sees ja vabandasin nii kuidas jaksasin, mille peale naine vastas et "It's okay, we're allowed to bump into each other, it's normal".
Mulle meeldis New Yorgis...süüa. Lihtsalt nii palju ahvtlevaid asju pakuti iga nurga peal. Pole ime et inimesed USAst tagasi tulles veits chubbymad on.
NY puhul on ka see muidugi väga lahe et lihtsalt alati on midagi teha ja linna tõesti ei maga kunagi.
Ühesõnaga, siin väike sneak peak sellest mis tulema hakkab ehk "Merily NYCs"

18 October, 2010

Couture.ee

Greetings from the Lennart Meri Tallinn airport.
Once again I have to surprise you with news. Starting from November, I'll be the editor in chief at Couture.ee, an Estonian online magazine.
http://www.couture.ee/thumbs/merilyleis1_b3F4.png

Tervitused Tallinna lennujaamast.
Taaskord pean teid uudistega üllatama.
Alatest novembrist, olen mina Couture.ee uus peatoimetaja. Oodata on põnevaid moeuudiseid, DIY õpetusi, trenditeateid ja tulekul on ka palju suuri uuendusi. Senikaua jälgige aga couture.ee blogi, kus postitan kümne päeva jooksul iga päev pildi siit New Yorkist.

17 October, 2010

Bloggers' sale

After my art lessons I went to the bloggers' sale. It was quite late so I didn't get to see the best pieces obviously, but we still had a blast. I got a gorgeous belt and bikini (17 pairs and counting. i'm aware that we have negtive temperatures here soon, but I guess my addiction to buying bikinis has not gone away)
Anyway, now I'll go packing again. Next stop - NEW YORK!

http://photos.s3.cdn.pmnw.net/thumbs/7524/2010/10/132932_t1242702.jpg

Peale kunstikooli hüppasin blogijate moeturult läbi. Kell oli suht palju niiet kõige põnevamad leiud jäid kindlasti nägemata, aga aga lõbus oli siiski. Sain endale ühe kena vöö ja bikiinid (17 paari and counting. Olen kursis sellega, et väljas on miinuskraadid kohe. Mu sõltuvus pole ikka veel taandunud)
Igatahes, nüüd asju pakkima. Järgmine peatus - NEW YORK!

11 October, 2010

I ♥ NY

I have mentioned that this week will be a very busy one for me a several times already. But I'm not complaining, because the reason for that is that one week from now I'll be writing to you from New York!
I was one of 5 people to get a scholarship to the Teen Vogue Fashion University and I decided to fly there to take part in the event.
We'll get to see the Teen Vogue fashion closet, meet Anna Wintour, Vera Wang, Zac Posen, go on a set with Abbey Drucker and meet bloggers like Jane Aldridge from Sea of Shoes, Tavi and Hanneli Mustaparta just to mention a few things I'll get to do there.
I'll also visit the classic tourist spots and go see a NBA game, not to mention the shopppping!
http://photos.s3.cdn.pmnw.net/thumbs/7524/2010/10/132473_t1239489.jpg
http://www.teenvoguefashionuniversityregistration.com/images/tvfu-logo.pnghttp://www.teenvoguefashionuniversityregistration.com/images/now-accepting-applications.png

Juba mitu korda olen suutnud mainida kui busy mu alanud nädal tuleb ja kui palju selle lühikese ajaga mul asju korda ajada tuleb. Aga ma ei virise, sest põhjus miks see nii on, on see et juba nädala pärast kirjutan ma oma blogi New York'ist.

Nimelt, suvel osalesin ma konkursil, millel osalenute seast Teen Vogue valis välja 500 inimest, kes saavad osaleda üritusel Teen Vogue Fashion University. Mu idee ei olnud üldse sinna üritusele pääseda, aga tahtsin lihtsalt ennast proovile panna ja teada saada, et kas ma pääseks väljavalitute sekka. Nii juhtuski, ja mitte ainult. Teen Vogue valis välja ka 5 õnnelikku, kelles ajakiri nägi kõige rohkem potentsiaali ning kellele nad annavad Teen Vogue Fashion U scholarshipi. Ning ma sattusin ka nende sekka.

Kui selline asi oleks minuga juhtunud täpselt aasta tagasi, oleks ma mõelnud, et oh kui kurb et ma New Yorgis ei ela ja sinna minna ei saa. Aga aasta eest sain ma pakkumise hotelliketilt W, kes kutsus mind New York Fashion Week'i backstage peole DJ'ks. Ja ma mõtlesin selle pakkumise peale. Ja ma tegin otsuse mitte New Yorki sõita. See tundus nagu elu võimalus ja mulle tundus et midagi sellist ei juhtu arvatavasti enam kunagi ja et kui midagi sarnast peaks ette tulema, pean PEAN pean ma sinna minema. Ja siis aasta hiljem juhtus Teen Vogue asi ja ma isegi ei mõelnud teist korda, vaid hakkasin kohe otsima võimalusi NY sõitmiseks.

Üritusega seoses toimuvad mitmed seminarid, workshopid ja loengud. Mul on võimalus kohtuda Vogue peatoimetaja Anna Wintouriga, töötada setil koos fotograaf Abbey Drucker'iga (kellega muideks ma juba kontaktis olen olnud ning kes oli mu töödest väga huvitatud), tutvuda kuulsate blogijatega nagu Jane Aldridge Sea of Shoes'ist, Tavi'ga ja Hanneli Mustaparta'ga. Võimalus on külastada ka kurikuulsat Teen Vogue fashion closetit ning näha väikest sneak peak'i varsti ilmuvast uuesti Teen Vogue numbrist. Õhtused peod on korraldanud näiteks Juicy Couture ja H&M.

Ühesõnaga, see oli väike ülevaade sellest, mis järgmisel nädalal toimuma hakkab. Loomulikult on päevakorras ka klassikalised Times Square'i, Empire State Building'u, Brooklyn flea külastused.

10 October, 2010

NEW! 10/10/10 edition!

These items found a place in my closet.
Black snakeskin heels


Silver turquoise ring

Nemad leidsid koha minu kapis.

08 October, 2010

NEW at SHOP SEQUIN MAGAZINE

I had abunch of things picked out for the blog store, but I just couldn't find the time to take pictures of them. It's a really busy period for me and I will tell you about the reasons very soon, but at the moment, the important thing is that I finally, FINALLY, put the things up to the store and you have the possibility to purchase then. Today I will add some more things, so check them out.
Few older pieces are up as well if anybody is interested :)

Mul oli hunnik asju blogipoe jaoks välja valitud ja ma lihtsalt ei suutnud leida aega, et need üles pildistada. Praegu on minu jaoks üli üli busy aeg ja põhjustest räägin mõne aja pärast, aga praegu on tähtis see, et ma lõpuks, LÕPUKS võtsin ennast kokku ja pildistasin kõik välja sorteeritud ehted riided kotid ja muu ära. Igatahes, üks suur hunnik asju on nüüd blogis üleval (hetkel ainult ehted), minge vaadake järgi. Täna lisandub veel asju (kotid, kauaoodatud lillelised püksid :D), niiet check check check!
Üksikud vanemad asjad on ka veel alles, kui kedagi peaks huvitama :)

07 October, 2010

Blogijate Moeturg

Announcement for a bloggers' meeting here. Only in Estonian this time, sorry for that! :)
---
Minuga võttis ühendust Lisa-Mai, kes kutsus mind müüma blogijate moeturule. Kahjuks ma ise müüma minna ei saa, aga idee on minu arust super ja tahaksin kindlasti kohale minna, et midagi põnevat endale leida või et kasvõi lihtsalt teiste blogijatega kohtuda. Ühesõnaga, üritusest täpsemalt saate lugeda Lisa-Mai blogist ja just in case teen väikse otse copy tema blogist ka. Minge kõik kohale, kindlasti tuleb väga tore üritus! :)

http://photos.s3.cdn.pmnw.net/thumbs/7524/2010/10/132415_t1239083.jpg

" Ma usun, et paljud teist on tähelepannud kui palju andekaid noori blogijaid Eestis kerkinud on. Välismaa blogisid lugedes on alati põnev vaadata, mismoodi blogijad kõik kokku saavad, suured kaamerad näpus ja ühiseid üritusi korraldavad.
Enamustel meist on ka omad hobid. Kes teeb ehteid, kes õmbleb, kellele meeldib riideid ümber teha ja kes oskab lihtsalt kõige omapärasemad riided kaltsukatest üles leida. Ja nii neid riideid koguaeg kuhjub.. siis miks mitte neid ka teile rohkem kättesaadavamaks teha.
Niisiis.. ühel ilusal päeval võtsin ma blogijatega ühendust, et võiks korraldada ühe toreda täika.
See tähendab seda, et nüüd avaneb teil võimalus kõiki meid näost näkku näha.. uurida ja puurida mismoodi üks asi siis ikka õmmeldud on, osta just kõige ainulaadsemaid riideid ning ehteid, rääkida ilmast ja muust maailmast..

KUS? Üritus võtab aset Cafe Petersonis, narva mnt 15 (aedvilja tänava nurgal).
Kindlasti kõik teavad kus asub Foorumi keskus. Kui Foorumi keskuse juurest hakata Pirita poole kõndima, siis tuleb vastu Sampo Pank, siis vana ärikeskus Pro Kapital ning siis tuleb üks kollane korterelamu mille esimesel korrusel on suured aknad, ja just seal asubki Cafe Peterson! Kõndimine võtab aega max 8 minutit. Ja kui sa kõndida ei viitsi istu Hobujaamast trammi peale mis sõidab Kadrioru poole, ehk 1 või 3 peale. Mine juba järgmises peatuses maha ja kõnni linna poole tagasi, kuni näedki kollast maja.
MIS PÄEV? 16. oktoober Laupäev
MIS KELL? Kellaaeg on veel täpselt täpsustamata, aga jääb 12 ja 18 vahele. Aga mis teie arvate, milline kellast kellani oleks parim??
MIDA MÜÜME? Enda õmmeldud riideid, enda tehtud ehteid + riideid mida me enam ei kanna.
KES MÜÜVAD?
Mina,
Anni www.stylehurricane.blogspot.com
Kirke www.cicucoco.blogspot.com
Britta www.brittatalving.com
Mari-Liis www.msmarleybrilliants.blogspot.com
Eleri www.huitbonbon.blogspot.com
Johanna www.johannasconfessions.blogspot.com
ning Laura Mitt.

Kurb on see, et osadele kuupäev ei sobinud ning kõigiga ühendust ka ei saanud võtta, sest meid lihtsalt ei mahuks ära. Aga laupäeval oleme kaheksakesi, ning seda täiel rinnal!
Igaks juhuks mainin kohe, et kui kohvikust sisse tulla siis esimeses ruumis me ei müü. Seal saab kohvitada ja koogitada (loomulikult on täika päeval ka kohvikus allahindlus!). Meie müüme galeriis. Kui tuled kohviku uksest sisse, pööra kohe vasakule ning väiksel astmel näedki juba esimest müüjat. Astu rõõmsalt edasi ning sinu ees on kolm ruumi täidetud meiega, riietega ning hea tujuga.
Kindlasti kõik kohale!!!:) "

05 October, 2010

Kismet Magazine

Maybe you remember, but this summer I styled a photoshoot for KISMET magazine.
http://photos.s3.cdn.pmnw.net/thumbs/7524/2010/10/132396_t1238950.jpg
Now the issue's out and I can share the pictures and outfits with you.
http://photos.s3.cdn.pmnw.net/thumbs/7524/2010/10/132404_t1239006.jpg
Võibolla mäletate, et suvel tegin ma Aleksandra shootil stilistikat. Pildid pidid ilmuma ajakirjas KISMET ja nüüd on ajakiri lõpuks väljas.