NY day seven

20:00

It's time to start wrapping up the NY trip posts. I start with my hair it'll get more interesting torwards the end!
Bad hair day in New York City. I have naturally a bit curly hair and I never go to sleep with wet hair so I brought my hair dryer with me to NY. Sadly, that evening, my dryer decided to explode and ruin my european to us contact adapter as well, so I had no hair dryer nor the straightener and my hair looked like a tassel the whole day.

In the morning, we went to Central Park right away. We went to all these legendary places and we accidentally even found a tunnel that took us to the castle.

In the evening we moved to this really cool neighbourhood near Williamsburg. Hipsters were gathering on every corner and the atmosphere was really chill. We walked around the city until I was so tired I just had to have a break to rest my feet. The moment I did that, people were already gathering around me asking if I was okay. That's how attentive the people were.

The house where me moved was really awesome and the people there reminded me of that 70s show cast. The guy downstairs looked exactly like Brody Jenner (I swear! :D) and he provided us with awesome movies like the "Catfish", upstairs were James, a graphic designer/basketball fanatic who managed to get us the most amazing tickets to the NBA game and an artist from
Dublin, Lisa, who had a mondblowing collection on vintage and other gorgeous fashion pieces.
http://img52.imageshack.us/img52/4208/39652376.jpg

http://img689.imageshack.us/img689/5706/20151544.jpghttp://img202.imageshack.us/img202/6307/15071961.jpghttp://img688.imageshack.us/img688/1215/35651968.jpghttp://img825.imageshack.us/img825/4747/16260784.jpghttp://img207.imageshack.us/img207/7216/93902165.jpghttp://img408.imageshack.us/img408/8949/14490936.jpghttp://img810.imageshack.us/img810/1939/a10t.jpghttp://img218.imageshack.us/img218/8905/a14xw.jpghttp://img683.imageshack.us/img683/8126/a13h.jpg

We also visited the Metropolitan museum, bud sadly didn't have time for the Guggenheim, which I was really interested in.
http://img816.imageshack.us/img816/9616/a16w.jpghttp://img707.imageshack.us/img707/9098/a15j.jpg

A store gate in Williamsburg
http://img8.imageshack.us/img8/7286/a18xs.jpg

In the evening, us and our roommates went to a pub to see a basketball game and I had the most pleasant surprise as I got the New York cheesecake, which was the best one I'd ever had. It was so good we forgot all the rules and had a couple of more rounds of it.
http://img818.imageshack.us/img818/3410/31414500.jpg
Pikim postitus? Aga rääkida on palju ju, ma alustan juustest, pärast läheb põnevamaks! :D
Halbade juuste päev New Yorgis. Mul on loomulikult veidi laines juuksed ja ma ei lähe õhtul kunagi märja peaga magama, sest muidu on mul hommikul ärgates täielik afro. Ühesõnaga, võtsin sellepärast reisile kaasa fööni ja USA-Euroopa seinakontakti vaheadapteri, et saaks oma fööni ka seal kasutada. Pesin õhtul pea ära ja hakkasin föönitama, järgmine hetk lendas mu föönist mingi osa ära, terve tuba oli tossu täis ja föön ise oli seest tulipunane. Ühesõnaga see plahvatas. Olime üsna shokis aga mõtlesin et õnneks on mul sirgendaja ka kaasas, niiet saab hommikul kõik korda teha. Well...fööniplahvatus rikkus ära ka adapteri, mis tähendas, et ka sirgendaja ei töötanud sellest hetkest alates. Ja selline vabandus siis mu juuste pärast. Ma nägin välja nagu tuust...

Hommikul läksime kohe Central Parki. Käisime klassikalistes kohtades Bow Bridgel ja uisuväljal ja lossi juures. Arvasime, et lossi pole võimalik sisse minna, sest seal ei paistnud kedagi olevat, aga väga väga suure juhuse läbi me sinna ikkagi saime. Hakkasime öösel pargist koju kõndima ja sattusime kuidagi maanteele, kus mingit teeperve või jalakäijate rada polnud, kus kõndida. Hakkasime siis väljapääsu otsima, kust saaks korralikule ja turvalisemale rajale ja selleks ronisime mingist väiksest kaljust üles (kindlasti mitte ronimiseks mõeldud). Seal avastasime ühe üli ära peidetud tunneli trepiga. Ja kuna me piisavalt lost olime, mõtlesime et see kuhugi hullemasse kohta küll viia ei saa, nii et otsustasime mööda tunnelit minema hakata. Ja järgmine hetk avastasime ennast juba lossi hoovist koos kostümeeritud valvuriga.
Käisime ka Metropolitani muuseumis, Guggenheim'i juurde kahjuks ei jõudnud.

Õhtul kolisime eriti lahedasse linnaossa Williamsburgi lähedal. Hipsterid kogunesid iga nurga peal ja õhkkond oli hästi mõnus. Käisime linnapeal ringi kuni ma olin väsimusest surnud ja viskasin ennast kuskile pingile pikali, et natuke jalgu puhata. Kohe kui ma seda tegin olid juba esimesed uudistajad kohal kontrollimas, et kas minuga on ikka kõik korras :D

Maja kuhu me kolisime oli eriti mõnus. See oli selline viktoriaanliku sisekujundusega maja, kahe korrusega. Ja kogu see seltskond meenutas täiega that 70s show tegelasi. Ülemise korruse korteris, kus me elasime, olid meiega koos Dublinist pärit eriti armsa aktsendiga Lisa, kes tuli NY'i kunsti alal tööle. Ühtlasi kogus ta vintage'it ja näitas mulle oma kadedusttekitavat kappi, ise juurde rääkides, kuidas ta on kurb selle pärast, et pooled asjad Dublinisse maha pidid jääma. Õnneks on ta oma uue kapi kiiresti Lanvin'i, Vivienne Westwood'i ning Marc Jacobs'iga täita suutnud. Teises toas elas sellise klassikalise Williamsburgi hipsteri välimusega graafiline disainer, kelle arvuti ekraan oli suurem kui nende telekas. Samal ajal armastas ta ka korvpalli nagu Oskar, niiet ta suutis meile kuskilt välja võluda mega head piletid NBA mängule, mille pileteid isegi NBA store'is ei müüdud enam. All korrusel elas poiss, kes nägi välja täpselt (ja I swear to god, täpselt!) nagu Brody Jenner, kes varustas meid õhtuti parimate filmidega ("Catfish" - must see. Siiani pole selgusele jõudnud, kas uskuda seda lugu või mitte, aga filmi vaadake kindlasti!).
Õhtul käisime oma majakaaslastega kossu vaatama kuskil pubis ja ma sain kõige suurema üllatuse osaliseks kui ma sellisest täiesti random kohast sain kõige parema juustukoogi mida ma kunagi söönud olin. Me ei piirdunud ühega, vaid tegime kohe mitu koogiringi, kuna see oli lihtsalt NII hea!

You Might Also Like

23 comments

 1. Stunning photos! Love your photo of the met xx

  xojessicawhitley.com

  ReplyDelete
 2. Kui kaua sa seal oled?

  ReplyDelete
 3. What an amazing city! Love your pics, especially the one where you sit on a rock, so lovely!
  http://fashionagony.blogspot.com/

  ReplyDelete
 4. Ma olen juba tagasi, aga olin seal kaks nädalat :)

  ReplyDelete
 5. Juba väga läinud see USA teema, sa olid ju seal oktoobris vms!

  ReplyDelete
 6. Kas su kaaslane vahel naeratab ka? :D
  Kuidagi väga tõsine.

  ReplyDelete
 7. Kitty - ma ei saanud seal olles postitada ja kirjutada on nii palju, midagi pole teha sinna :D
  Anonymous - kaamerale mitte i guess :D

  ReplyDelete
 8. nice pics, you guys look so good! Haha, I loved the: Hipsters were gathering at every corner! Have a nice time!

  Love Iben

  ReplyDelete
 9. Aww, I'm jealous! I never got to see the castle in Central Park because there wasn't enough time, but it looks so pretty!
  And hipsters are a friendly bunch, aren't they?!

  ReplyDelete
 10. i love all your photos! i can't wait to go to nyc!
  x
  thatgirlfromhk.blogspot.com

  ReplyDelete
 11. your pictures are all stunning! new york is such a lovely city...
  xx victoria

  http://shehasnothingtowear.blogspot.com/

  ReplyDelete
 12. ma ei saa aru mis lärm see on su ümber, sa oled kõige mainstreamim moepiff ever

  uskumatult igav

  ReplyDelete
 13. so jealous that you got to go to new york, it looks great (especially the cheesecake, haha) xx

  ReplyDelete
 14. elamise maksite ise kinni? kuidas te üldse williamsburgi elama sattusite, mingite tuttavate kaudu?

  ReplyDelete
 15. Elamise eest me maksma ei pidanud, sest me ei eland kordagi kuskil hotellides/hostelites vaid saime alati tutvuste kaudu kuskile korterisse. Ja korteritega meil alati vedas ka- Jersey korter oli uskumatu vaatega manhattanile, Bed Stuy'st sai mega kiiresti kesklinna ja Williamsburg oli lihtsalt väga chill :D

  ReplyDelete
 16. Mina ka ei saa kahjuks aru, NY-s ei käida iga päev, oleksid võinud natukene rohkem vaeva näha...nt sellise komplekti saaks kokku panna vabalt New Yorkeri riietest,anna andeks,see on minu arvamus!!

  ReplyDelete
 17. Loomulikult oleks ma tahtnud rohkem riideid kaasa võtta, et iga ilmaga midagi põnevat oleks olnud selga panna, aga minu väiksesse kohvrisse mahtus selline valik + ma panin ilmaga väga mööda, niiet pooli riideid mis kaasa tassisin ei saanudki kanda.

  ReplyDelete
 18. Your photos are beautiful! Hope you are enjoying NYC. And congrats with your new blog layout, its great.

  fashion illustration -> http://stephaniejoellelouise.blogspot.com

  ReplyDelete
 19. I stayed in New York for a month this summer to study creative writing at an art school called Pratt in Brooklyn. Our art history teacher took us to the Guggenheim, and it is by far my favorite museum I've ever been too! Even the architectural design of the building is inspiring. Hope you get a chance to visit it one day!

  Cheyne.

  ReplyDelete
 20. Cute photos!!!

  WWW.RENEBRAUN.COM

  You are welcome to visit my blog too! Kisses:))

  ReplyDelete
 21. i´d kill for a piece of that cake:)

  ReplyDelete

Thank you for leaving a comment! To be the first one to hear about new posts, updates or giveaways, join Sequin Magazine on Facebook.

© Merily Leis and Sequin Magazine, 2014

Unauthorized use and/or duplication of this material without express and written permission from this blog’s author is strictly prohibited. Excerpts and links may be used, provided that full and clear credit is given to Merily Leis and Sequin Magazine with appropriate and specific direction to the original content.

Instagram