Väikesed teadaanded

21:04

Natuke lähiajal toimuvatest üritustest nüüd ka.

Täna avati Rotermanni kvartalis EKA Moenäitus, mis esitleb moeosakonna vilistlaste töid läbi 70 aasta. Moekateedri vilistlased otsisid varasalvedest ning kapipõhjadest välja kooliaegsed kollektsioonid, millest parim valik on näitusel eksponeeritud. Imetleda võib ka suurepäraseid leide muuseumidest. Väljapanekul on üle 80 rõivaeseme, hulgaliselt moejooniseid ning muuseumieksponaate. Näitus jääb avatuks 20.maini ja rohkem infot saab siit.
http://erki.artun.ee/lehed/Plakat_Mail.jpg

Rotermanni tuleks külastada aga just ülehomme, sest siis toimub seal Vintage Tallinn Vol 4. Müüjatest on esindatud parimad vintage kaupade müüjad, lisaks ostu-müügi võimalusele saab nautida head muusikat, külastada kohvikut ning avatud on Tallinnfilmi kinosaal. Järelpidu toimub täpselt kell 20.00 restoranis Platz, kus esineb Els Himma. Rohkem infot siit.
http://y.delfi.ee/norm/206741/11215985_PTWhoa.jpeg

Ning lõpetuseks. 14. mail tähistab Tallinn Dolls oma teist sünnipäeva. Sünnipäeva show võõrustab külalisi mitmekesise ampluaaga. Avatakse Kalle Veesaare fotonäitus, lansseeritakse Eesti popmuusikast koosnev ja Heidy Purga poolt kokku pandud Tallinn Dolls’i kogumik. Visuaalide show Karl Saluveeri poolt ning graafiline disain on Helene Vetikult. Tallinn Dolls loovlahenduste eest vastutab Mari Martin.
Sünnipäevapidu toimub 14. mail kell 20:00 KUMUs. Infot piletite kohta saab siit.
http://1.bp.blogspot.com/-d-AJ7d4DxyE/TcLHzHPsMVI/AAAAAAAAIuM/2el9XSLzvBs/s1600/Tallinn%2BDolls%2BKUMUs.jpg

Tänaseks kõik!

You Might Also Like

3 comments

 1. tahaks nendele kõikidele minna aga vot ei ela tallinnas :)

  www.fashionplaygrounds.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. I don't understand anything, but it sure looks like fun!

  Love Despite color

  ReplyDelete
 3. http://justfashionanddesign.blogspot.com/

  ReplyDelete

Thank you for leaving a comment! To be the first one to hear about new posts, updates or giveaways, join Sequin Magazine on Facebook.

© Merily Leis and Sequin Magazine, 2014

Unauthorized use and/or duplication of this material without express and written permission from this blog’s author is strictly prohibited. Excerpts and links may be used, provided that full and clear credit is given to Merily Leis and Sequin Magazine with appropriate and specific direction to the original content.

Instagram