CANON GIVEAWAY (For Estonian readers this time, sorry)

18:57

Olen Style Correspondenti võistlusel TOP 10 seas! Suur-suur aitäh teile kõigile, ma tõesti ei suuda kirjeldada kui tänulik ma olen! Suur konkurss lõppeb varsti ja loodan, et mul avaneb võimalus sõita koos 7 teise blogijaga New Yorgi moenädalat kajastama.



Tänutäheks hääletamise eest (kui te pole seda veel teinud, palun visake pilk peale ja toetage kohalikku tüdrukut :D), on mul teile aga üllatus!

Nimelt loosin ma konkursi lõppedes teie kõigi vahel välja roosa CANON IXUS 130!
http://img580.imageshack.us/img580/9332/12395132.jpg
  • Üliõhuke
  • 14,1 megapikslit
  • 28 mm lai, 4× suumiga. Optiline pildistabilisaator
  • 2,7-tolline vedelkristallekraan
  • Nutikas automaatrežiim, näotuvastustehnoloogia
  • HD-videod
  • Nutikas katikurežiim
  • Nutikas välgusäri ja i-Contrast
  • DIGIC 4 & Servo AF/AE
  • Loomingulised pildistamisrežiimid
Giveaway's osalemine on lihtne:

1. Nagu ikka, tuleb osalemiseks kirjutada selle postituse alla kommentaar, mis sisaldab sinu nime ning e-maili, et sind võidust teavitada.
2. Ja osaleda saavad taaskord kõik, kes jälgivad Sequin Magazine'i Facebookis.

Ja kõik! Roosa Canon Ixus 130 võib olla sinu!



Võitja loosib taaskord välja Random.org juhuslikkuse alusel, nii et kõigil on võrdsed võimaluse kaamera endale saamiseks.

Tegu on demokaameraga, mis tähendab, et seda võivad olla kasutanud nt. ajakirjanikud või blogijad, et selle omadusi testida, aga muidu näeb see välja nagu uus ja tuleb loomulikult koos karbi, tarvikute ja kõige muuga.

Mis muud ma oskan öelda, kui KIVI KOTTI! :)

PS. Ka eelmise postituse outfit'i pildid on tehtud seda kaamerat kasutades!
PPS. Palun ärge postitage oma kommentaare mitu korda, see pole teiste osalejate suhtes aus. Kui loosiõnn naeratab inimesele, kelle kommentaare on topelt (või viiekordselt...), võidab temast järgmine kommenteerija.

You Might Also Like

331 comments

  1. Vääga kift give away!
    Nimi: Diana Tamme
    E-mail: ditamme@gmail.com

    ReplyDelete
  2. Liisa Gross
    fruitmachineblog@gmail.com

    ReplyDelete
  3. Merlin Alaküla

    merka304@hot.ee

    ReplyDelete
  4. ahh, so unfair :(
    you should've at least included the Baltic states.

    but anyway, good luck. the winner is going to be one damn lucky person!

    ReplyDelete
  5. Hanna-Liis Vaasa
    hannaliisv@hotmail.com

    ReplyDelete
  6. Sellise kaamera võidaks küll väga hea meelega!
    Jana, janajukina@hotmail.com

    ReplyDelete
  7. Väga ilus väike kaamera:)

    Mariel
    mariel_salumaa@hotmail.com

    ReplyDelete
  8. nimi: keilit
    e-mail: keilit@femme.ee

    edu võistlusel & loodan ka, et sõidad New Yorki!

    ReplyDelete
  9. Wow, ma pole vist mitte üheski giveaways osalenud, aga see kohe meelitab osalema, sest kaamerat pole mul enam tükk aega olnud -.-

    Sulle aga palju edu võistlusel, ma loodan, et pääsed New Yorki, see oleks lihtsalt niiiiii lahe! :)

    ReplyDelete
  10. Kristi Prik
    kristiprik@gmail.com

    ReplyDelete
  11. Kertu Ruutma
    kitike009@hot.ee

    ReplyDelete
  12. Kairi Katmann
    ganymede@hot.ee

    ReplyDelete
  13. Heleri Roosnurm :):)

    heleri.roosnurm@gmail.com

    ReplyDelete
  14. Triin Timm
    topaze@hot.ee

    ReplyDelete
  15. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  16. Grit Hansen
    grithansen@hot.ee

    ReplyDelete
  17. Sille H.
    shi.littletsu.re(ät)gmail.com

    ReplyDelete
  18. Palju edu ja õnne konkursil!

    Hegi
    h3giii@hotmail.com

    ReplyDelete
  19. Kätlin Paavel
    katlin.paavel.001@mail.ee

    ReplyDelete
  20. Merili Kraus
    merili.kraus@gmail.com

    ReplyDelete
  21. Elli-Mari Lelle-Haav

    ellllimari@gmail.com

    ReplyDelete
  22. Woow , see oleks mega , kui sa New Yorki saaks. Igatahes , edu ! :)

    Triine
    triineelisa@gmail.com

    ReplyDelete
  23. Kristel Parv
    kristelparv@gmail.com

    ReplyDelete
  24. Edu Sulle!

    Riina Soo
    riina.soo@gmail.com

    ReplyDelete
  25. Andrea Engelbrecht
    AndreaEngelbrecht93@gmail.com

    ReplyDelete
  26. Väga äge!

    Kristi
    kristi_tiimann@hotmail.com

    ReplyDelete
  27. Marta Tarvis
    marta.tarvis@gmail.com

    ReplyDelete
  28. Mega tubli oled ,
    Palju õnne TOP 10 sekka saamise puhul !

    Mariella Oja
    mariellaoja@hotmail.com

    ReplyDelete
  29. Astrid Oras

    astrid.oras@gmail.com

    ReplyDelete
  30. Annely, annelyyy@gmail.com

    ReplyDelete
  31. Nii nii nii vinge! :)

    Jelizaveta
    jelizaveta@email.com

    thehypnotized.blogspot.com

    ReplyDelete
  32. Tõesti vägev giveaway! :)

    Eneli
    EneliRahula@hotmail.com

    ReplyDelete
  33. Oh nii äge fotokas!!

    Karoli Kõiv
    karoli.koiv@gmail.com

    ReplyDelete
  34. megamega super giveaway !

    Brit

    brita_9@hotmail.com

    ReplyDelete
  35. Sul on väga ägedad fotod alati! Stiili on sul ka :)

    Kristi Mitrofanov
    kristihei@gmail.com

    ReplyDelete
  36. Jaanika
    jaanikajaal@gmail.com

    ReplyDelete
  37. ossa, selle kaamera võiks küll võita :)))

    lauraliismik@hot.ee

    ReplyDelete
  38. Emili
    emili.kilg@hotmail.com

    ReplyDelete
  39. Osalen hea meelega loosimises,
    Laura K
    laura@tolm.ee

    ReplyDelete
  40. anrike Piel

    anrikepiel@hotmail.com

    ReplyDelete
  41. Kadri Kuuser.
    kadri676@hotmail.com

    ReplyDelete
  42. Katherine
    katherinek@windowslive.com

    ReplyDelete
  43. Katherine
    katherinek@windowslive.com

    ReplyDelete
  44. Kerli Paltsmar

    killuke9@hotmail.com

    ReplyDelete
  45. ülivingee ...

    Kaie
    keroos@hot.ee

    ReplyDelete
  46. Merlyn Paltsmar

    merka30@hotmail.com

    ReplyDelete
  47. Eliis
    ziz@hot.ee

    ReplyDelete
  48. Katherine Mur

    MurKatherine@yahoo.com

    ReplyDelete
  49. ME WANTS!

    Teele Treiberg

    teele.treiberg@gmail.com

    ReplyDelete
  50. Meril Kallasmaa

    ReplyDelete
  51. Meril Kallasmaa merillallaa@hotmail.com

    ReplyDelete
  52. Doris Luha
    luha.doris@gmail.com

    ReplyDelete
  53. Jane Jaaska

    janejaaska@hot.ee

    ReplyDelete
  54. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  55. Karolin Poder
    karolin.poder@gmail.com

    :)

    ReplyDelete
  56. Maris Nakström
    mnaks@hot.ee

    ReplyDelete
  57. Anne Rahusaar
    rahusaaranne@hot.ee

    ReplyDelete
  58. Kadi-Liis Koppel !

    kadiliiis@gmail.com

    ReplyDelete
  59. Katrin
    katrin092@hot.ee

    ReplyDelete
  60. Grete Tiigiste
    grete135@hot.ee

    ReplyDelete
  61. Külli
    kallikyl@hotmail.com

    ReplyDelete
  62. Kindlasti saad edasi, NYC on ju sulle loodud. :)

    Inga Aalde
    aalde.inga@gmail.com

    ReplyDelete
  63. Edu konkursil! :)

    Mona
    monamenets@gmail.com

    ReplyDelete
  64. Diana Heli
    RuudulineSidrun@hotmail.com

    ReplyDelete
  65. Ma ka usun, et saad edasi! :)

    Moonika
    punanesinilill@hot.ee

    ReplyDelete
  66. Olin juba siis exited, kui esimene postitus Facebookis tuli väikese vihjega Canonile. Väga supper giveaway!
    Ps. Olen täiesti kindel, et sa saad NY! Ja ootan juba huviga postitusi, mida selle kohta tegema hakkad. ;)

    Merlin K.
    tereminaolenmellu(ät)hotmail.com

    ReplyDelete
  67. Gea
    summerswan@hot.ee

    ReplyDelete
  68. Triin
    Triinnolo@hotmail.com

    ReplyDelete
  69. Eelica
    eelicasiim@gmail.com

    :)

    ReplyDelete
  70. Oo, mul ongi fotokas katki. See oleks super võit!

    Svea R.
    svearoosilill@hotmail.com

    ReplyDelete
  71. oo, vapustavad uudised!

    Regina Soop
    Regina.Soop@mail.ee

    ReplyDelete
  72. Helen S.
    Kollanekirss@gmail.com

    ReplyDelete
  73. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  74. Liisbet Saue
    liisbet.saue@gmail.com

    ReplyDelete
  75. Maarja-Liisa Mahla
    maarjaliisa.mahla.001@gmail.com

    Loodan, et võidad ning saad New Yorki külastada! :)

    ReplyDelete
  76. Anna-Grete Konsap
    lillekene459@hotmail.com

    ReplyDelete
  77. Margit Loo
    margit_loo@hotmail.com

    ReplyDelete
  78. Gerda Põder

    gerdapoder@gmail.com

    ReplyDelete
  79. Karoliine A.
    karoliinealtement@hot.ee

    ReplyDelete
  80. Sandra Williams


    sandra.krolov.001@mail.ee

    ReplyDelete
  81. Sandra Saar
    sandrasaar@hot.ee

    ReplyDelete
  82. Edu sulle võistlusel ! :)

    Laura Johanna
    laurajohannas@gmail.com

    ReplyDelete
  83. Ingrid
    ingrid27@hot.ee

    ReplyDelete
  84. Piia-Helin Oras
    piiahelinoras@gmail.com

    ReplyDelete
  85. Helen Kaljumäe
    helekal@hot.ee

    ReplyDelete
  86. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  87. Merily Kaugeranna

    lillabeebi@hotmail.com

    ReplyDelete
  88. Helena Pertens
    helenapertens@hot.ee

    ReplyDelete
  89. Nimi : Liana Sepamäe

    E-mail : liana.sepamae@gmail.com

    ReplyDelete
  90. Kerli Kõrkjas

    kerli.korkjas@gmail.com

    ReplyDelete
  91. Regina Mänd
    reginamand@hotmail.com

    ReplyDelete
  92. Regina Mänd
    reginamand@hotmail.com

    ReplyDelete
  93. Merili Sammel,
    sammelmerili@hot.ee

    ReplyDelete
  94. Hanna-Stina Sonts
    hssonts@gmail.com

    ReplyDelete
  95. Eliis Õunapuu

    Eliis1997@hot.ee

    ReplyDelete
  96. Eliis Õunapuu

    eliis1997@hot.ee

    ReplyDelete
  97. Linda Kivine
    lindakivine@hotmail.com

    ReplyDelete
  98. Kadri Talvik

    kadritalvik@gmail.com

    ReplyDelete
  99. Merit Eller
    merit.eller@gmail.com

    ReplyDelete
  100. Carmen Isop,
    CarmenIsop1995@gmail.com

    ReplyDelete
  101. Gerda Lindma
    gerda212@hotmail.com

    ReplyDelete
  102. Nimi: Bertha Tulviste
    E-mail: bertha1994@hot.ee

    ReplyDelete
  103. Gerda Lindma
    gerda212@hotmail.com

    ReplyDelete
  104. Karin

    oocarinoo@hotmail.com

    :)

    ReplyDelete
  105. Gerli Krjukov
    gerlikas5@hotmail.com

    ReplyDelete
  106. Anneli Glinjanski

    anneli.glinjanski@gmail.com

    ReplyDelete
  107. Super! Kivi kotti Sulle, Merily!
    Helen Laul
    helen.laul@hotmail.com

    ReplyDelete
  108. Väga lahe! :)

    Loora Kaubi

    loorakaubi@hot.ee

    ReplyDelete
  109. Elsa Valdmaa
    elsavaldmaa@hot.ee

    ReplyDelete
  110. Johanna Alling
    jjllaa@hot.ee

    ReplyDelete
  111. Annika Paalits
    annikapaalits@hotmail.com

    ReplyDelete
  112. Angelica Õunapuu

    angelicaaa91@hotmail.com

    ReplyDelete
  113. Kertu Subka
    kertu.subka@hotmail.com

    ReplyDelete
  114. Gerli R.

    kristallcat@hot.ee

    ReplyDelete
  115. Helga-Liisa Oselin
    helga.liisa@gmail.com
    :)

    ReplyDelete
  116. Vahva giveaway :)

    Aleksandra

    vannilelu@hotmail.com

    ReplyDelete
  117. Maria, maria.nappa@hotmail.com :)

    ReplyDelete
  118. Britt Rosenberg
    britt23@hot.ee

    ReplyDelete
  119. Reelika Aasrand
    reelika_angel@hotmail.com

    ReplyDelete
  120. Maarja Eliisabet Roosalu
    maarja.roosalu@gmail.com

    ReplyDelete
  121. Kätlin Kriisa
    ktln.kriisa@gmail.com

    ReplyDelete
  122. See roosa nunnuke on ikka SUPERarmas!!! :)

    Ethel Okas
    ethel.okas@gmail.com

    ReplyDelete
  123. Steffi Pähn
    steffipahn@hotmail.com

    :)

    ReplyDelete
  124. Carmen Kilvits

    carmen.kilvits@gmail.com

    üli lahe digikas :)

    ReplyDelete
  125. Kristiina

    kkristi1234@hotmail.com

    ReplyDelete
  126. Mirelle

    tuulevaikne@gmail.com

    ReplyDelete
  127. Liis
    Liis.r@hotmail.com

    ReplyDelete
  128. Eva-Maria
    speckled.zebra@hot.ee

    ReplyDelete
  129. Elis Püvi
    elispyvi@gmail.com

    ReplyDelete
  130. Nimi:Maaike Tui
    E-mail: bubblebath-@windowslive.com

    ReplyDelete
  131. Eliisa Valdmaa


    EliisaValdmaa@hot.ee

    ReplyDelete
  132. Kristina

    kristinabondar64@gmail.com

    ReplyDelete
  133. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  134. Mai-Liis Kelder
    mailiis5@hot.ee

    ReplyDelete
  135. Liisa-Carmen Karama
    liisacarmen@gmail.com

    ReplyDelete
  136. Helen Maria Raadik

    helenmariaraadik@gmail.com

    ReplyDelete
  137. Kadri Mets
    kadrimets@hotmail.com

    ReplyDelete
  138. Hanna Mets - hanna.mets@mail.ee

    ReplyDelete
  139. Silja Paju

    siljapaj@gmail.com

    ReplyDelete
  140. I love your blog, you now? you're amazing!

    BTW, I’m your big fan – your style is really original and I read your blog very often and I just wonder..if we could follow each other.. But even if your answer is “no” I’ll be still your reader ♥

    xoxo

    http://chocarome.blogspot.com/

    ReplyDelete
  141. Elis Rahulaan

    pisikeliisu@windowslive.com

    ReplyDelete
  142. Margit
    margit986@gmail.com

    ReplyDelete
  143. Ksenia Kargina

    kseniakargina@hotmail.com

    ReplyDelete
  144. Kristiina Sokk

    kristiina.sokk.001@gmail.com

    ReplyDelete
  145. Väga khuul giweaway!
    Kadri Pärna
    fregaria@hotmail.com

    ReplyDelete
  146. Marit Bauman

    maritkiisu@hot.ee

    ReplyDelete
  147. Mailis
    mandariin1121@hot.ee

    ReplyDelete
  148. Lella Pruuli

    lellapruuli@gmail.com

    Ja mulle meeldib su blogi, väga :)

    ReplyDelete
  149. Marit
    marit.lindvest@gmail.com

    ReplyDelete
  150. Elise Lõõbas
    elise.loobas@gmail.com

    ReplyDelete
  151. Palju edu sulle!

    Kätlin Alas

    katlin.alas@gmail.com

    ReplyDelete
  152. Kerttu Palm, kerttu1995@hot.ee

    ReplyDelete
  153. Mailiis Ollino
    mailiisollino@hot.ee

    ReplyDelete
  154. Thea Tamson
    thea09@hot.ee

    ReplyDelete
  155. Eliise
    eliise_090@hotmail.com

    Edu sulle võistlusel!

    ReplyDelete
  156. Roosa Rott
    jepe1@hot.ee

    ReplyDelete
  157. Hege
    hege_haljak@hotmail.com

    ReplyDelete
  158. Cool!

    Anne-Grete Märtson
    gretsius@yahoo.com

    ReplyDelete
  159. Maarja
    mrjs207@gmail.com

    ReplyDelete
  160. Kristiina Avik
    kristiinaavik@live.com

    ReplyDelete
  161. Karin

    xbkarin@hot.ee

    ReplyDelete
  162. Kätlin Teesalu

    katlin.teesalu@gmail.com

    ReplyDelete
  163. brita piht
    britapiht@hotmail.com

    ReplyDelete
  164. Johanna
    johannaliisma@hot.ee

    ReplyDelete
  165. Margot Arula

    margotarula@gmail.com

    ReplyDelete
  166. Frida
    little.pink.hello.kitty@hotmail.com

    ReplyDelete
  167. Joanna Kotkas

    joannakotkas@hotmail.com

    ReplyDelete
  168. Claudia Lepik
    lepikclaudia@hotmail.com

    ReplyDelete
  169. Kristin Nikolai
    kristin.nikolai@gmail.com

    ReplyDelete
  170. Mariann Ploompuu
    mariann.ploompuu@gmail.com

    ReplyDelete
  171. Kati Raudmäe
    kraudmae@hot.ee

    ReplyDelete
  172. Hannagret Vanatoa

    hannagret@hotmail.com :)

    ReplyDelete
  173. Sandra Maide
    artbrut11@hot.ee

    ReplyDelete
  174. Madli Kivisto
    madlikivisto@hot.ee

    ReplyDelete

Thank you for leaving a comment! To be the first one to hear about new posts, updates or giveaways, join Sequin Magazine on Facebook.

© Merily Leis and Sequin Magazine, 2014

Unauthorized use and/or duplication of this material without express and written permission from this blog’s author is strictly prohibited. Excerpts and links may be used, provided that full and clear credit is given to Merily Leis and Sequin Magazine with appropriate and specific direction to the original content.

Instagram

Blog Archive