, ,

COSMOPOLITANI Glämmilaat

18:51

So, on Friday we went to Cosmopolitan's glam fair. I had never been there before, but since I found so many thing I didn't use anymore, I thought I'd give it a try. I packed so many shoes, coats and other heavy things with me I don't know what was I thinking. Somehow we managed to get the stuff to the car, but from there to KUMU, was impossible. On my way, I lost a shoe and dropped all my jewellery, but in the end we made it.
The place was crowded by the time we got there and our stall became pretty popular, but I can't say we sold a lot. I think Britt had the best revenue from all of us. Most of the stuff went back home with a great effort.
During the fair, Karolin Kuusik, a stylist, came up to me and asked my name. She didn't say what for. As it came out, I had been selected as the most stylish seller, which was crazy because I wasn't really dressed up that day. I was really surprised when they asked me to come up to the stage.
The overall experience of the fair was great. We had a blast and I think my wardrobe will thank me for getting rid of the old stuff.

http://img193.imageshack.us/img193/4248/54374396.jpghttp://img847.imageshack.us/img847/5990/17205091.jpghttp://img16.imageshack.us/img16/9505/25843432.jpghttp://img600.imageshack.us/img600/4099/94538365.jpghttp://img534.imageshack.us/img534/2296/48864928.jpghttp://img213.imageshack.us/img213/2306/74686966.jpghttp://img27.imageshack.us/img27/7076/71497343.jpghttp://img809.imageshack.us/img809/6240/14727112.jpg
Some photos: Hanna Odras|Neljas

Reedel käisime siis sõbrannadega COSMO glämmilaadal. Polnud seal varematel aastatel käinud, aga kuna asju, millest lahti tahaks saada oli nii palju tekkinud, mõtlesime et miks ka mitte. No kodus pakkisin igaks juhuks ikka rohkem asju kaasa, kingi, mantleid, kõiki muid asju mis palju kaaluvad. Kuidagimoodi saime need isegi autosse tassitud aga kohale jõudes lõi pähe, et me peame need parklast kuidagi treppidest alla KUMUsse sisse ka saama ju! Ei õnnestunud kuidagi. Poole tee peal kaotasin ühest kastist kinga, ehted kukkusid mööda KUMU terrassi laiali...draama. Lõpuks jõudsime kohale ikkagi.
Rahvast oli selleks ajaks kui me oma lauda sättima hakkasime juba päris palju. Asjade uudistajaid oli ka kõvasti, ostjaid mitte nii palju. Britil läks vist kõige paremini, teistel mitte nii hästi :D. Suurema osa viisime sama suure vaevaga nagu tulime, koju tagasi.
Kõige põnevam minu jaoks sellel üritusel oli inimeste jälgimine. Inimesi oli seinast seina, mis tegi asja eriti põnevaks. Ise shoppama ma eriti ei jõudnudki, aga leti taga seismine oligi tegelikult minu jaoks huvitavam, ma arvestasin sellega, et mul on neli kohvrit asju vaja koju tagasi viia ja lisa osta oleks lihtsalt wroooong.
Keset üritust tuli Karolin Kuusik mu nime küsima, mis oli väga imelik, sest ta ei öelnud miks. Hiljem tuli välja, et olin võitnud stiilseima müüja tiitli, mis tuli väga suure üllatusena. Mu nimi öeldi, aga veits valesti ja kuna ma absoluutselt ei arvanud, et see mina olen, siis ma lihtsalt ei läinudki lavale, seni kuni ma lõpuks taipasin :D
Ühesõnaga kokkuvõttes oli üritus väga lõbus ja kuna osadest asjadest siiski lahti sai, siis mu riidekapile väga kasulik ka. Kõik riided-ehted ja muu, mis koju tagasi tõin, lähevad lähimal ajal kirbuturule, anna siis teada millal täpsemalt.
http://img3.imageshack.us/img3/4851/pgfacebookbuttoncopy.png

You Might Also Like

7 comments

 1. The fair seems like a lot of fun! Congrats on being selected as the most stylish seller!

  www.TheFancyTeacup.com

  ReplyDelete
 2. Väga õige inimene sellele tiitlile!! Palju õnne:))

  ReplyDelete
 3. Looks like a great event. Everyone looks amazing! I can't believe you lost a shoe and dropped your jewelry. Crazyness.

  M.

  ReplyDelete
 4. Amazing look!!!!!

  http://www.biscoitofashion.com/

  ReplyDelete
 5. kuidas sa oma blogisse pilte lisad et need nii hea kvaliteediga jäävad sul? :)

  ReplyDelete
 6. looks like the event was a lot of fun.. great blog.. now following!

  ReplyDelete
 7. I just disvovered your blog and I'm following right now! you are very stylish dear ♥

  ReplyDelete

Thank you for leaving a comment! To be the first one to hear about new posts, updates or giveaways, join Sequin Magazine on Facebook.

© Merily Leis and Sequin Magazine, 2014

Unauthorized use and/or duplication of this material without express and written permission from this blog’s author is strictly prohibited. Excerpts and links may be used, provided that full and clear credit is given to Merily Leis and Sequin Magazine with appropriate and specific direction to the original content.

Instagram