30 March, 2011

Not again

It's snowing...again. Just when it started to feel like spring and I brought out all my dresses and skirts, it started to snow again and it feels like winter. Oh well. I guess the dresses will have to wait a bit.
http://img233.imageshack.us/img233/7544/a1copy.jpg
http://img59.imageshack.us/img59/1553/a3copyl.jpghttp://img824.imageshack.us/img824/4880/a2copy.jpg
Jälle sajab. Just siis kui tundus, et kevad on täitsa käes tuleb jälle lumi maha ja ma pean oma kleidid-seelikud tagasi kappi viima. Keegi on vääääga tüdinud...

26 March, 2011

A walk in Kadriorg

I recently discovered this website where they have like 20 000 dresses and 7 000 pairs of shoes and decided to order a bunch of stuff from there to see how they quality and everything is. Of course, the shipping was very slow and expensive and they items were poorly made, but I did get some decient stuff as well. Like this dress I'm wearing here.
http://img846.imageshack.us/img846/6410/93114652.jpghttp://img9.imageshack.us/img9/2909/79940655.jpghttp://img141.imageshack.us/img141/4105/55137944.jpghttp://img26.imageshack.us/img26/9850/40723133.jpghttp://img193.imageshack.us/img193/8643/16764136.jpghttp://img714.imageshack.us/img714/4374/43343855.jpghttp://img607.imageshack.us/img607/7245/32386897.jpghttp://img52.imageshack.us/img52/8753/58831119.jpghttp://img812.imageshack.us/img812/1781/63064320.jpg
dress - Wholesale-dress | cardigan - zara | necklace - seppälä

Avastasin üks päev ühe netipoe, kus on mingi 20 000 kleiti ja 7000 paari kingi jne. ja tellisin prooviks hunniku asju. No kvaliteet oli selliste odavate Aasia asjade kohta tavaline ja shipping aeglane nagu ikka, aga paar üsna korralikku asja tuli ka. Näiteks nagu see lihtne kleit siin, mis mulle täitsa meeldib.

22 March, 2011

Sprrrrrring

I haven't done a What I Wore post in a long time so I'll try to make morew pictures of my outfits now on. It's quite warm outside now as well, so I can finally wear normal clothes. Like... dresses and skirts, not a fan of pants. I hope I won't be wearing any on these upcoming WIW posts.
But about this outfit. The blouse and scarf are both slik and both vintage. The trousers and the belt are Zara, cardigan is Gina Tricot and the boots are from Brooklyn flea.
http://img218.imageshack.us/img218/2695/55104157.jpghttp://img59.imageshack.us/img59/4507/54991280.jpghttp://img145.imageshack.us/img145/1715/78461658.jpghttp://img217.imageshack.us/img217/753/27886372.jpg
Pole ammu What I Wore postitusi teinud, niiet üritan nüüd oma outfitte üles pildistama hakata. Väljas on juba päris soe ka, ehk saab normaalsemalt riides käima hakata. Ma lihtsalt ei oska talvel riietuda. Mulle ei meeldi püksid ja meie talvedega see eriti kokku ei lähe. Loodame, et järgmitsel WIW'idel on mul seljas juba kleidid.
Aga selle outfiti kohta. Pluus ja sall on kõige mõnusamast siidist ja mõlemad on vintage. Püksid ja vöö on Zarast, kampsun Gina Tricot ja saapad on Brooklyni kirbuturult.

13 March, 2011

My everyday makeup routine

I worked hard to put the makeup video together as I promised and of course what happened was that when I finally finished it, my editing program crashed and it won't open the file anymore and I'm pretty much in the beginning again!
So instead I made some pictures of my makeup instead of the video and I hope some other time I can make a video tutorial for a makeup look or something.
Anyways, here is my everyday makup. I 've found out all the pros and cons for these because I use them daily and I recommend you all of them.

http://img193.imageshack.us/img193/5805/20186631.jpg
Base:
Founadtion - CHANEL Vitalumiere Aqua. The best foudation I have ever used! It's based on water (lotos flower water if I remember correctly) and because of that it's very light, feels amazing on skin, like I'm not wearing any makeup at all, but at the same times gives great coverage and brightens the skin. It's SPF 15 and smells a bit like sunscreen as well, but in a good way.
Blush - Isadora Coral Blush. I love this blush. Strong pigmented, but when put on correctly, leaves a very adorable peachy blush on cheeks.
Bronzer - Physicians Formula Cashmere Wear Bronzer. I personally am not a huge fan of bronzers, but since I got it from the states for nothing I thought I might as well try it. And I quite like it, because it's very natural and not like shiny, every-day's-a disco-day poweder.
Eyeshadow base - Almay Bright Eyes. It's not my all time favourite, but at them moment I use this one. It has white tea in it and it's calming for eyes. And it's actually 2-in-1, a eyeshadow base and concealer for dark circles around eyes, so it's very convenient. Not sure if I would rebuy this one though, probably not.
Compact powder - YSL Palette Pink Celebration. Extremely lovely light pink powder, a bit sparkly. I don't really use it as a compact powder because of the shinyness, but it's great as a highlighter on cheekbones for example.
Brush- Elizabeth Arden Kabuki brush. The most classical, practical, universal brush for putting on makeup on busy schoolmornings.
http://img16.imageshack.us/img16/8679/53797541.jpg
Eyes:
Eyeshadow: MAC Athma Quad. Since I took the picture when my mostly used colours MAC Shroom ja Sable were missing (I have found them by now! yay!), I used the Athma, which for me was a bit too much- too dark and glittery. But they eyeshadows are great, not bad words about them.
Brow pencil: Clinique Instant Lift For Brows. On one end there's this perfect brow pencil, on other end a hightlighter, that's supposed to lift the browline. Could never find out if it actually did that, because on the first day of use, my mom broke the hightlighter end of the pencil... Otherwise very convenient and great!
Liner: Wet'n'Wild H2O proof. Waterproof liquid eyeline, which makes drawing a perfectly straight line on eyelid very easy even for a person like me. Dries waaay to slowly tough.
Mascara: MAC Opulash. Curls, lengthens, thickens and at the same time looks very natural and stays on great. Perfect mascara for me.
http://img155.imageshack.us/img155/8281/43067712.jpg
Lips
When it comes to lips, I'm pretty conservative. You won't find any other shades than pinks-reds in my drawer. I've been looking for a perfect orange lipstick though.
1. MAC Yash. The picture is very desceptive, in real life it's acrually very nude. But not in a dead body nude, but sort of like beige. Sometimes I love it, sometimes I don't- totally depends on the mood.
2. MAC Mehr. This purplish-pink shade is also one of my mainly used lipsticks, but since it's very much like my own lip colour, I get tired of it sometimes.
3. Chanel Rouge Coco. Definitely one of my favourite lipsticks. it's light, something between a lipstick and a lipgloss and it's in this perfect peachy pink shade (the picture doesn't do justice to it at all)
4. Avon Color Trend. It's been in my makeup bag for ages and I still love this ideal magenta colour. And it smells amazing.
5. Yves Rocher Couleurs Nature. The perfect red lipstick.

Mässasin ja mässasin selle meigivideoga ja no mis lõpuks juhtus oli muidugi see, mis alati- kui ma lõpuks sellega valmis sain, siis jooksis mu töötlusprogramm kokku ja noh kohe nii kokku et üldse ei taha seda faili enam avada ja nii palju siis videost!
Lohutuseks tegin siis paar pilti video asemel ja ehk siis mõni teine kord teen mingi meigi tutoriali või midagi, et video ka siia blogisse saada.
Ühesõnaga, siin on mu meigid väikeste kommentaaridega. Kõiki neid meike ma soovitan, sest need on need, mida kasutan mina igapäevaselt ning mis mulle mingil põhjuselt tõesti kohutavalt meeldivad.

Meigipõhi:
Jumestuskreem - CHANEL Vitalumiere Aqua. Kõige parem jumestuskreem mida ma kunagi kasutanud olen. See on veel põhinev (lootoslille veel kui täpsem olla) ja on selle tõttu hästi mõnus ja kerge ja tundub, nagu meiki näos polekski. Samal ajal katab ja kaitseb superhästi (SPF15). Lõhnab ka mõnusalt, nagu päiksekreem ^^
Põsepuna - Isadora Coral Blush. Armastan seda põsepuna. Kuigi on päris tugeva pigmendiga, õigesti peale kandes jätab armsa õhetuse mulje pigem.
Päiksepuuder - Physicians Formula Cashmere Wear Bronzer. Ma isiklikult ei ole väga päiksepuudrite armastaja, pole ise endale ühtegi päris kaua ostnud, aga kuna ma selle USAst sain, siis mõtlesin et proovin järgi. Ja täitsa meeldib, sest see on selline hele ja üsna loomulik, mitte selline sädelev, iga-päev-on-diskopäev puuder.
Lauvärvi aluspõhi - Almay Bright Eyes. Valge teega rahustav aluspõhi silmameigile, mis ühtlasi katab tumedad silmaalused ja kõik muu ebavajaliku. Hetkel kasutan seda, aga see pole just mu kõige lemmikum, niiet ei ole kindel, kas järgmine kord selle kasuks otsustaksin.
Kompaktpuuder - YSL Palette Pink Celebration. Kohutavalt armsalt pressitud heleroosa puuder, veidike sädelev. Mina isiklikult ei kasuta seda nüüd päris kompaktpuudrina, vaid pigem highligterina põsesarnadel näiteks ja sinna sobib ideaalselt.
Pintsel - Elizabeth Arden Kabuki brush. Kõige klassikalisem kabuki pintsel, mis sobib kõige näole kandmiseks hommikul kui kiire on.

Silmad:
Lauvärv: MAC Athma Quad. Kuna pildi tegemise ajal olid kadunud mu põhiliselt kasutatavad lauvärvid MAC Shroom ja Sable, siis kasutasin Athmat, mis minu jaoks tegelikult igapäevameigi jaoks liiga tume. Aga lauvärvid nagu MAC lauvärvid ikka, ei ühtegi halba sõna.
Kulmupliiats: Clinique Instant Lift For Brows. Ühes otsas on kulmupliiats, teises highlighter, mis peaks kulmujoont tõstma. Seda kas see ka töötab ma muidugi ei tea, sest esimesel päeval kui ma selle sain, lõhkus heleda poole ära mu ema, aga see selleks :D Kulmupliiats on super! Ei jäta sellist nilbet kontrastset joont, vaid täidab kulmu loomulikul viisil.
Lainer: Wet'n'Wild H2O proof. Veekindel vedel lainer, millega on superkerge sirget joont teha, mis sobib minusugusele mäkerdajale. Kuivab muidugi aastaid ja enne kui see lõplikult kuivanud on, suudan ma ikka midagi valesti teha.
Ripsmetush: MAC Opulash. Koolutab, pikendab, tihendab ja samal ajal jätab loomuliku mulje. Ideaalne ripsmetush. Püsib peal ka ilusasti, pudenema hakkab alles päeva lõpus.

Huuled:
Huulte osas olen üsna konservatiivne. Teisi toone peale punaste-roožade toonide minu meigisahtlis ei leia. Kuigi perfektset oranži huulepulka olen küll juba kaua otsinud.
1. MAC Yash. Pildil jätab isegi natuke rohkem punaka mulje, aga tegelikult on see täitsa nude mis nude. Samas mitte selline laiba-nude, vaid pigem selline beežikas. See huulepulk meeldib mulle olenevalt tujust, vahest armastan, vahest ei lähe üldse peale.
2. MAC Mehr. See lillakasroosa toon on ka üks mu enimkasutavamatest huulepulkadest, aga see on ehk liiga minu enda huulte toonile sarnane, niiet tüütab tihti ära.
3. Chanel Rouge Coco. Kindlasti mu kõige lemmikum huulepulk. Hästi kerge, midagi huulepulga-läike vahepealset ja toon on ka ilus virsikukarva roosa (mis muidugi absoluutselt ei tule siin pildil välja taaskord...)
4. Avon Color Trend. See huulepulk on mu meigikotis igavik olnud juba, aga siiski armastan seda ideaalset magenta värvi. Ja lõhnab ka imeliselt.
5. Yves Rocher Couleurs Nature. Perfektne punane huulepulk. Ma juba kartusega ootan aega millal see huulepulk otsa saab, sest see on tõesti ainuke punane huulepulk mida mulle endale kanda on meeldinud.


12 March, 2011

Tähelepanu kõik modelliks pürgijad!

Rahvusvaheline moeagentuur STARSYSTEM (www.starsystem.com) otsib uusi modelle!

STARSYSTEM on loodud John Casablancas’e - Elite Agency modelliJohn Casablancasagentuuri asutaja poolt.
Tema on avastanud enamuse maailma supermodellidest.
Nende hulka kuuluvad näiteks Cindy Crawford, Linda Evangelista, Gisele Bundchen
, Claudia Schiffer ja Naomi Campbell.
Novembris 2009 laiendas STARSYSTEM oma tegevust ka Eestisse, et leida meie kauneid tütarlapsi modellideks maailma moelavadele, reklaamikompaaniatesse ning moeajakirjadesse!


Casting toimub
18. märtsil, 10:00 - 19:00, Tartu mnt. 80A 10112 Tallinn, Redberry stuudios.
Oodatud on tüdrukud vanuses 14-22 aastat
Miinimum pikkus tüdrukutel 172 cm, maksimum 183

Castingule tule ilma meigita. Riietus olgu teksad ja T-särk. Kanna kontsakingi ning võta kaasa bikiinid.


See on Sinu võimalus!

https://s3.amazonaws.com/fgr/2011/2/4/ming-xi.jpg

STARSYSTEM
PARIS - GENEVA - JOHANNESBURG - KIEV - MILANO - SAO PAULO - WARSAW - RIGA - TALLINN
info: www.starsystem.com/tallinn - aleksandr.vinogradov@starsystem.com - +372 555 63 507