Moelennuk stardib! + piletiloos!

21:19

Hei hei!
Väike teadaanne. Kõigile, kes veel kursis pole, on viimane aeg kõrvataha panna, et juba sellel reedel on toimumas selline moeüritus nagu Moelennuk
http://3.bp.blogspot.com/-LOgW5lpyiFc/TxMC4s6zEBI/AAAAAAAABO4/gFbk41H1dGc/s1600/NETIPLAKAT.png 
Tegemist on G5 koolide moeshowga, mis toimub juba teist aastat ja kuna olen korraldustiimi tegemistega natuke kursis, julgen öelda, et tegu on see aasta suurima ettevõtmisega moeshowde hulgas (no pressure, Sälly :D).
Üritus toimub siis reedel, 17. veebruaril kell 18:00, Bekkeri Sadamas. Täpsemat infot leiab Moelennuki blogist ning ka Facebookist. Muideks, üllatusesinejaks on Malcolm Lincoln ning kohapeal on ka moeturg! Nii et miljon põhjust kohale ilmumiseks.

Kui ei ole veel jõudnud endale piletit soetada, jäta kommentaar oma nime ning e-mailiga siia postituse alla, sest mul on üks pilet ära ka anda! :) Piletivõitja teatan homme õhtul.

Turvalist lendu ja näeme Moelennukil!

You Might Also Like

32 comments

  1. Liisa Gross
    fruitmachineblog@gmail.com

    ReplyDelete
  2. Liis Leedo
    liis.leedo@gmail.com

    ReplyDelete
  3. Henry
    pyrneh@hotmail.com

    ReplyDelete
  4. Aleksandra
    vannilelu@hotmail.com

    ReplyDelete
  5. Maarja
    maarjatalviste@hotmail.com

    ReplyDelete
  6. Laura J. Saar

    laurajohannas@gmail.com

    ReplyDelete
  7. Monika Soodla

    monikasoodla@gmail.com

    ReplyDelete
  8. Laura Nõu

    lauranou95@hotmail.com

    ReplyDelete
  9. Johanna Lumiste
    jlumiste@gmail.com

    ReplyDelete
  10. Jaana Junolainen

    ssugar@live.com

    ReplyDelete
  11. Emeri Jahhu nohonnii@gmail.com

    ReplyDelete
  12. anna-maria jams aamm2@hot.ee

    ReplyDelete
  13. Liis Kalda
    LiisKalda@hotmail.com

    ReplyDelete
  14. rea rea_11_@hotmail.com

    ReplyDelete
  15. Kerttu Palm
    kerttu1995@hot.ee

    ReplyDelete
  16. Helga-Liisa Oselin
    helga.liisa@gmail.com

    ReplyDelete
  17. Cärol Ott

    carolike5@msn.com

    ReplyDelete
  18. Kerti Pahk
    kerti.pahk@gmail.com

    :)

    ReplyDelete
  19. madli kivisto
    madlikivisto@hot.ee

    ReplyDelete
  20. Maris Nakström
    mnaks@hot.ee

    ReplyDelete
  21. Maris Nakström
    mnaks@hot.ee

    ReplyDelete
  22. Jane Ilves
    jannuplannu@hot.ee

    ReplyDelete
  23. Leena Tauk
    leena.tauk@gmail.com

    ReplyDelete
  24. Sofia Käer

    sofiakaer@gmail.com

    ReplyDelete
  25. Annely Rebane
    annely.rebane@hotmail.com

    ReplyDelete
  26. Liina Sepp

    liinasepp@gmail.com

    ReplyDelete
  27. Mirjam Kristian
    mirjam.kristian@gmail.com

    ReplyDelete
  28. Annabel Sagen
    annabelss@hot.ee

    ReplyDelete
  29. Mirjam Nahkur
    mirjam949@hotmail.com

    ReplyDelete

Thank you for leaving a comment! To be the first one to hear about new posts, updates or giveaways, join Sequin Magazine on Facebook.

© Merily Leis and Sequin Magazine, 2014

Unauthorized use and/or duplication of this material without express and written permission from this blog’s author is strictly prohibited. Excerpts and links may be used, provided that full and clear credit is given to Merily Leis and Sequin Magazine with appropriate and specific direction to the original content.

Instagram

Blog Archive