,

Backstage at Siison

19:25


I took part in the photoshoot of a new Estonian online store, siison.ee and captured the behind the scenes action - this time in a form of a video.


Kuna ma alati toetan igasuguseid põnevaid ettevõtmisi ja uusi Eesti projekte, siis olin kohe in, kui mulle pakuti võimalust koostööks sellise netipoega, nagu siison.ee. Ilmselt olete neist juba kuulnud, sest leht on juba mõnda aega tegutsenud, aga kui mitte, siis checkige nad kindlasti üle ja ärge unustage neid jälgimast Facebookis, sest käimas on auhinnamäng, kus loositakse välja 2000 euro väärtuses auhindu!
Mulle meeldib nende kontseptsioon. Nende eesmärgiks on inimesi inspireerida, lehelt leiab ka näiteks intervjuursid ja blogi. Nende koduleht on lihtne ja arusaadav, kõik tootepildid on pildistatud just Siisoni jaoks, mitte pole tootja poolt pakutavad, mis annab suurepärase ja usaldusäärse võimaluse toodetega lähemalt tutvumiseks. Kõige enam meeldib mulle muidugi see, kui paljud Eesti brändid seal esindatud on. MiNU, projekt, Tallinn Dolls, Moshi ja paljud paljud teised. Loomulikult ei piirduta vaid sellega, esindatud on ka näiteks Miss Sixty, Pepe Jeans, Seiko ja brändide nimekiri laieneb pidevalt.

Ühesõnaga, eile toimus siis järjekordne toodete pildistamine ning ka mul õnnestus käed külge panna, nimelt stilisti osas. Lisaks sellele ei jätnud ma loomulikult koju oma kaamerat, et teieni pildistamise telgitagused tuua - seekord siis video näol. Nautige!

You Might Also Like

5 comments

 1. Äge ja kvaliteetne video, nagu proffi tehtud!

  ReplyDelete
 2. Video on tõesti super ning Siison.ee on kindlasti üks lahedaim Eesti e-pood!

  ReplyDelete
 3. Kas tohib küsida, millega filmitud?

  ReplyDelete
 4. Canon 500D ja 50mm 1.8f objektiiv :)

  ReplyDelete
 5. Mõnus meeleolu ja lahe ülevaade. Võiksid sellkseid videosid rohkem teha!

  ReplyDelete

Thank you for leaving a comment! To be the first one to hear about new posts, updates or giveaways, join Sequin Magazine on Facebook.

© Merily Leis and Sequin Magazine, 2014

Unauthorized use and/or duplication of this material without express and written permission from this blog’s author is strictly prohibited. Excerpts and links may be used, provided that full and clear credit is given to Merily Leis and Sequin Magazine with appropriate and specific direction to the original content.

Instagram