,

500th POST!

18:16

Here are some pictures of what I wore yesterday to the theatre. Took advantace of a truly awesome spring weather and paired shorts with a more elegant blouse. The blouse is a DIY I made a while ago and I finally got a chance to wear it again. You can really see the great weather in there pictures, can't you?

Oh, and how could I forget. It's my 500th post! Thank you all my readers, if it weren't for you, I wouldn't have made it to the great 500!Shorts - Romwe
Blouse - DIY
Boots - Romwe
Clutch - H&M
Cardigan - Zara


Lõpuks on siis esimesed tõelised kevadilmad kätte jõudnud. Kasutan seda 100% ära, nii et kandsin musti lühikesi pükse ja natuke pidulikumat pluusi, kuna pildid on tehtud enne teatrisse minekut ja oli võimalus dressuppida. Käisin Draamateatris vaatamas etendust "Võlanõudjad" ja täitsa meeldis. Nüüd tahaks mõnele Linnateatri etendusele piletid hankida. Keegi oskab midagi soovitada?

Ja kuidas ma sain unustada. See on minu 500s postitus! Aitäh teile, mu lugejad. Ilma teieta ei oleks ma nii kaua vastu pidanud!

You Might Also Like

8 comments

 1. Soovitan Linnateatris "Aeg ja perekond Conwayd" vaatama minna :) või siis "Koletis kuu peal"

  ReplyDelete
 2. "Koletis kuu peal" on tõesti vaatamist väärt!

  ReplyDelete
 3. Ja muidugi, üliilusad pildid!

  ReplyDelete
 4. See pluus on tõeliselt ilus, tegin ise ka mõni aeg tagasi midagi sarnast ( http://bowtiediary.blogspot.com/2012/02/un-collar-de-perlas.html ).
  Ja Linnateatri "Hecuba pärast" on väga-väga lahe.
  -Piia

  ReplyDelete
 5. Väga maitsekas outfit , väga ilusad kaadrid aga peale viiendat pilti muutus pildirida kordavaks ja liialdades "lõputuks". See kõige esimene pilt üksinda - andes talle hingamiseks ruumi, oleks küll üks korralik wow-effekt.

  ReplyDelete
 6. this is incred, love the photos
  Great post, thanks for sharing!

  if you like we can follow each other on bloglovin :)
  let me know!
  STYLE DECORUM

  ReplyDelete
 7. Mina soovitaksin Linnateatrist, kas "Ma armastasin sakslast", kui midagi südamele tahad, või "Maailmale nähtamatud pisarad", kui tahad südamest naerda!

  ReplyDelete
 8. Armastan seda outfiti!

  ReplyDelete

Thank you for leaving a comment! To be the first one to hear about new posts, updates or giveaways, join Sequin Magazine on Facebook.

© Merily Leis and Sequin Magazine, 2014

Unauthorized use and/or duplication of this material without express and written permission from this blog’s author is strictly prohibited. Excerpts and links may be used, provided that full and clear credit is given to Merily Leis and Sequin Magazine with appropriate and specific direction to the original content.

Instagram