Birthday giveaway! Samsung smart camera DV300F!

13:13

Shoot WOW! Share NOW!

Seekord on mul teile ära anda eriti vägev auhind, nimelt Samsungi smartcamera DV300F. Kaamera teeb eriliseks see, et tänu wifi ühendusele on võimalik tehtud pilte-videosid kohe kõigiga jagada ning kaamera esiküjel asuv ekraan annab palju uusi võimalusi pildistamiseks.
Täpsema tehnilise info leiate SIIT.

Osaleda saab alates tänasest ja giveaway lõpeb minu sünnipäeval, 4. augustil. 

Osalemiseks tuleb:
1. jätta kommentaaridesse oma nimi ja e-mail
2. jälgida Sequin Magazine'i Facebookis

3. Facebookis jagada ka giveaway fotot.


Võitja loosin, nagu ikka, Random.org abil juhuslikkuse alusel.

Head loosiõnne!

You Might Also Like

201 comments

  1. Laura-Liis Mik
    lauraliismik@gmail.com

    ReplyDelete
  2. Üü, kui cool! ;)

    Anyways jätan kommentaari: Getter (getter.martins@gmail.com)

    ReplyDelete
  3. Meril Mirjam Oras
    meryl.mirjam@hot.ee

    ReplyDelete
  4. Svea Kaseorg
    skaseorg@gmail.com

    ReplyDelete
  5. Maris Yns Bilitjuk
    littleborx@gmail.com

    ReplyDelete
  6. Andrea Kink
    andrea.kink@mail.ee

    ReplyDelete
  7. Helena Pertens
    helenapertens@gmail.com

    ReplyDelete
  8. Anne-Mari Soosalu
    soosalunyan@gmail.com

    jagazin ka!! :)

    ReplyDelete
  9. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  10. Maarja Naan
    maarjanaan@gmail.com

    ReplyDelete
  11. Gerttu Jõeleht
    gerttujoeleht@hot.ee

    ReplyDelete
  12. Selline sobiks taskusse küll :)

    Eneli
    EneliRahula@hotmail.com

    ReplyDelete
  13. Moran Shaham
    mooransh@gmail.com

    ReplyDelete
  14. Laura Paluoja

    LauraPaluoja@hotmail.com

    ReplyDelete
  15. Külliki Aavast

    tainipouni@hot.ee

    ReplyDelete
  16. Häly Kont
    haly.kont.001@mail.ee

    ReplyDelete
  17. Skye
    Email: cloudlovely@hotmail.it

    ReplyDelete
  18. Helen Lüüsalu
    helen.lyysalu@gmail.com

    ReplyDelete
  19. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  20. Helen Lüüsalu
    helen.lyysalu@gmail.com

    ReplyDelete
  21. Maarja Eliisabet Roosalu
    maarja.roosalu@gmail.com

    ReplyDelete
  22. Merit-Karmel Annamaa
    meritkarmelannamaa@hot.ee

    ReplyDelete
  23. Karolin Laur

    Laurkarolin@gmail.com

    ReplyDelete
  24. Marleen Pill
    Marleen018@gmail.com

    ReplyDelete
  25. Andra
    andra.joost@gmail.com

    ReplyDelete
  26. Kerli Tootsmann
    kerlitoo@gmail.com

    ReplyDelete
  27. Sandra Undla
    sandraundla@gmail.com

    ReplyDelete
  28. Maria Silva
    milasilva00@hotmail.com

    ReplyDelete
  29. Ilona Tint
    tintilona@gmail.com

    ReplyDelete
  30. Jagatud.
    Maris Nakström
    mnaks@hot.ee

    ReplyDelete
  31. Jennifer Nimmerfeldt
    too.complicated-@hotmail.com

    ReplyDelete
  32. Jagatud
    Maris Nakström
    mnaks@hot.ee

    ReplyDelete
  33. awesome giveaway!
    shared: https://www.facebook.com/naama.aha/posts/248998245203660
    Naama
    nam12[at]walla.co.il
    tnx!

    ReplyDelete
  34. Keit Tiks
    keiduway@gmail.com

    ReplyDelete
  35. Mari Haamer
    marihaamer ät gmail.com

    ReplyDelete
  36. Aidi Lepik
    aidilepik@gmail.com

    ReplyDelete
  37. Mari-Liis Mäekivi
    mari.liis97@gmail.com

    ReplyDelete
  38. Jane Ilves
    jannuplannu@hot.ee

    ReplyDelete
  39. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  40. Avely Pütsep, avely.putsep@gmail.com

    ReplyDelete
  41. Ingrid Viilo
    ingridviilo88@hotmail.com

    See oleks hilinenud kuid super sünnipäeva kingitus mulle :)

    ReplyDelete
  42. Kaisa Luik

    kaisaluik@gmail.com

    ReplyDelete
  43. Mari-Liis Koemets
    mari-liiskoemets@hotmail.com

    ReplyDelete
  44. Kristi Rapper
    kristi.rapper@mail.ee

    ReplyDelete
  45. Kadi-Maarija Maripuu
    kadimaripuu[at}gmail.com

    ReplyDelete
  46. Margit Reinsalu
    margit.reinsalu@gmail.com

    ReplyDelete
  47. Katrina Kõivsaar

    Katrina.K6ivsaar@gmail.com

    ReplyDelete
  48. Mailiis Ollino
    mailiisollino@hot.ee

    ReplyDelete
  49. Liis Leedo
    liis.leedo@gmail.com

    ReplyDelete
  50. Gelly Mikko
    gellymikko@gmail.com

    ReplyDelete
  51. Kristi Vaher
    smurf112@hot.ee

    ReplyDelete
  52. Sandra Eowyn Karu
    sandraeowyn@hot.ee

    ReplyDelete
  53. Marian Välling
    marianvalling@gmail.com
    :)

    ReplyDelete
  54. Leel Jaer-Eer
    leel.jaer.eer@gmail.com

    ReplyDelete
  55. Kristin Kliiman
    kristinkliiman@hotmail.com

    ReplyDelete
  56. Kristin Liisma

    kristin.liisma@gmail.com

    ReplyDelete
  57. Marilin Kivisto
    marilinkivisto@gmail.com

    ReplyDelete
  58. Jagatud ja laigitud.

    Mariann

    mariann.ploompuu@gmail.com

    ReplyDelete
  59. Silja Paju

    siljapaj@gmail.com

    ReplyDelete
  60. Merle Jakobson

    merle_jakobson@hotmail.com

    ReplyDelete
  61. jagasin fotot fb-s

    Kadi Mõttus
    kadi.mottus@gmail.com

    ReplyDelete
  62. Carolyna Kodar
    carokas.k@gmail.com

    ReplyDelete
  63. Kristel Parv
    kristelparv@gmail.com

    ReplyDelete
  64. Helen Kauksi
    helen.kauksi@gmail.com

    ReplyDelete
  65. Mari-Liis K
    mari.kiisu@gmail.com

    ReplyDelete
  66. Inna Hallik
    innahallik@hot.ee

    ReplyDelete
  67. Kerttu Jaus
    kerttu001@hot.ee

    ReplyDelete
  68. Marge Roosild
    roosild.marge96@gmail.com

    ReplyDelete
  69. Marge Roosild
    roosild.marge96@gmail.com

    ReplyDelete
  70. Airi Pahva

    airi.pahva.003@mail.ee

    ReplyDelete
  71. Kadri Niine
    Kadri.niine@gmail.com

    ReplyDelete
  72. Muud nagu ei oskagi öelda selle peale, kui...

    Tuuuuuuus! :D


    Sirli Lump
    sirli.lump@gmail.com

    ReplyDelete
  73. Kätlin Paavel
    katlin.paavel.001@mail.ee

    ReplyDelete
  74. Mari-Liis Sillat, mariliis.sillat@gmail.com

    ReplyDelete
  75. Riin Uusna
    uusnariin@gmail.com

    ReplyDelete
  76. Mari-Liis Sillat, mariliis.sillat@gmail.com

    ReplyDelete
  77. Hanna Maria K.
    hannamaria11@gmail.com

    ReplyDelete
  78. Enelin Tiiman
    enelin.tiiman@gmail.com

    ReplyDelete
  79. Heidi Veinberg
    heidi.veinberg@gmail.com

    ReplyDelete
  80. ugh väga vinge!;)
    maritetiismaa@hot.ee

    ReplyDelete
  81. Aini-Riin Nurmoja
    p2xike@hot.ee

    ReplyDelete
  82. Cristina,
    cristina.pass.001@mail.ee

    ReplyDelete
  83. Merili Konik
    merilikonik@hot.ee

    ReplyDelete
  84. Liisa-Carmen Karama
    liisacarmen@gmail.com

    ReplyDelete
  85. Marilii Männik
    Martsake34@hot.ee

    ReplyDelete
  86. Karina Suik
    kakukene_95@hotmail.com

    ReplyDelete
  87. Annika
    Crazycat93@hotmail.com

    ReplyDelete
  88. Katherine Mur
    MurKatherine@yahoo.com

    ReplyDelete
  89. Kadri Org
    kadri.org.001@gmail.com

    ReplyDelete
  90. Artjom Petrov
    artopet@hotmail.com

    ReplyDelete
  91. Anni Lepik
    lepikanni@gmail.com

    ReplyDelete
  92. Carmen Kilvits

    carmen.kilvits@gmail.com

    ReplyDelete
  93. Elis Loik

    elisloik@gmail.com

    ReplyDelete
  94. Triinu Ülemaante
    juuli1996@hot.ee

    ReplyDelete
  95. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  96. Maire Kuusksalu
    maire.kuusksalu@gmail.com

    ReplyDelete
  97. Liana Sepamäe

    liana.sepamae@gmail.com

    ReplyDelete
  98. Kerli Kustola, kerlikustola@gmail.com :)

    ReplyDelete
  99. Relle
    marellepaas@gmail.com

    ReplyDelete
  100. Laura Johanna Saar

    laurajohannas@gmail.com

    ReplyDelete
  101. Eliko Essmann, eliko91@hot.ee

    ReplyDelete
  102. Linda Siska
    linda.siska@mail.ee

    ReplyDelete
  103. Anna-Liisa S
    Anna-Liisa_9@hotmail.com

    ReplyDelete
  104. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  105. Taavi Mölder
    t-6524@hotmail.com

    ReplyDelete
  106. Karolin Sakk
    91karolin@gmail.com

    ReplyDelete
  107. Merili Kraus
    merili.kraus@gmail.com

    ReplyDelete
  108. Andrea Engelbrecht
    AndreaEngelbrecht93@gmail.com

    ReplyDelete
  109. Klara Nõmmik
    KlaraNymmik11@gmail.com

    ReplyDelete
  110. Elisabeth Jänes elisabethj2nes@hotmail.com

    ReplyDelete
  111. Lisanna Sinisalu

    lisannasinisalu@gmail.com :)

    ReplyDelete
  112. Kristlin Tulp

    kristlintulp@hotmail.com

    ReplyDelete
  113. Karoli Kõiv
    karoli.koiv@gmail.com

    ReplyDelete
  114. Jaanika Kihnu
    jaanika357@hot.ee

    ReplyDelete
  115. Laura Kask
    laura.kask92@gmail.com :-)

    ReplyDelete
  116. Eli Oeselg

    eeelts@gmail.com

    ReplyDelete
  117. Eli Oeselg

    eeelts@gmail.com

    ReplyDelete
  118. Mirelle
    mirelletomson@hotmail.com

    ReplyDelete
  119. Anne Helstein

    annehelstein@hotmail.com

    ReplyDelete
  120. Johanna Viik
    johannaaaa(ät)windowslive.com

    ReplyDelete
  121. Laura Grant
    lauragrant@windowslive.com

    ReplyDelete
  122. Katre Mäenurme katre.maenurme@gmail.com

    ReplyDelete
  123. Mari Kold
    mari.kold@mail.ee

    ReplyDelete
  124. H. Saviauk Kollanekirss@gmail.com

    ReplyDelete
  125. Anni Kukk
    annikukk@hotmail.com

    ReplyDelete
  126. Katarina Agu

    katarinaagu@hotmail.com

    ReplyDelete
  127. Mati Agu

    mileteese@gmail.com

    ReplyDelete
  128. Annamaria Rahumeel
    annamaria94@hot.ee

    ReplyDelete
  129. Taivi Tang tangtaivi@gmail.com

    ReplyDelete
  130. Laura Nõu

    lauranou95@hotmail.com

    ReplyDelete
  131. Martina
    martinahimma@hotmail.com

    ReplyDelete
  132. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  133. Mia Vaher
    miramii@miramii.com

    ReplyDelete
  134. Tiina Haasma
    tintskar@hot.ee

    ReplyDelete
  135. Kätlin Tammiste
    catlyntamm@gmail.com

    ReplyDelete
  136. Kadri Mets
    kadrimets@hotmail.com

    ReplyDelete
  137. Gloria

    gloria.paul@mail.ee

    ReplyDelete
  138. Birgit
    biku05@hotmail.com

    ReplyDelete
  139. Jana
    (janajukina@hot.ee)

    ReplyDelete
  140. Laura email- (lauracoral@hot.ee )
    jagatud !:)

    ReplyDelete
  141. Moonika

    punanesinilill@hot.ee

    ReplyDelete
  142. Marlen Piho
    marlenpiho@gmail.com

    ReplyDelete
  143. Pille Männiste
    kiiksuabi@hotmail.com

    ReplyDelete
  144. Pirgit (:
    -------------
    pips009@hot.ee

    ReplyDelete
  145. Kristel K
    ordinardy@gmail.com

    ReplyDelete
  146. Jane Jaaska

    janejaaska@hot.ee

    ReplyDelete
  147. Liis Reismann - Liis.r@hotmail.com

    ReplyDelete
  148. Mareli Soots- mareli@soots.ee

    ReplyDelete
  149. Laura Laaster
    laura.laaster@gmail.com
    :)

    ReplyDelete
  150. Eleriin
    eleriinratsep@msn.com

    ReplyDelete
  151. Liina Sepp
    liinasepp@gmail.com

    ReplyDelete
  152. Hanna-Liis Vaasa
    hannaliisv@hotmail.com

    ReplyDelete
  153. Kristina
    Kristina.turik@gmail.com

    ReplyDelete
  154. Liina Paalits
    liinapaalits@gmail.com

    ReplyDelete
  155. Helene
    helene.kaljuste@gmail.com

    ReplyDelete
  156. Liis Paalits
    liispaalits@gmail.com

    ReplyDelete
  157. Eliise
    eliisekruusmaa@gmail.com

    ReplyDelete
  158. Evamaria Elisabet Keränen
    evamaria.keranen@gmail.com

    ReplyDelete
  159. Helena Kriisa
    greeenumbrella@hotmail.com

    ReplyDelete
  160. Loore Magus
    looremagus@hot.ee

    ReplyDelete
  161. Anett,
    anett.leetjoe@mail.ee

    ReplyDelete
  162. Iti-Triin Kõll

    triin1121@hotmail.com

    ReplyDelete
  163. Iti-triin kõll

    triin1121@hotmail.com

    ReplyDelete
  164. Jaana Lindmets
    liliana.lindmets@hotmail.com

    ReplyDelete
  165. Marit Mäesaar

    marit.maesaar@gmail.com

    ReplyDelete
  166. Astrid Oras
    astrid.oras@gmail.com

    ReplyDelete
  167. Hanna K
    hannaehted@gmail.com

    ReplyDelete
  168. Dianne Aalde
    dianne.aalde@gmail.com

    ReplyDelete

Thank you for leaving a comment! To be the first one to hear about new posts, updates or giveaways, join Sequin Magazine on Facebook.

© Merily Leis and Sequin Magazine, 2014

Unauthorized use and/or duplication of this material without express and written permission from this blog’s author is strictly prohibited. Excerpts and links may be used, provided that full and clear credit is given to Merily Leis and Sequin Magazine with appropriate and specific direction to the original content.

Instagram

Blog Archive