,

Best of Streetstyle in Tallinn

19:30


For the past 6 months now, I've been capturing street style for MOOD magazine. It's been an eye opening experience, I've met so many nice and unique people, but at the same time, spent hours and hour wandering round with no positive results. Overall, I've enjoyed the experience very much and that's why I decided to put together my favourite examples from the streets from the past 6 months.

Olen nüüd viimased pool aastat mööda Tallinna tänavaid käinud rohkem avatud silmadega, lootes välja noppida kõik stiilsed ja omapärased isikud, et nad siis ajakirja MOOD kaante vahele paigutada. See on endaga kaasa toonud palju positiivseid üllatusi, kohates eriti toredaid ja silmapaistvaid isikuid, aga ka täiesti lootusetuid olukordi, kus peale mitut tundi ringi jõlkumist, kedagi pildistamisvääret kohata ei ole ning need ainukesed, kes silma jäävad, näiteks hoopis ei soovi, et neid pildistataks. Aga eelkõige on see siiski olnud üks väga põnev ja silmi avav kogemus. Selle pärast otsustasingi kokku panna oma 6 kuu lemmikumad stiilinäited tänavatelt.

You Might Also Like

8 comments

 1. viimases reas punaka-roosaka seelikuga neiu nimi on Kaja ikka ;)

  ReplyDelete
 2. Esimene pilt on tõeliselt ilus ja Kadri-Liis näeb ka võrratu välja. Eriti hea meel on mul aga selle üle, et ka mina siia valikusse olen sattunud! Aitäh :)
  Piia
  Bowtie Diary

  ReplyDelete
 3. Välismaal käies jääb ikka ja alati mulle silma see, kuidas tuleb tõdeda, et eesti rahvas on üks stiilne ja ilus rahvas.

  ReplyDelete
 4. Ilusad inimesed!

  Aga kuidas sa said endale instagrami buttoni siia blogisse? :)

  ReplyDelete
 5. Kust su väikeste neetidega jakk pärit on, mis ühel instagrami pildil on? Aitäh!

  ReplyDelete
 6. Mmm millist täpsemalt mõtled? See, millel varrukatel needid on, on pärit Zarast.

  ReplyDelete
 7. Great post! Love!

  www.thestylestorm.com

  ReplyDelete
 8. wowowow nii hea meel, et mina üks lemmikutest, aitäääh :)seelik jäi pildil väga mõnus

  ReplyDelete

Thank you for leaving a comment! To be the first one to hear about new posts, updates or giveaways, join Sequin Magazine on Facebook.

© Merily Leis and Sequin Magazine, 2014

Unauthorized use and/or duplication of this material without express and written permission from this blog’s author is strictly prohibited. Excerpts and links may be used, provided that full and clear credit is given to Merily Leis and Sequin Magazine with appropriate and specific direction to the original content.

Instagram