Turkey

08:30

I'm back from a holiday in Turkey. We decided to take a vacation there, because the summer in Estonia has been a disappointment so far. We went for Turkey, because we just wanted to have a relaxing time by the pool and get some tan as well. It was extremely hot over there - around 40 degrees C. The beach was just 5m away from our hotel, but we didn't get there that much, the sand was just too hot and burning. We enjoyed walking in the city the most, who has been to Alanya knows how gorgeous the promenade by the sea is there. In conclusion we were very happy we went there and as always, pictures tell so much more so enjoy!Olen tagasi puhkuselt Türgis. Eesti suvi oli täielik pettumus ja otsustasime Oskariga minu sünnipäevaks kuhugile reisile minna. Kaalule jäi Türgi, sest tahtsime lihtsalt 100% puhata, basseini ääres peesitada ja päikest võtta. Seal oli loomulikult mega soe - 40 kraadi ringis. Rand asus meie hotellist 5m kaugusel, aga sinna väga palju ei jõudnudki, sest liiv oli lihtsalt ebareaalselt kuum ja põletav. Kõige mõnusam oli lihtsalt linna peal ringi käia, kes Alanyas käinud, teab kui kaunis mereäärne promenaad seal on. Lõppkokkuvõttes jäime reisiga super rahule. Nagu ikka, räägivad pildid kõige rohkem, nii et nautige!

You Might Also Like

7 comments

 1. Toeliselt kaunid pildid! Suvi igal pool Pohja- ja Kesk-Euroopas on olnud ysna nigel see aasta, seega lounamaa reis on imeline idee! :)
  Vaga meeldib see valge kleit, mida monel pildil kannad - nii armas ja suvine!

  Anneli x
  www.owlinvogue.com

  ReplyDelete
 2. Mis hotellis te olite ja kuidas rahule jäite? Plaanin ise ka minna, aga nii raske on hotelli valida

  ReplyDelete
 3. Olime Happy Elegance hotellis, mis oli selline suht lambine :D Aga rand oli paari sammu kaugusel ja asukoht väga hea, nii et jäime rahule. Oma 5 tärni see kindlasti väärt ei olnud, aga seda peab muidugi Türgi puhul arvestama.

  ReplyDelete
 4. wow your vacation photos are beautiful:) love the one with you and the city behind at night!:)

  ReplyDelete
 5. väga kaunid pildid, mis kaamerat sa kasutad? :)

  ReplyDelete
 6. Aitäh! Canon 500D ja objektiivid on erievad :)

  ReplyDelete

Thank you for leaving a comment! To be the first one to hear about new posts, updates or giveaways, join Sequin Magazine on Facebook.

© Merily Leis and Sequin Magazine, 2014

Unauthorized use and/or duplication of this material without express and written permission from this blog’s author is strictly prohibited. Excerpts and links may be used, provided that full and clear credit is given to Merily Leis and Sequin Magazine with appropriate and specific direction to the original content.

Instagram