26 October, 2012

Tallinn Fashion Week First Day

Tallinn Fashion Week 2012 has began. I have visited the pop-up store, exhibitions, and today the first shows started. I was really positively surprised about a newcomes, Liina-Mai Püüa. But I only made it to two shows today, tomorrow I'll do my best to go to all of the shows.

Dress - Romwe

Pictures: Me | Getri Mitt (Stilist.ee)

Minu jaoks algas moenädal eile (või nüüdseks siis juba üleeile), kui külastasin F-Hoones asuvad pop-up poodi ning vaatasin Ketlin Bachmanni kleidinäitust "Blackbox". Täna sai moenädal aga tõelise avapaugu, kuna esitleti esimesi kollektsioone. Homme ja ülehomme üritan jõuda kõigile showdele, täna piirdusin Liina-Mai Püüa ning Ingrid Paatsi kollektsioonidega. ERKI moeshow võitja Liina-Mai Püüa oli väga väga positiivne üllatus! Mitte, et ma oleks temast ennem halvasti arvanud, lihtsalt ma ei olnud tema loominguga kursis ja seda suurem oli mu vaimustus tema kollektsioonist.
Live ülekandeid teen ma Telliskivi Loomelinnakus showde ajal kohapeal Maybelline New York'i Facebooki lehel, kust saate lugeda mu värskeid muljeid nii showde, backstage kui kõige muu kohapeal toimuvaga.

1 comment:

  1. this looks really cool! :)

    http://munchmecat.blogspot.ch/

    ReplyDelete

Thank you for leaving a comment! To be the first one to hear about new posts, updates or giveaways, join Sequin Magazine on Facebook.