,

Pink and leather

16:32

I've been looking for a perfect leather skirt for autumn for so long, but I wanted it to be a bit longer, classical, with no decorative elements. And as usual, I didn't find it, so I made one myself. I'm pretty happy with the result, it's exactly how I imagined it and I'll definitely wear it often this fall.

Sweater, Boots - Romwe
Skirt - DIY
Coat - Zara
Clutch - Vero Moda
Watch - Michael Kors


Olen endale sügiseks juba nii kaua perfektset nahast seelikut otsinud ja siiani ebaõnnestunult. Tahtsin sellist natuke pikemat, klassikalist, ilma mingite kaunistusteta. Ühesõnaga, kuna sügis juba vaikselt minema hakkab lipsama, ei jäänud midagi muud üle, kui ise üks selline valmis teha.
Viimased päevad on möödunud PÖFFi saatel. Iga päev on kavas vähemalt kaks filmi, nii et varsti on vaikselt filmi üledoos, aga siiani on kõik ainult nauditav olnud. Hetke lemmikuteks on üks Poola lühifilm "Frozen stories", täispikkadest filmidest Jacques Audiard'i "Rust and Bone" ja dokumentaal Ai Weiwei'st, mis kahjuks on hiina keeles rootsikeelsete subtiitritega ainult, nii et kui te rootsi keelt ei räägi, siis soovitada ei julge. Õnneks ma nii palju veel sellest aru saan, et filmi sain ära vaadatud. Suurepärane eye opener.

You Might Also Like

10 comments

 1. Kus sa rootsi keelt oled õppinud? :)

  ReplyDelete
 2. Olen täielik rootsi keele fänn, nii et kunagi keeltekoolis õppisin :)

  ReplyDelete
 3. Mul oli nii kahju, et pidin Ai Weiwei filmilt pettunult lahkuma, oleks tegelikult väga tahtnud ikka aru saada ja lõpuni vaadata :)

  ReplyDelete
 4. See seelik ei sobi üldse sulle...

  ReplyDelete
 5. Väga kaunis seelik!
  Oleksid võinud selle kohta ka DIY teha ;)

  ReplyDelete
 6. Wow, eriti äge seelik ja outfit. Võimas!

  ReplyDelete
 7. Lahe värvikooslus roosast ja navyst. ja seelik on ka muidugi võrratu!

  ReplyDelete
 8. Love your photographs!


  Thanks for Posting <3!
  Sandra Lucia
  x

  ReplyDelete
 9. Kus keeltekoolis õppisid Rootsi keelt?

  ReplyDelete
 10. Ma ei mäleta, mis nimeline, aga Tallinnas Pärnu mntl asus.

  ReplyDelete

Thank you for leaving a comment! To be the first one to hear about new posts, updates or giveaways, join Sequin Magazine on Facebook.

© Merily Leis and Sequin Magazine, 2014

Unauthorized use and/or duplication of this material without express and written permission from this blog’s author is strictly prohibited. Excerpts and links may be used, provided that full and clear credit is given to Merily Leis and Sequin Magazine with appropriate and specific direction to the original content.

Instagram