20 September, 2012

Lilli Jahilo "Miss Maple"

Yesterday, me and Sälly went to Lilli Jahilo's, fashion show. The theme was Miss Maple and the whole event was sort of a good bye to summer party, filled with great music, drinks and of course the amazing collection by Lilli Jahilo, featuring checkered coats and sequin covered dresses to die for. I really loved the idea of wearing a maple leaf as a headpice, it looked very chic.

Shirt, boots - Romwe
Coat - H&M
Earring - Regal Rose [Siison]

Eile käisime Sälliga Lilli Jahilo moeshow'l, mille teemaks oli Miss Maple. Kogu üritus oli nö head-aega suvi pidu, täidetud hea muusika, jookide ja loomulikult kauni Lilli Jahilo kollektsiooniga - ruudulised mantlid, litritesse kaetud kleidid ning minu erilised lemmikud: vahtralehe aksessuaarid juustes, mis sobisid kollektsiooni juurde suurepäraselt ja nägid väga šikid välja!

15 September, 2012

Salmon jungle

Today was a great, almost summery weather, so I wore my new salmon blazer and white blouse very especially cool sleeves, both from Romwe.


 Blouse, blazer, boots - ROMWE
Jeans - Zara

Täna oli üle pika aja tõsiselt mõnus ja peaaegu isegi suve mõõdu välja andev ilm. Kandsin oma uut lõheroosat bleiserit ning valget, eriti coolide varrukatega särki, mõlemad pärit Romwest.

13 September, 2012

Fashion and the Cold war

Today, I went to the opening of a new exhibition "Fashion and the Cold war" at the KUMU museum, which was one of the most inspiring exhibitions I have been to lately. There were actual dresses-costumes, but also stories, photos, magazines, etc. from that era. If you happen to visit Tallinn, definitely pay a visit!

(Sorry for the quality of the pictures, my DSLR is broken :( )

Täna avati KUMUs näitus Mood ja Külm sõda. Soovitan teil kindlasti seda vaatama minna, tegu on väga hästi ja põnevalt üles ehitatud väljapanekuga fotode, lugude, videote ja reaalsete kleitide-kostüümide ja aksessuaaridega. Külastan seda kindlasti ka ise veel uuesti, sest täna oli seal päris palju sagimist ja kõikidesse lugudesse süveneda ei jõudnudki.

03 September, 2012

Outfits of the day

This is what we wore to the first day of uni. Nothing too fancy, but I adore the skirt! I started my first year in Crossmedia Production and Sälly at Government and Administration. Everything is still too complicated and unusual to us, but I'm sure it'll be a great new year.

Sweater, Skirt, Coat - Zara

Meie outfitid esimeseks ülikoolipäevaks. Ei midagi liiga fancyt, aga ma armastan seda seelikut! Mina alustan siis ristmeedia tootmise erialal, Sälly riigiteadustes. Hetkel on kõik veel väga segane ja harjumatu, aga tundub, et tuleb põnev ja tore aasta!