Rockabilly Party

20:30

I love dressing up and since Halloween is so far away, me and my friend Paula decided to throw a Rockabilly themed costume party. It was very short notice and we hardly had time to plan it so it was that much more fun when everything turned out perfectly. We danced and ate popcorn with "Cry Baby" playing in the background, it was so much fun! I wore my grandmother's vintage dress and Vogue sunglasses I got from the Luxottica event. When I found them in my goodie bag, I instantly thought "It's a sign!" because they are just like from that era. We also shot a video of the event, I hope you enjoy it!


Ma südamest armastan kostüümipidusid ja kuna Halloween on alles nii kaugel, otsustasime Paulaga sessi lõpu puhul Rockabilly teemalise tantsupeo korraldada. Kõik tuli üli ootamatult ja külalisi teavitasime samuti viimasel minutil, aga seda toredam oli, kui kõik suurepäraselt sujus. Tantsisime, sõime pop corni ja vaatasime filmi "Cry Baby, oli ülimalt lõbus. Kandsin oma vanaemale kuulunud kleiti ja Vogue'i prille, mis muideks leidsin Luxottica pressipäeva kingikotist. Kohe kui neid seal nägin, mõtlesin, et see on märk, sest need sobisid ajastu mõttes suurepäraselt. Muidugi tegime miljon pilti ja filmisime ka video, nautige!

You Might Also Like

9 comments

 1. See video on nii armas ja mõnus, tekitab endalgi soovi mõni väike kostüümipidu korraldada. :)

  ReplyDelete
 2. Nii lahe video...tegi tuju kohe heaks:)

  ReplyDelete
 3. the video looks so much fun and you are so lovely, totally the rockabilly type!

  ReplyDelete
 4. Kadestan su elu...

  ReplyDelete
 5. See oli nii armas! :) + au teile et olite kõik tõesti NII stiilipuhtad, super!

  http://zerxzastyle.blogpot.com

  ReplyDelete
 6. that looks so much fun! such a great party idea!

  ReplyDelete
 7. wow, nii-nii äge, kui inimesed reaalselt ka tegelevad sellega, millised stiilipeol välja näha, mitte ei lükka lihtsalt peavõru pähe ja ei mõtle, nii ju ongi äge! mõnuuuus:)

  ReplyDelete
 8. Mis teemalisi pidusid oled veel korraldanud? Kas sul on nendest ka postitusi`?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Halloweeni puhul olen alati kostüümipidusid korraldanud (nende kohta leiad kindlasti postitused ka blogist), niisama kostüümikaid hetkel ette ei tule...

   Delete

Thank you for leaving a comment! To be the first one to hear about new posts, updates or giveaways, join Sequin Magazine on Facebook.

© Merily Leis and Sequin Magazine, 2014

Unauthorized use and/or duplication of this material without express and written permission from this blog’s author is strictly prohibited. Excerpts and links may be used, provided that full and clear credit is given to Merily Leis and Sequin Magazine with appropriate and specific direction to the original content.

Instagram