, ,

Thrifting in Tartu

12:17

Britt was fed up with the fact that I no longer have time to post so when I went to Tartu to visit her, she took matters into her own hands and captured every moment, so I didn't have an excuse not to post. A simple housewarming trip quickly turned into thrifting trip and I managed to find 5 bags of clothes in just a few hours. Adding the relevant fedora I purchased, I looked like a bag lady when I finally had to go to the bus. The guy sitting next to me was an extreme case of hipster, so it was match made in heaven, to be honest.


Britil viskas üle, et mul aega blogida pole ja võttis ohjad enda kätte, nii et kui eelmine nädalavahetus tema juurde Tartusse jänesekatsikule ja soolaleivale läksin, jäädvustas ta terve tripi ja sundis mind lõpuks, peale ma ei tea kui pikka pausi, postitama. Soolaleivast said ühel hetkel kaltsukareis ja suutsin paari tunni jooksul kokku osta 5 kotitäit riideid, mida loomulikult võrratu bussiga koju, Tallinnasse tuua oli. Täna soetatud samblarohelisele kaabule nägingi lõpuks bussi astudes välja nagu reaalne turumutt. Õnneks istus mu kõrval üks ekstreemhipster, keda ma alguses kodutuks pidasin, nii et match made in heaven.

You Might Also Like

11 comments

 1. Su juuksed on nii pikaks ja ilusaks kasvanud! Kadestan!

  ReplyDelete
 2. Ta võis ekstreemhipsteri asemel tegelikult ka päriselt kodutu olla. Tänapäeval on raske öelda. Nagu emopoisid ja emotüdrukud ennemuiste.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Haha, no seda ma alguses arvasingi ja suutsin juba peas läbi käia, et kuidas mul küll alati nende istekohtadega nii veab, aga temaga jutule saades selgus, et päris nii hull asi ei olnud :D

   Delete
 3. Kuidas Tartu kaltsukates hinnad olid? Tahan kaa!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Millegipärast mul oli peas mingi kujutlus, et Tartus on kõik asjad mingi 10 senti ja 30 senti, aga kuna tuli välja, et wow ei olegi, siis tundusid päris krõbedad hinnad :D Aga tegelikult umbes samad mis Tallinnas keskmiselt. Oleneb poest ka ja mida otsid.

   Delete
 4. Britile kiidusõnad, et sind jälle blogima sai!

  ReplyDelete
 5. Kust see kaunis mantel pärit on? :o

  ReplyDelete
 6. Nice,very nice.

  ReplyDelete

Thank you for leaving a comment! To be the first one to hear about new posts, updates or giveaways, join Sequin Magazine on Facebook.

© Merily Leis and Sequin Magazine, 2014

Unauthorized use and/or duplication of this material without express and written permission from this blog’s author is strictly prohibited. Excerpts and links may be used, provided that full and clear credit is given to Merily Leis and Sequin Magazine with appropriate and specific direction to the original content.

Instagram